Kravu pārvadājumi - Tadžikistāna

Tadžikistāna

Katru nedēļu maršrutā Latvija - Tadžikistāna dodas 3 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām. Standarta kravu transportēšana ar autotransportu no Tadžikistānas uz Latviju un otrādi veicam apmēram 2 nedēļu laikā.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida kravu transportēšanas pakalpojumus starp Tadžikistānu un Latviju.

Visbiežāk no Tadžikistānas uz Latviju tiek pārvadāta nekārsta un neķemmēta kokvilna, bet no Latvijas uz Tadžikistānu tiek pārvadāta reaktīvo dzinēju degviela, medikamenti, ķīmiskie pretapaugļošanās līdzekļi uz hormonu bāzes, automobiļi, apaļadīšanas mašīnas, sardinellas, brētliņas vai šprotes konservi, paklāji un citādas tekstilmateriālu grīdsegas, gatavi pretaizsalšanas līdzekļi un atkausēšanas šķidrumi, bārdas naži ar nemaināmiem asmeņiem, parfimērijas, kosmētikas vai ķermeņa kopšanas līdzekļi.

Eksporta kravu transporta pārvadājumi uz Tadžikistānu no Latvijas

SIA Vervo kravu pārvadājumiem starp Monako un Latviju pamatā izmanto autotransportu.

Importa kravu transporta pārvadājumi no Tadžikistānas uz Latviju

Francijas dienvidos atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Monako.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Tadžikistāna

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Katru nedēļu maršrutā Latvija - Tadžikistāna dodas 3 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām. Standarta kravu transportēšana ar autotransportu no Tadžikistānas uz Latviju un otrādi veicam apmēram 2 nedēļu laikā pilnām kravām un apmēram 2,5 nedēļu laikā saliktām kravām. Transportēšanas laiks uz un no Tadžikistānas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Salikto kravu pārvadājumi

SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli atrodas lielākajās Tadžikistānas pilsētās – Dušanbe, Hudžanda, Kuloba, Kurgontepa, Istaravšana, Vahdata, Konibodom, Tursunzoda, Isfara un Panjakent, tomēr kravu piegādes tiek organizētas uz un no jebkuras Tadžikistānas pilsētas. Organizējam arī salikto kravu piegādi uz un no Tadžikistānas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Tadžikistānā.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Tadžikistānu
Avio kravu pārvadājumi uz Tadžikistānu

Avio kravu pārvadājumi

Abu valstu mērķis ir veicināt gaisa transporta attīstību un tās ietvaros arī tranzītu rietumu – austrumu virzienā, nodrošinot lidojumu tiesības no Latvijas uz Tadžikistānu, kas ir viena no Centrālāzijas straujāk augošajām valstīm. Divpusējā sadarbība nākotnē labvēlīgi ietekmēs arī valstu ekonomiku, jo sniegs iespēju palielināt pakalpojumu apjomu gaisa pārvadājumu jomā.

Ar šo transporta veidu tiek pārvadātas mazākas kravas ar lielu pievienoto vērtību, kā arī steidzamas kravas. Dušanbes Starptautiskā lidosta, Kurgontepas Starptautiskā lidosta un Kulobas lidosta – uz un no šādām Tadžikistānas lielākajām lidostām SIA Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumus.

Muitas brokera pakalpojumi

SIA Vervo kravām uz un no Tadžikistānas sniedz šādus muitas brokeru pakalpojumus: konsultācijas par muitas jautājumiem, piedāvājam klientu pārstāvēšanu muitas iestādēs, piesakot importa, eksporta un tranzīta procedūras, veicam saņemto vai nosūtīto kravu deklarēšanu, kā arī nodokļu aprēķināšanu.
Muitas brokera pakalpojumi Tadžikistāna

Informācija

Tadžikistānas Republika ir valsts Vidusāzijā bez pieejas pie jūras, kura ziemeļrietumos tā robežojas ar Uzbekistānu, ziemeļos ar Kirgizstānu, austrumos ar Ķīnu, bet dienvidos ar Afganistānu.

Lai gan Latvijas un Tadžikistānas ekonomiskā sadarbība pagaidām ir salīdzinoši neliela un svārstīga, pastāv potenciāls šo attiecību tālākai attīstīšanai un padziļināšanai īpaši pārtikas rūpniecības, vieglās rūpniecības, būvniecības un kokapstrādes rūpniecības, tranzīta, transporta un loģistikas, ķīmiskās rūpniecības, t.sk. farmācijas, mašīnbūves un metālapstrādes, informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju, tūrisma un finanšu u.c. jomās, kā arī pieredzes apmaiņā.
Piedāvājam regulārus maršrutus, izdevīgas cenas un labus piegādes laikus kravām no un uz Tadžikistānu
Katru nedēļu maršrutā Latvija - Tadžikistāna dodas 3 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām. Standarta kravu transportēšana ar autotransportu no Tadžikistānas uz Latviju un otrādi veicam apmēram 2 nedēļu laikā.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Tadžikistānas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv