Kravu pārvadājumi - Turcija

Turcija

Regulāras kravu piegādes no Turcijas uz Latviju un otrādi veicam no 8 līdz 11 dienām. Transportēšanas laiks uz un no Turcijas ir atšķirīgs pilnām kravām un saliktām kravām. Par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida kravu transportēšanu starp
Turciju un Latviju.

Latvijas un Turcijas attiecības ir konstruktīvas un daudzpusīgas, un to attīstībā ir vērojama pozitīva dinamika gan politikā, gan ekonomikā, tostarp transporta un loģistikas jomā. Latvijai un Turcijai ir kopīgi ārpolitisko interešu saskares punkti Eiropas drošības un stabilitātes sekmēšanā. Latvija atbalsta Turcijas virzību uz Eiropas Savienību.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Turciju no Latvijas

Populārākās eksporta preces – dzelzs atkritumi un lūžņi, saplāksnis, finierētas plātnes, dzelzs vai neleģētā tērauda pusfabrikāti, dzīvi liellopi, aglomerēta un neaglomerēta kūdra, nestiegrots stikls ar neatstarojošu slāni, sintētisko pavedienu dzija, trokšņa slāpētāji un izpūtēji transportlīdzekļiem, citi dzelzs vai tērauda izstrādājumi, lidmašīnu un helikopteru daļas.

Importa kravu pārvadājumi no Turcijas uz Latviju

Populārākās importa preces – elektrības sadalei paredzētās pultis, konsoles, juvelierizstrādājumi no dārgmetāla, pudeļu vāciņi, plombas, centrālapkures katli, izolēti vadi, kabeļi, dabiskā borskābe, alumīnija plātnes, loksnes un sloksnes, dzelzs vai tērauda centrālapkures radiatori, fizikālās vai ķīmiskās analīzes ierīces un aparatūra, dažādi svaigi augļi un ogas.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Turcija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Autotransporta kravu pārvadājumi Turcija-Latvija

Regulāras kravu piegādes no Turcijas uz Latviju un otrādi veicam no 8 līdz 11 dienām. Transportēšanas laiks uz un no Turcijas ir atšķirīgs pilnām kravām un saliktām kravām. Par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Organizējam arī salikto kravu piegādi uz un no Turcijas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Turcijā. Stambula, Ankara, Izmira, Bursa, Adana, Gaziantepa, Kanja, Dijarbakira, Mersina - šajās lielākajās Turcijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no Turcijas lielākajām ostām - Stambulas, Dardanelles Strait, Izmiras, Mersinas, Bosforas Strait ostām. Piedāvājam kravu pārvadājumus ar jūras konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Turciju.
Jūras kravu pārvadājumi uz Turciju
Avio kravu pārvadājumi uz Turciju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no Turcijas lielākajām lidostām - Ataturka, Antaljas, Stambulas Sabiha Gokcen, Esenboga, Izmiras Adnan Menderes lidostām. Uzzināt vairāk par avio kravu pārvadājumiem uz un no Turcijas.

Informācija

Turcija jeb Turcijas Republika ir Eirāzijas valsts, kura atrodas Mazāzijas pussalā, Dienvidrietumāzijā, Trāķijā un Dienvideiropas Balkānu reģionā. Turcijai ir sauszemes robeža ar astoņām valstīm - ziemeļrietumos ar Bulgāriju, rietumos ar Grieķiju, ziemeļaustrumos ar Gruziju un Armēniju, austrumos ar Azerbaidžānas eksklāvu Nahčivanu un Irānu, dienvidaustrumos ar Irāku un Sīriju. Turcijas krastus ziemeļos apskalo Melnā jūra, rietumos Egejas jūra, bet dienvidos Vidusjūra. Turcijas teritorijā atrodas Marmora jūra, caur kuru ir novilkta ģeogrāfiskā robeža starp Āziju un Eiropu, tādēļ Turcija ir valsts, kas atrodas divās pasaules daļās.

Kravu pārvadājumi uz Turciju

Turcija ir Latvijas 14. lielākais eksporta partneris (144 136 499 EUR jeb 1,59% no Latvijas kopējā eksporta) un 26. lielākais importa partneris (62 775 585 EUR jeb 0,57% no Latvijas kopējā importa). Kā arī ir pozitīva tirdzniecības bilance ar Turciju 81.4 milj. EUR apmērā.

Turcijas lielākais tirdzniecības partneris ir Eiropas Savienība. Šeit jāuzsver Latvijas izdevīgais ģeogrāfiskais novietojums, kas ļauj efektīvi eksportēt preces uz ES dalībvalstīm, īpaši Skandināvijas tirgiem, uz kuriem var organizēt kravu pārvadājumus, izmantojot konteinervilcienu ZUBR, kas savieno Latviju un Igauniju ar Ukrainas ostām Odesu un Iļjičevsku.

Kravu pārvadājumi no Turcijas

Turcijas kravu pārvadātāji ir ieinteresēti izzināt un izmantot ZUBR priekšrocības, jo tā maršruts atrodas starp diviem ekonomiski aktīviem reģioniem – Baltijas jūru un Melno jūru. Svarīgs ir faktors, ka Latvijas transporta infrastruktūra ļauj 24 stundu laikā piegādāt kravas jebkurā vietā Baltijas valstī, Helsinkos, Stokholmā, Varšavā, Minskā vai Maskavā, kā arī 48 stundu laikā jebkurā vietā Ziemeļeiropā.

Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus no un uz Turciju.
Regulāras kravu piegādes no Turcijas uz Latviju un otrādi veicam no 8 līdz 11 dienām. Transportēšanas laiks uz un no Turcijas ir atšķirīgs pilnām kravām un saliktām kravām. Par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Turcijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv