Norvēģija

Norvēģija ir Eiropas piektā lielākā valsts un tās nosaukums nozīmē - ceļš uz ziemeļiem. Šī Skandināvijas valsts ir nozīmīgs Latvijas ekonomiskās sadarbības partneris. SIA Vervo kravu transporta pakalpojumu sniegšanai uz Norvēģiju un no tās pamatā izmanto autotransportu, kurš šķērso Baltijas jūru ar prāmi un pēc tam mēro ceļu caur Zviedriju.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9:00-17:00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Norvēģiju un Latviju

Katru nedēļu uz un no Norvēģijas dodas 8-10 dažāda veida smagās kravas mašīnas ar tenta un refrižeratora tipa piekabēm, kā arī vairāki kravas mikroautobusi mazām un steidzamām kravām.

Varam veikt kravu pārvadājumus arī Norvēģijas teritorijā - no 2009.gada 1.novembra Latvijas kravu pārvadātāji ir tiesīgi veikt 3 kabotāžas pārvadājumus septiņu dienu laikā ar nosacījumu, ka transporta līdzeklis iebrauc Norvēģijas teritorijā ar kravu un to izkrauj.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Norvēģiju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Norvēģiju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar autotransportu.

Importa kravu pārvadājumi no Norvēģijas uz Latviju

Norvēģijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Norvēģijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!

Kravu pārvadājumi uz Norvēģiju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Latvijas uz Norvēģiju un otrādi veicam 2-3 darba dienu laikā.

Visbiežāk no Latvijas uz Norvēģiju tiek pārvadāti dzelzs, tērauda un betona izstrādājumi, guļbaļķu un koka paneļu mājas, malka un metāla konstrukcijas. Visbiežāk no Norvēģijas uz Latviju tiek pārvadātas saldētas un atdzesētas zivis, granīts, oļi, grants un bitumena ogles.

Salikto kravu piegāde

SIA Vervo veic arī salikto kravu piegādi no un uz Norvēģiju, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Norvēģijā. Oslo, Bergena, Stavangera, Tronheima - šajās lielākajās Norvēģijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, bet, protams, kravu transporta pakalpojumi tiek sniegti uz un no jebkuras Norvēģijas pilsētas.
Salikto kravu pārvadājumi uz Norvēģiju
Avio kravu pārvadājumi uz Norvēģiju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no Norvēģijas. Piedāvājam gan importa kravu avio pārvadājumus no Norvēģijas, gan eksporta kravu avio pārvadājumus uz Norvēģiju.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz visa veida jūras kravu transporta pakalpojumus uz un no Norvēģijas. Piedāvājam pārvadājumus ar jūras konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravu transportam no un uz Norvēģiju.

Kravu pārvadāšanai uz un no Norvēģijas izmantojam šādus prāmju līniju maršrutus:

  • Ventspils (Latvija) - Nynäshamn (Zviedrija)
  • Klaipēda (Lietuva) - Karlshamn (Zviedrija)
  • Rīga (Latvija) - Stokholma (Zviedrija)
  • Tallina (Igaunija) - Stokholma (Zviedrija)
Jūras kravu pārvadājumi uz Norvēģiju
Muitas brokeru pakalpojumi Norvēģijā

Muitas brokeru pakalpojumi

SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Norvēģijas. Veicam visas muitas procedūras Latvijā, Norvēģijā un uz Norvēģijas-Zviedrijas robežas.
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus uz un no Norvēģijas
Standarta kravu piegādes no Latvijas uz Norvēģiju un otrādi veicam 2-3 darba dienu laikā.
Kravu piegāžu ilgums uz un no Norvēģijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas, piemēram, kravām ar temperatūras režīmu, bīstamām kravām piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.
Norvēģijā, veicot pārvadājumus ar transportlīdzekļiem ar pilnu masu lielāku par 3,5 tonnām, ziemas periodā no 1.novembra līdz pirmajai pirmdienai pēc Lieldienām jālieto uz riepām ķēdes, lai nodrošinātu saķeri ar ceļu. Savukārt Norvēģijas ziemeļu apvidus zemēs - Nordland, Troms un Finnmark riepu ķēžu lietošanas periods ir noteikts no 16.oktobra līdz 30. aprīlim. SIA Vervo, veicot kravas piegādi vai savākšanu, garantē kravas auto atbilstību šīm normām norādītajos laikos un teritorijās Norvēģijā.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Zviedrijas.