Kravu pārvadājumi - Spānija

Spānija

SIA Vervo veic regulārus kravu pārvadājumus maršrutā Latvija-Spānija. Kravu piegādēm šajā virzienā pamatā tiek izmantots autotransports. Spānijas virzienā visbiežāk tiek vestas pilnas kravas mašīnas ar kūdru, saplāksni un finieri, koka mēbelēm un zāģmateriāliem, koka paletēm jeb paliktņiem. No Spānijas uz Latviju pārsvarā nodarbojamies ar saliktu kravu transportēšanu, jo tiek vestas preces ar augstāku pievienoto vērtību.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida kravu pārvadājumu pakalpojumus starp Spāniju un Latviju.

Katru nedēļu maršrutā Latvija-Spānija dodas 5-6 kravas autotransporta vienības visa veida kravām. Kravas transportēšanas laiks uz un no Spānijas ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, pilnas kravas tiek nogādātas 5-6 dienu laikā, bet saliktu kravu piegāde ar tiešo kravas mašīnu aizņem 7-8 dienas

Spānija ir valsts Eiropas savienībā, kura atrodas Pireneju pussalā un ziemeļos robežojas ar Franciju un Andoru, rietumos ar Portugāli, dienvidos ar Gibraltāru. Ziemeļos valsti apskalo Biskajas līcis, austrumos Vidusjūra un rietumos Atlantijas okeāns.

Eksporta kravu transports uz Spāniju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Spāniju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Importa kravu transports no Spānijas uz Latviju

Spānijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Spānijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Spānija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

No Spānijas pieprasīti ir kravu pārvadājumi ar refrižeratora tipa piekabēm un puspiekabēm, lai varētu nodrošināt kravu temperatūras režīmu transportēšanas laikā dažādām precēm – tomātiem, paprikai un gurķiem, mandarīniem, klemetīniem, nektarīniem, persikiem un citiem augļiem un dārzeņiem, kā arī zivīm.

Salikto kravu piegāde

Salikto kravu piegādei uz un no Spānijas ērti ir izmantot SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas terminālus lielākajās Spānijas pilsētās. Madride, Barselona, Valensija, Sevilja, Saragosa un Malaga – šajās pilsētās atrodas kravu termināli, kuros kravu savākšanu parasti veicam no trešdienas līdz piektdienai, bet kravu piegādi – nākamajā nedēļā no trešdienas līdz ceturtdienai.
Salikto kravu piegāde Spānija
Avio kravu pārvadājumi uz Spāniju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transportu uz un no Barselonas, Madrides un citām Spānijas lielākajām lidostām. Aviotransports ir ērtākais kravu piegādes veids mazākām un steidzamām kravām uz spāņiem piederošajām Kanāriju salām (Tenerife) un Baleāru salām (Maljorka).

Jūras kravu pārvadājumi

Spānijai ir senas kuģošanas tradīcijas un daudz ostu. SIA Vervo piedāvā visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no Barselonas, Bilbao, Huelvas, Valensijas un citām lielākajā Spānijas ostām. Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Spāniju. Jūras transports ir ērtākais kravu piegādes veids uz spāņiem piederošajām Kanāriju salām (Tenerife) un Baleāru salām (Maljorka).
Jūras kravu pārvadājumi uz Spāniju
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Spāniju
Kravas transportēšanas laiks uz un no Spānijas ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, pilnas kravas tiek nogādātas 5-6 dienu laikā, bet saliktu kravu piegāde ar tiešo kravas mašīnu aizņem 7-8 dienas.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Spānijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv