Kravu pārvadājumi - Ungārija

Ungārija

Ungārija ir iekšzemes valsts Eiropā ar daudziem kaimiņiem — Slovākiju, Ukrainu, Rumāniju, Serbiju, Horvātiju, Slovēniju un Austriju. Latvijas un Ungārijas attiecības raksturojamas kā labas un konstruktīvas, ekonomiskais dialogs notiek abpusējā līmenī.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

Kravas transporta pakalpojumi starp Ungāriju un Latviju

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumiem starp Ungāriju un Latviju pamatā izmanto sauszemes transportu. Katru nedēļu no Latvijas uz Ungāriju un otrādi dodas 5-6 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām.

Eksporta kravu transportēšana uz Latviju no Ungārijas

SIA Vervo starp Latviju un Ungāriju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto un avio transportu.

Importa kravu transportēšana no Latvijas uz Ungāriju

Ungārijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Ungārijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz ungāriju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Kravu pārvadājumiem starp Latviju un Ungāriju visbiežāk tiek izmantots autotransports. SIA Vervo katru nedēļu maršrutā no Ungārijas uz Latviju un otrādi nodarbina 5-6 dažāda autotransporta vienības – gan kravas automašīnas, gan kravas mikroautobusus.

Populārākais eksports no Latvijas uz Ungāriju ir namdaru un būvgaldnieku darinājumi, zāģmateriāli, putnu olas, kūdra, stikla šķiedra, saplāksnis un finiera plātnes, kā arī medikamenti, bet populārākais imports no Ungārijas uz Latviju ir televīzijas antenas un dekoderi, medikamenti un vieglie automobiļi, telefonu aparāti, etilspirts, papīrs, kartons un konservēti zirņi.

Salikto kravu piegāde

Pateicoties plaši attīstītam kravas terminālu tīklam visas Ungārijas teritorijā, varam organizēt pilnu un saliktu kravu piegādi un kravu saņemšanu jebkurā vietā Ungārijā. Standarta kravu piegādes no Ungārijas uz Latviju un otrādi veicam 4-6 darba dienu laikā.

Salikto kravu piegādei uz un no Ungārijas tiek izmantoti loģistikas termināli, kuros tiek organizēta kravu piegādes un savākšana no jebkuras vietas Ungārijā jeb kravu konsolidācija. Lielākās Ungārijas pilsētās, kurās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli ir Budapešta, Debrecena, Segeda, Ģēra un Pēča.
Kravu pārvadājumi no ungārijas
Kravu pārvadājumi uz ungāriju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumus uz un no Ungārijas. Uz doto brīdi Ungārijā ir četras lidostas, uz kurām varam veikt starptautiskos gaisa kravu pārvadājumus - Budapeštas, Debrecenas, Pēčas un Sārmellēkas lidostas.
Ar autotransportu kravas piegādes laiks no Latvijas uz Ungāriju un otrādi ir 4-6 darba dienas. Pārvadājuma ilgums uz un no Ungārijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Ungārijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv