Kravu pārvadājumi - Čehija

Čehija

Čehija ir Eiropas Savienības dalībvalsts, līdz ar to latviešu un čehu uzņēmējiem ir iespēja izmantot visas priekšrocības, ko sniedz ES kopējais tirgus. Čehija ir nozīmīgs Latvijas ekonomiskās sadarbības partneris un Latvija ir ieinteresēta veicināt divpusējās ekonomiskās attiecības.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā transporta pakalpojumus starp Latviju un Čehiju.

SIA Vervo kravu transportam starp Čehiju un Latviju pamatā izmanto autotransportu. Katru nedēļu maršrutā Čehija-Latvija dodas 7-8 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām.

Eksporta kravu transports uz Čehiju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Čehiju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar autotransportu.

Importa kravu transports no Čehijas uz Latviju

No Čehijas uz Latviju visvairāk importē dzelzceļa un tramvaja vagonus, vieglos automobiļus, to detaļas un riepas, mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Čehiju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Veicam arī salikto kravu piegādi uz un no Čehijas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Čehijā. Prāga, Brno, Olomouca, Libereca, Ostrava, Plzeņa - šajās lielākajās Čehijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, bet, protams, kravu piegādes tiek organizētas uz un no jebkuras Čehijas pilsētas.

No Čehijas uz Latviju visvairāk importē dzelzceļa un tramvaja vagonus, vieglos automobiļus, to detaļas un riepas, mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus, savukārt uz Čehiju no Latvijas visvairāk eksportējam metāllūžņus, zāģmateriālus, putnu olas, alumīnija izstrādājumus, koka paneļus un parketa plātnes.

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no Čehijas. Kravu avio transports ir ātrākais piegādes veids un ir piemērots steidzamām kravām.
Avio kravu pārvadājumi uz Čehiju
Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Čehijas uz Latviju un otrādi veicam 4-5 darba dienu laikā. Transportēšanas laiks uz un no Čehijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus no un uz Čehiju

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Čehiju.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv