Kravu pārvadājumi - Grieķija

Grieķija

Kravas transportēšanas laiks uz un no Grieķijas ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, pilnas kravas tiek nogādātas 7-9 dienu laikā, bet saliktu kravu piegāde ar tiešo kravas mašīnu aizņem 9-14 dienas. Par precīziem kravu piegādes laikiem sazinieties ar SIA Vervo menedžeri.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu pārvadājumus starp
Grieķiju un Latviju

Grieķija ir valsts Eiropas Savienībā, Balkānu pussalas dienvidos. Tā ziemeļos robežojas ar Albāniju, Maķedoniju un Bulgāriju, bet austrumos ar Turciju. Austrumos to apskalo Egejas jūra, bet rietumos - Jonijas jūra. Abas jūras atrodas Vidusjūras austrumos un abās jūrās atrodas daudz salu, saliņu un klintis, kuras pieder Grieķijai, un no kurām tikai 165 salas ir apdzīvotas.

No Grieķijas pieprasīti ir kravu pārvadājumi ar refrižeratora tipa piekabēm un puspiekabēm, lai varētu nodrošināt kravu temperatūras režīmu transportēšanas laikā dažādām precēm – persikiem, saldētiem augļiem un riekstiem, zemenēm, nektarīniem un citiem augļiem un dārzeņiem, kā arī zivīm.

Eksporta kravu transports uz Grieķiju no Latvijas

Grieķijas virzienā visbiežāk tiek vestas pilnas kravas mašīnas ar kūdru, saplāksni un finieri, koka mēbelēm un zāģmateriāliem, degvīns, kā arī saliktas kravas ar portatīvām datu automātiskās apstrādes iekārtām, monitori un projektori, mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi, telefonu aparāti, parfimērijas vai ķermeņa kopšanas līdzekļi.

Importa kravu transports no Grieķijas uz Latviju

No Grieķijas uz Latviju pārsvarā nodarbojamies ar saliktu kravu transportēšanu, jo tiek vestas preces ar augstāku pievienoto vērtību – medikamenti, lifti un pacēlāji, lineārais polietilēns, papīrs, kartons, apģērba gabali un apģērba piederumi.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Grieķija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo veic regulārus kravu pārvadājumus maršrutā Latvija - Grieķija. Kravu piegādēm šajā virzienā pamatā tiek izmantots autotransports. Katru nedēļu maršrutā Latvija-Grieķija dodas 3-5 kravas autotransporta vienības visa veida kravām.

Salikto kravu pārvadājumi

Salikto kravu piegādei uz un no Grieķijas ērti ir izmantot SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas terminālus lielākajās Grieķijas pilsētās. Atēnas, Saloniki, Patra, Herakliona, Larisa, Volosa, Rodesa, Janena, Chanija, Chalkida – šajās pilsētās atrodas kravu termināli, kuros tiek veikta kravu savākšana un kravu piegāde Grieķijā.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Grieķiju
Avio kravu pārvadājumi uz Grieķiju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu pārvadājumus uz un Atēnu, Heraklionas, Saloniku, Rodas, Korfas un citām Grieķijas starptautiskajām lidostām.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no Pirejas, Saloniki, Patras, Volosas, Soudas kā arī citām lielākajām Grieķijas ostām. Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Grieķiju.
Jūras kravu pārvadājumi uz Grieķiju
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Grieķiju
Kravas transportēšanas laiks uz un no Grieķijas ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, pilnas kravas tiek nogādātas 7-9 dienu laikā, bet saliktu kravu piegāde ar tiešo kravas mašīnu aizņem 9-14 dienas. Par precīziem kravu piegādes laikiem sazinieties ar SIA Vervo menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Grieķijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv