Kravu pārvadājumi - Anglija

Anglija

Kravas transportēšanas ilgums, lai tiktu veikti starptautiskie kravu pārvadājumi uz un no Anglijas, ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, pilnas kravas tiek nogādātas 3 - 5 darba dienu laikā, bet saliktu kravu piegāde aizņem 6 - 7 darba dienas. Taču varam veikt steidzamas piegādes 24 stundu laikā ar kravas mikroautobusu. Par precīziem kravu piegādes laikiem sazinieties ar menedžeri.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus starp Lielbritāniju un Latviju

Lielbritānija vēsturiski ir Latvijai nozīmīgs un draudzīgs darabības partneris. Neskatoties uz to, ka Lielbritānija vairs nav ES dalībvalsts, tā joprojām ir svarīgs Latvijas ekonomikas, drošības politikas un citu jomu partneris. Abu valstu attiecības var raksturot kā stabilas un abpusēji veiksmīgas.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Angliju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Angliju ir plaši attīstījuši regulārus starptautisko kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu. Ar mūsu pieredzējušiem speciālistiem, jums tiks nodrošināti gan salikto kravu pārvadājumi, gan pilnas kravas pārvadājumi, lielgabarītu kravu pārvadājumi, personīgo mantu pārvadājumi, kā arī citi pakalpojumi, piemēram, muitas formalitāšu nokārtošana.

Importa kravu pārvadājumi no Anglijas uz Latviju

Anglijas pilsētās - atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Anglijā. Neatkarīgi no jūsu kravas izmēra, mēs palīdzēsim atrast piemērotu transportu, lai tiktu jūsu starptautiskie kravu pārvadājumi tiktu veikti ērti un idevīgi. Nīderlandē - Portbase, Francijā - Smart border. Šis risinājums ātrākai satiksmes plūsmai ir balstīts uz elektroniskām, iepriekš paredzamām, aizpildītām un iesniegtām muitas formalitātēm. Kā visi starptautiskie kravu pārvadājumi uz trešajām valstīm, šis process sākas ar muitas deklarāciju aizpildīšanu. Pēc tam šie dokumenti elektroniski jāiesniedz ostu termināļos.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Muitas procedūras

Tā kā Lielbritānija ir izstājusies no Eiropas Savienības, eksports uz to ir pakļauts muitas procedūrām, un uz robežas ir jāveic pārbaudes.

Gan importa, gan eksporta pārvadājumiem ir nepieciešams aizpildīt eksporta vai importa deklerāciju. Lai to izdarītu, viena no prasībām būs EORI numura iegūšana. Lai jūs varētu fokusēties uz sava uzņēmuma attīstību, SIA Vervo menedžeri par to parūpēsies jūsu vietā.

Savukārt, ja jums nepieciešams veikt personīgo mantu starptautiskos pārvadājumus, tad EORI numurs jums nebūs jāsaņem. VID Elektroniskā muitas datu apstrāde sistēma (EDMAS) jums piešķirs pagaidu numuru eksporta deklarācijas iesniegšanas brīdī.
Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Angliju ar autotransportu

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Angliju ar autotransportu

Sauszemes transporta pakalpojumiem no Latvijas uz Angliju un atpakaļ SIA Vervo pamatā izmanto autotransportu. Steidzamu un mazāku kravu, vēstuļu un paku piegādei izmantojam kravas mikroautobusus, bet lielāku kravu piegādei izmantojam kravas mašīnas ar tenta vai refrižeratora tipa piekabēm un puspiekabēm, kā arī kravas platformām.

Salikto kravu pārvadājumi uz Angliju

Londona, Lestera, Birmingema, Glāzgova, Liverpūle, Mančestera, Belfāsta, Ņūkāsla, Šefīlda, Edinburga, Bristole, Notingema, Kārdifa – no šīm un citām lielākām un mazākām Anglijas, Velsas, Skotijas un Ziemeļīrijas pilsētām tiek organizēta kravu savākšana un piegādes uz Latviju. Sniedzam transporta pakalpojumus uz un no Lielbritānijas gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.
Salikto kravu pārvadājumi uz Angliju
Avio starptautiskie kravu pārvadājumi uz Angliju

Avio starptautiskie kravu pārvadājumi uz Angliju

Latviju un Lielbritāniju savieno tiešie avioreisi, kas ir nozīmīgs faktors gaisa kravu pārvadāšanai. Uz Londonas lielākajām lidostām – Hītrovu, Getviku, Stanstedu, Luton, kā arī Mančesteras, Birmingenas, Edinburgas un Glāzgovas starptautiskajām lidostām ir iespējams veikt gaisa kravu pārvadājumus.

Jūras starptautiskie kravu pārvadājumi uz Angliju

SIA Vervo piedāvā visa veida jūras transportu pakalpojumus uz un no lielākajām Lielbritānijas ostām, ieskaitot Londonas, Liverpūles, Doveras, Southemptonas starptautiskās ostas un vairākas mazākas ostas. Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu, lai tiktu nodrošināti visu kravu veidu staprtautiskie kravu pārvadājumi uz Lielbritāniju.
Jūras starptautiskie kravu pārvadājumi uz Angliju
Personīgo mantu pārvadājumi uz Angliju

Personīgo mantu pārvadājumi uz Angliju

Pārvācoties uz Angliju vai atgriežoties Latvijā, personīgo mantu transportēšana ir viens no posmiem, ko varam nodrošināt mēs – SIA Vervo. Ņemot vērā, ka Lielbritānija nav Eiropas Savienības dalībvalsts, personīgo mantu pārvadājumi uz Angliju nevar notikt bez muitas procedūrām. Mūsu zinošie loģistikas speciālisti palīdzēs sakārtot visas muitas formalitātes.

Informācija

Apvienotā Karaliste jeb Lielbritānija, oficiāli saukta kā Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotā Karaliste, ir valsts Eiropas Ziemeļrietumu piekrastē. Tā ir salu valsts, kuras arhipelāgā iekļaujas Lielbritānijas sala, Īrijas ziemeļaustrumu daļa, kā arī daudzas citas nelielas salas. Ziemeļīrija ir vienīgā Apvienotās Karalistes daļa, kurai ir sauszemes robeža ar kādu valsti - Īriju. Izņemot šo sauszemes robežu, Apvienoto Karalisti apskalo Atlantijas okeāns, Ziemeļjūra, Lamanšs un Īrijas jūra. Lielākā sala ir Lielbritānija, kura caur Eirotuneli ir savienota ar Franciju.

Apvienotā Karaliste administratīvi ir sadalīta 4 daļās: Lielbritānijas salas dienvidos atrodas Anglija, ziemeļos — Skotija, rietumos — Velsa, bet Īrijas salas ziemeļaustrumos — Ziemeļīrija.

Lielbritānija vēsturiski ir Latvijai nozīmīgs un draudzīgs darabības partneris. Neskatoties uz to, ka Lielbritānija vairs nav ES dalībvalsts, tā joprojām ir svarīgs Latvijas ekonomikas, drošības politikas un citu jomu partneris. Abu valstu attiecības var raksturot kā stabilas un abpusēji veiksmīgas. Lielbritānija ir viena no nozīmīgākajām Latvijas ārējās tirdzniecības partnerēm.

Latvijai ar Lielbritāniju ir pozitīva preču tirdzniecības bilance, ir liels preču eksporta un importa apjoms, kā arī liels pakalpojumu tirdzniecības apmērs. Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs noorganizēt to, lai jūsu starptautiskie kravu pārvadājumi uz Angliju tiktu izpildīti ar vislielāko rūpību.

Latvijas galvenās eksporta preču grupas uz Angliju 2021. gadā bija koksne un tās izstrādājumi (78,3%), mašīnas un mehānismi, elektriskās iekārtas (4,1%), augu valsts produkti (4,1%), ķīmiskās rūpniecības un saskarnozaru produkcija (2,5%), bet Latvijas galvenās importa preču grupas no Anglijas ir transporta līdzekļi (28,4%), mašīnas, mehānismi un elektriskās iekārtas (17,2%), ķīmiskās rūpniecības un saskarnozares produkcija (14,8%) un citas preču grupas.

Anglija

Anglija ir zeme, kas ir Apvienotās Karalistes sastāvdaļa. Tā robežojas ar Skotiju uz ziemeļiem un Velsu uz rietumiem. Angliju apskalo Īrijas jūra ziemeļrietumos, Ķeltu jūra dienvidrietumos un Ziemeļjūra austrumos ar Lamanšu dienvidos, atdalot to no kontinentālās Eiropas.

Skotija

Skotija ir viena no Apvienotās Karalistes četrām daļām. Skotija atrodas Lielbritānijas salas ziemeļos, tai ir sauszemes robeža ar Angliju, austrumos to apskalo Ziemeļjūra, ziemeļos un rietumos Atlantijas okeāns, savukārt Ziemeļu šaurums un Īrijas jūra dienvidaustrumos.

Ziemeļīrija

Ziemeļīrija ir viena no Apvienotās Karalistes četrām daļām. Ziemeļīrija atrodas Īrijas salas ziemeļos un robežojas ar Īriju. Ziemeļaustrumos to apskalo Ziemeļu šaurums, bet dienvidaustrumos Īrijas jūra.

Velsa

Velsa ir zeme, kas ir Apvienotās Karalistes sastāvdaļa. Velsa atrodas Lielbritānijas salas dienvidrietumos un robežojas ar Angliju austrumos, Bristoles līci dienvidos, Sentdžordža šaurumu rietumos un Īrijas jūru ziemeļos.
Piedāvājam regulārus maršrutus, izdevīgas cenas un labus piegādes laikus kravām no un uz Lielbritāniju!
Kravas transportēšanas ilgums uz un no Anglijas ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, pilnas kravas tiek nogādātas 3 - 5 darba dienu laikā, bet saliktu kravu piegāde aizņem 6 - 7 darba dienas. Taču varam veikt steidzamas piegādes 24 stundu laikā ar kravas mikroautobusu. Par precīziem kravu piegādes laikiem sazinieties ar menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu, lai tiktu veikti starptautiskie kravu pārvadājumi uz un no Lielbritānijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv