Kravu pārvadājumi - Austrija

Austrija

Sauszemes kravu transporta pakalpojumiem no Austrijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo pamatā izmanto autotransportu. Ik nedēļas maršrutā Latvijas - Austrija regulāri dodas 6-7 dažāda veida kravas auto vienības jebkāda veida kravām.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Austriju un Latviju

Austrija ir valsts Eiropā, kuru no visām pusēm ieskauj citas valstis - ziemeļos Vācija un Čehija, austrumos ar Slovākija un Ungārija, dienvidos Slovēnija un Itālija, bet rietumos Šveice un Lihtenšteina. Latvijas un Austrijas transporta un loģistikas, kā arī citas ekonomiskās un tirdzniecības attiecības regulē ES iekšējā likumdošana un kopējā tirgus principi.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Austriju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Austriju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar autotransportu.

Importa kravu pārvadājumi no Austrijas uz Latviju

Austrijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Austrijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Austrija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Austrijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo veic 4-5 darba dienu laikā. Transporta ceļā pavadītais laiks uz un no Austrijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

No Latvijas uz Austriju tiek eksportētas šādas preces – liellopu gaļa, finieris, zāģmateriāli, kūdra, koka paliktņi jeb paletes, koka mēbeles, elpošanas aparāti un gāzmaskas, bet no Austrijas uz Latviju importē šādas preces – medikamenti, fenols, mehānismi un ierīces, šķidruma mērierīces, kurtuves, telefona aparāti un dažādas eļļas, iekrāvēji.

Salikto kravu piegāde

Saliktu kravu piegādei uz un no Austrijas tiek izmantoti SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli lielākajās Austrijas pilsētās – Vīnē, Grācā, Zalcburgā, Insbrukā un Lincā. Kravu terminālos tiek veikta kravu konsolidācija jeb kravu savākšana, uzglabāšana un piegāde.
Salikto kravu pārvadājumi uz Austriju
Avio kravu pārvadājumi uz Austriju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no Austrijas. Piedāvājam gan importa kravu avio pārvadājumus no Austrijas, gan eksporta kravu avio pārvadājumus uz Austriju.
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus uz un no Austrijas
Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Austrijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo veic 4-5 darba dienu laikā. Transporta ceļā pavadītais laiks uz un no Austrijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem starp Latviju un Austriju.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv