Kravu pārvadājumi - Afganistāna

Afganistāna

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumu sniegšanai starp Afganistānu un Latviju visbiežāk izmanto autotransportu. Atkarībā no pieprasījuma, kravu pārvadājumi uz Afganistānu notiek, izmantojot dažāda tipa puspiekabes ar pilnām un saliktām kravām.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida kravu transportēšanas pakalpojumus starp Afganistānu un Latviju.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Afganistānu no Latvijas

Populārākās eksporta preces - reaktīvo dzinēju degviela, naftas eļļas un no bitumenminerāliem iegūtas eļļas, kviešu milti, daļas un piederumi dažādām mašīnām, baltais cukurs, telefonu aparāti, portatīvas datu automātiskās apstrādes iekārtas, apelsīnu sula, minerālūdeņi un gāzēti ūdeņi, detaļas dažādiem aparātiem.

Importa kravu pārvadājumi no Afganistānas uz Latviju

Populārākās importa preces - vara sakausējumu atgriezumi un lūžņi, žāvētas vīnogas, raidaparatūra ar uztveres iekārtu, elektroniskie bloki, telefonu aparāti.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Afganistāna

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumu sniegšanai starp Afganistānu un Latviju visbiežāk izmanto autotransportu. 
Kravu pārvadājumi uz un no Afganistānas iespējami visa veida kravām. Nodrošinām dažāda tipa puspiekabes pilnām un saliktām kravām. 

Kravu piegādes no Afganistānas uz Latviju un otrādi veicam no 2 nedēļām līdz 2.5 nedēļām.

Salikto kravu pārvadājumi

Organizējam arī salikto kravu piegādi uz un no Afganistānas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Afganistānā. Kabula, Kandahāra, Herāta, Mazarišarifa, Kunduza, Talokana, Jalalabada, Puli Humri, Čarikaru, Šeberganu - šajās lielākajās Afganistānas pilsētās ir iespējama kravu konsolidācija.

Transportēšanas laiks uz un no Afganistānas pilnām kravām ir 2 nedēļas, bet saliktām kravām aptuveni 2.5 nedēļas. Par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.
Salikto kravu pārvadājumi uz Afganistānu
Avio kravu pārvadājumi uz Afganistānu

Avio kravu pārvadājumi

2012.gada aprīlī tika uzsākti regulāri gaisa kravu pārvadājumi no Rīgas lidostas uz Afganistānu tur izvietoto ASV bruņoto spēku atbalstam. Šie pārvadājumi ir turpinājums līdz šim pastāvīgi notikušajiem kravu pārvadājumiem pa sauszemi. Joprojām uz Afganistānu regulāri tiek veikti lidojumi ar aptuveni 100 tonnām kravas katrā reisā, tādējādi arī būtiski palielinot lidostā „Rīga” apstrādāto kravu apjomu. Afganistānas kravas Rīgas lidostā ir aptuveni 71% no visām kravām un šogad izpildīti vairāk nekā 300 lidojumi.

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no Afganistānas lielākajām lidostām - Kabulas Starptautiskā lidosta, Kandahāras Starptautiskā lidosta, Herātas Starptautiskā lidosta, Mazari Šarif lidosta.

Informācija

Afganistāna ir valsts Centrālāzijas dienvidos, kura rietumos robežojas ar Irānu, dienvidos un austrumos ar Pakistānu, ziemeļos ar Turkmenistānu, Uzbekistānu un Tadžikistānu, bet austrumos ar Ķīnu. Tās galvaspilsēta ir Kabula.

Afganistānas un Latvijas divpusējā sadarbība pakāpeniski paplašinās, starp valstīm ir stabils ekonomiskais dialogs. Rīgas izcilais novietojums ir labs, lai nodrošinātu multimodālos transporta pakalpojumus, ka arī pieaug oficiālie un nevalstiskā sektora kontakti.
Latvija sniedz ieguldījumu Afganistānas drošības stiprināšanā gan starptautisko operāciju ietvaros, gan īstenojot divpusējus attīstības sadarbības projektus. Latvijas speciālisti konsultē Afganistānas loģistikas un transporta nozares uzņēmumus. Latvijai ir pozitīva preču tirdzniecības bilance ar Afganistānu 136,07 MEUR apmērā, Afganistānai ieņemot 25. vietu Latvijas ārējās tirdzniecības partneru vidū.
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Afganistānu
Kravu piegādes no Afganistānas uz Latviju un otrādi veicam no 2 nedēļām līdz 2.5 nedēļām.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Afganistānas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv