Kravu pārvadājumi - Islande

Islande

Islande ir salu valsts Atlantijas okeāna ziemeļos. Lai arī ekonomiskā sadarbība ar Islandi ir mazaktīva, SIA Vervo spēj nodrošināt kravu pārvadājumus arī uz šo attālo valsti.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Islandi un Latviju

Kravu piegāžu ilgums uz un no Islandes var mainīties atkarībā no kravas specifikas un izvēlētā kravas transporta veida. Par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Islandi no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Islandi ir plaši attīstījuši regulārus jūras un avio kravu pārvadājumus.

Importa kravu pārvadājumi no Islandes uz Latviju

Islandē atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Islandē.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Avio kravu pārvadājumi uz Islandi

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā avio kravu transporta pakalpojumus uz un no Islandes. Šis piegādes veids ir populārs mazāku kravu vai kravu ar augstu pievienoto vērtību gadījumā. Piedāvājam gan importa kravu avio pārvadājumus no Islandes, gan eksporta kravu avio pārvadājumus uz Islandi.

Jūras kravu pārvadājumi

Visekonomiskākais un ērtākais piegādes veids uz Reikjavikas ostu (Islande) ir ar jūras konteineriem. Organizējam gan pilnu konteineru pārvadājumus (FCL), gan salikto konteineru kravu pārvadājumus (LCL), tāpat arī fraktējam kuģus visa veida kravām.
Jūras kravu pārvadājumi uz Islandi
Kravu pārvadājumi uz Islandi

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo ir iespēja veikt kravu pārvadājumus no un uz Islandi ar autotransportu, kad kravas auto no Dānijas tiek nogādāts Islandē ar prāmi. Šis piegādes veids tiek izmantos lielgabarīta un smagsvara kravu pārvadājumos.

Muitas brokera pakalpojumi

SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Islandes. Veicam visas muitas procedūras Latvijā un Islandē.

Populārākās eksporta preces no Latvijas uz Islandi ir priedes, egles un citi zāģmateriāli, vīriešu un sieviešu apģērbi, metāla konstrukcijas, namdaru un galdnieku darinājumi, bet no Islandes uz Latviju visbiežāk tiek vestas jūras veltes, tajā skaitā zivju fileja, siļķes, garneles, makreles un zivju konservi, zivju eļļa.
Muitas brokera pakalpojumi Islande
Piedāvājam labas cenas kravu transporta pakalpojumiem no un uz Islandi.
Kravu piegāžu ilgums uz un no Islandes var mainīties atkarībā no kravas specifikas un izvēlētā kravas transporta veida. Par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Islandes.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv