Kravu pārvadājumi - Šveice

Šveice

Kravu pārvadājumi ar autotransportu ir populārākais kravu nogādāšanas veids no Latvijas uz Šveici un otrādi. Maršrutā Latvija-Šveice ik nedēļu dodas 5-6 dažāda veida kravas automašīnas, kā arī kravas mikroautobusi mazākām kravām ar augstu pievienoto vērtību.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Šveici un Latviju

Cīrihe, Berne, Vo, Ārgava, Sanktgallene, Ženēva, Lucerna, Tičīno – šajās lielākajās Šveices pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli, kuros iespējams veikt gan kravu savākšanu, gan piegādi, kā arī visas muitas procedūras kravu atmuitošanai un samuitošanai.

Šveice ir valsts Rietumeiropā, kas ziemeļos robežojas ar Vāciju, austrumos ar Lihtenšteinu un Austriju, dienvidos ar Itāliju, bet rietumos ar Franciju. Latvija ir ieinteresēta tirdzniecības iespēju paplašināšanās, investīciju piesaistīšanā dažādās tautsaimniecības, tostarp transporta un loģistikas jomā un ekonomisko attiecību attīstībā ar Šveici. Kopš 1998. gada 9. decembra ir spēkā nolīgums par pasažieru un kravu starptautiskajiem pārvadājumiem ar autotransportu starp Latviju un Šveici.

Eksporta kravu transports uz Šveici no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Šveici ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar autotransportu.

Importa kravu transports no Šveices uz Latviju

Šveices pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Šveicē.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Šveice

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Kravu pārvadājumi ar autotransportu standarta kravām uz Šveici un atpakaļ tiek veikti 4-5 dienās, taču jāņem vērā, ka muitas procedūras var mainīt kravu piegāžu laikus. Tāpat arī saliktām kravām var būt atšķirīgs transportēšanas laiks. Par precīziem piegādes laikiem sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeriem.

Muitas brokeru pakalpojumi

Šveicē tiek piemērota kopējā tranzīta muitas procedūra, kravu muitošanas process ir atvieglots, bet ir obligāts. SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Šveices. Veicam visas muitas procedūras Latvijā, Šveicē, kā arī uz Šveice robežas.
Muitas brokera pakalpojumi Šveice
Avio kravu pārvadājumi uz Šveici

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā pakalpojumus ar gaisa transportu uz un no Cīrihes, Ženēvas, Engadina, Bernas starptautiskajām lidostām.
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus uz un no Šveices
Šveice ir pievienojusies Eiropas Brīvās tirdzniecības asociācijai jeb EBTA, kas tika izveidota kā alternatīva tām Eiropas valstīm, kas nevēlējās pievienoties Eiropas Kopienai (tagad Eiropas Savienībai). Šobrīd EBTA kopā ar Šveici ir palikušas tikai Islande, Norvēģija un Lihtenšteina, no kurām tikai Šveice nav iekļāvusies EET. Tomēr Šveicei ar ES ir divpusējs līgums, kas pēc satura ir līdzīgs EET līgumam.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem starp Latviju un Šveici.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv