Kravu pārvadājumi - Slovākija

Slovākija

Slovākija ir valsts Eiropā, kas rietumos robežojas ar Čehiju un Austriju, ziemeļos ar Poliju, austrumos ar Ukrainu, bet ar Ungāriju dienvidos. Latvijas un Slovākijas attiecības raksturojamas kā labas un konstruktīvas, taču abu valstu ekonomiskā sadarbība pagaidām ir neliela, tomēr pastāv potenciāls šo attiecību tālākai attīstīšanai un padziļināšanai.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu pārvadājumus starp Latviju un Slovākiju

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumiem starp Slovākiju un Latviju pamatā izmanto sauszemes transportu. Katru nedēļu no Latvijas uz Slovākiju un otrādi dodas 5-6 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Slovākiju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Slovākiju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto un avio transportu.

Importa kravu pārvadājumi no Slovākijas uz Latviju

Slovākijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Slovākijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz poliju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Pateicoties plaši attīstītam kravas terminālu tīklam visas Slovākijas teritorijā, varam organizēt pilnu un saliktu kravu piegādi un kravu saņemšanu jebkurā vietā Slovākijā. Standarta kravu piegādes no Slovākijas uz Latviju un otrādi veicam 3-4 darba dienu laikā.

Populārākās eksporta preces no Latvijas uz Slovākiju ir alumīnija sakausējumi, metāllūžņi, namdaru un galdnieku darinājumi, zivju milti, stikla šķiedra un vate, zāģmateriāli.

Populārākās importa preces no Slovākijas uz Latviju ir monitori un projektori, printeri, video aparatūra, medikamenti, etilspirts, kopēšanas mašīnas.

Salikto kravu piegāde

SIA Vervo organizē salikto kravu piegādi uz un no Slovākijas, izmantojot terminālus, kuros tiek organizēta kravu konsolidācija. Bratislava, Košice, Prešova, Žilina – šajās un citās lielākajās Slovākijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Slovākijā.
Kravu pārvadājumi no polijas
Kravu pārvadājumi uz poliju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumus uz un no Slovākijas. Ar šo transporta veidu tiek pārvadātas mazākas kravas ar lielu pievienoto vērtību, kā arī steidzamas kravas.
Ar autotransportu transportēšanas laiks no Slovākijas uz Latviju un otrādi tiek veikts 4-5 darba dienu laikā. Pārvadājuma ilgums no un uz Slovākiju var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo kravu pārvadājumu menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Slovākijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv