Kravu pārvadājumi - Albānija

Albānija

Autotransports no Albānijas uz Latviju un otrādi ceļu veic katru nedēļu 7-8 darba dienu laikā. Kravu piegādes laiki uz un no Albāniju var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu pārvadājumus starp Albāniju un Latviju

Albānija ir valsts dienvidaustrumu Eiropā. Tā robežojas ar Melnkalni ziemeļos, Kosovu ziemeļrietumos, Maķedonijas Republiku austrumos, Grieķiju dienvidos, Adrijas jūru rietumos un Jonijas jūru dienvidrietumos.

Latvijas un Albānijas divpusējās attiecības ir vērtējamas kā labas. Latvija atbalsta Albāniju ceļā uz integrāciju Eiropas Savienībā. Latvija un Albānija ir ieinteresētas paplašināt sadarbību transporta un loģistikas jomā.

Eksporta kravu transportu uz Albāniju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Albāniju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Importa kravu transportu no Albānijas uz Latviju

Albānijā atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Albānija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo kravu pārvadājumiem starp Albāniju un Latviju pamatā izmanto autotransportu. Ik nedēļu maršrutā Latvija-Albānija dodas 2-4 dažāda veida kravas auto visa veida kravām.

Svarīgākās importa preces no Albānijas uz Latviju ir garās un pusgarās bikses, žeņšeņa saknes, kinofilmu negatīvi, diski un citi datu nesēji, iespiestas grāmatas, brošūras, bet svarīgākās eksporta preces uz Albāniju no Latvijas ir medikamenti, parastās egles zāģmateriāli, daļas un piederumi mašīnām, kūdra, krūšturi, magnētiskie vai optiskie lasītāji, apakšsvārki un naktskrekli, statiskie pārveidotāji, izolēti vadi, kabeļi.

Salikto kravu pārvadājumi

Pateicoties kravas terminālu tīklam Albānijas teritorijā, varam organizēt pilnu un saliktu kravu piegādi un kravu saņemšanu jebkurā vietā Albānijā. Tirāna, Durresa, Eļbasana, Vļora, Shkodra, Fier-Cifci, Korca, Fiera, Berata, Lusna – šajās Albānijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli, bet piegāde iespējama no jebkuras pilsētas Albānijā.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Albāniju
Avio kravu pārvadājumi Albānija

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu pārvadājumus uz un no Tirānas Starptautiskās lidostas, kā arī iekšzemes lidostām – Korcas, Kukes, Saranas, Shkodras.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā visa veida transporta pakalpojumus pa jūru uz un no Sarandes, Vļoras, Durresas, Šenginas ostām, kā arī citām lielākajām Albānijai piederošām Adrijas jūras ostām. Piedāvājam pārvadājumus ar jūras konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Albānijas.
Jūras kravu pārvadājumi uz Albāniju
Muitas brokera pakalpojumi Albānija

Muitas brokeru pakalpojumi

SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Albānijas. Veicam visas muitas procedūras Latvijā un Albānijā.
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus no un uz Albāniju
Autotransports no Albānijas uz Latviju un otrādi ceļu veic katru nedēļu 7-8 darba dienu laikā. Kravu piegādes laiki uz un no Albāniju var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Albānijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv