Kravu pārvadājumi - Norvēģija

Norvēģija

Norvēģija ir piektā lielākā valsts Eiropā un tās nosaukums nozīmē - ceļš uz ziemeļiem. Šī Skandināvijas valsts ir nozīmīgs Latvijas ekonomiskās sadarbības partneris. Ar SIA Vervo tiek veikti starptautiskie kravu pārvadājumi uz Norvēģiju un no tās, pamatā izmantojot autotransportu, kas šķērso Baltijas jūru ar prāmi un pēc tam mēro ceļu caur Zviedriju.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Norvēģiju un no tās ar SIA Vervo

Katru nedēļu uz un no Norvēģijas dodas 8-10 dažāda veida smagās kravas mašīnas ar tenta, refrižeratora un platformas tipa piekabēm, kā arī vairāki kravas mikroautobusi mazām un steidzamām kravām.

Ar SIA Vervo jums tiks veikti ne tikai kravu pārvadājumi uz Norvēģiju un no tās, bet varam veikt kravu piegādes arī Norvēģijas teritorijā.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Norvēģiju no Latvijas

SIA Vervo uzkrātā pieredze un sadarbības partneru loks nodrošina, ka kravu pārvadājumi uz Norvēģiju no Latvijas notiek regulāri. Biežāk tiek izmantoti autotransporta kravu pārvadājumi savienojumā ar prāmi, taču varam nodrošināt arī ekspress kravu piegādes ar lidmašīnu vai kravas busiņiem.

Importa kravu pārvadājumi no Norvēģijas uz Latviju

Norvēģijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Norvēģijā. Tāpat mums ir izstrādāti droši un ērti maršruti, kas palīdzēs kravu nogādāt atbilstoši līguma noteiktajiem termiņiem.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Norvēģiju ar autotransportu

Kravu pārvadājumi uz Norvēģiju ar autotransportu

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Norvēģiju visbiežāk notiek ar autotransportu. Kravu piegāde var tikt veikta 2-3 dienu laikā. Ņemot vērā, ka Norvēģijā ir daudz kalnu, līkumu un tuneļu, droši kravu pārvadājumi uz Norvēģiju var notikt tikai un vienīgi ar rūpīgu maršruta izstrādi un zinošu speciālistu pavadībā.

Kravu pārvadājumi uz Norvēģiju no Latvijas pārsvarā sastāv no tādām preču grupām kā dzelzs, tērauda un betona izstrādājumi, koksne un tās izstrādājumi, tajā skaitā koka paneļu mājas un malka, kā arī metāla konstrukcijas. No Norvēģijas uz Latviju biežāk tiek pārvadātas saldētas un atdzesētas zivis, granīts, oļi, grants un bitumena ogles.

Salikto kravu piegāde uz Norvēģiju

Salikto kravu pārvadājumi uz Norvēģiju ir ideāli piemēroti, ja kravas lielums vai apjoms neaizņem visu kravas telpu. Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo nodrošina salikto kravu piegādes uz un no Norvēģijas, izmantojot gan kravas autotransportu, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana, komplektēšana un piegāde visā Norvēģijā. Lielākajās Norvēģijas pilsētās, kā piemēram, Oslo, Bergena, Stavangera un Tronheima, atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, taču kravu transporta pakalpojumi tiek sniegti uz un no jebkuras Norvēģijas pilsētas.
Salikto kravu piegāde uz Norvēģiju
Avio kravu pārvadājumi uz Norvēģiju

Avio kravu pārvadājumi uz Norvēģiju

Avio kravu pārvadājumi uz un no Norvēģijas ir labākā izvēlē, ja nepieciešama ekspress kravu piegāde. Piedāvājam avio kravu pārvadājumus uz un no lielākajām Norvēģijas lidostām, kā piemēram Oslo un Bergenu. Kravu pārvadājumi ar lidmašīnu var notikt vien pāris stundu laikā, ņemot vērā avio reisu kustības grafiku. Šāda veida kravu piegādes piedāvājam abos virzienos - gan importa kravu pārvadājumiem no Norvēģijas, gan eksporta kravu pārvadājumiem uz Norvēģiju.

Jūras kravu pārvadājumi uz Norvēgiju

Jūras kravu pārvadājumi uz Norvēģiju ir izdevīgs risinājums, ja nepieciešams pārvadāt automašīnu, salikto kravu, lielgabarīta kravu vai jebkura cita veida kravu. Piedāvājam kombinēt sauszemes kravu pārvadājumus ar autotransportu un prāmi, konteineru pārvadājumus vai kuģu fraktēšanu uz un no Norvēģijas.

Jūras kravu pārvadājumiem ar prāmi uz Norvēģiju un atpakaļ mēs izmantojam šādus prāmju līniju maršrutus:
  • Ventspils (Latvija) - Nynäshamn (Zviedrija)
  • Klaipēda (Lietuva) - Karlshamn (Zviedrija)
  • Rīga (Latvija) - Stokholma (Zviedrija)
  • Tallina (Igaunija) - Stokholma (Zviedrija)
Jūras kravu pārvadājumi uz Norvēgiju
Muitas brokeru pakalpojumi Norvēģijā

Muitas brokeru pakalpojumi Norvēģijā

Tā kā Norvēģija nav Eiropas Savienības dalībvalsts, importa un eksporta kravu pārvadājumiem starp Latviju un Norvēģiju tiek piemērotas muitas procedūras. Atkarībā no tā, vai veicat eksporta vai importa pārvadājumu, attiecīgi jāaizpilda atbilstošā deklerācija. Tam būs nepieciešama CMR pavadzīme, preču rēķins, transporta rēķins un citi dokumenti.
Ja tiek veikti lielgabarīta kravu pārvadājumi uz Norvēģiju vai no Norvēģijas, tad papildus nepieciešams iegūt vajadzīgās atļaujas un licences.
Ja neplānojat savas preces uzglabāt muitas noliktavās vai vest kravu tranzītā caur Norvēģiju, jums būs nepieciešams maksāt arī muitas nodokli, pievienotās vērtības nodokli un akcīzes nodokli, ņemot vērā kravas specifiku.
SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus, kad tiek veikti kravu pārvadājumi uz Norvēģiju. Veicam visas muitas procedūras Latvijā, Norvēģijā un uz Norvēģijas-Zviedrijas robežas.

Lielgabarīta kravu pārvadājumi uz Norvēģiju

Skandināvi ir īpaši iecienījuši Latvijā ražotas koka moduļu mājas, kas nereti pārsniedz standarta izmērus un ir pieskaitāmas pie lielgabarīta kravu pārvadājumiem. Tāpat bieži ir jāpiegādā lielizmēra tehnikas un konstrukcijas. Ja jums ir lielgabarīta krava, ko nepieciešams transportēt uz vai no Norvēģijas, uzticiet to pieredzējušiem un zinošiem speciālistiem. Šaurās Norvēģijas ielas, kalni un tuneļi ir lietas, kas jāņem vērā, plānojot maršrutu. Mūsu speciālisti ir uzkrājuši lielu pieredzi, tāpēc parūpēsimies, ka krava galamērķī nonāk ātri, ērti un droši. Tāpat varam nodrošināt policijas eskortu un pavadošo transportu, ja nepieciešams.
Lielgabarīta kravu pārvadājumi uz Norvēģiju
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus uz un no Norvēģijas
Standarta kravu pārvadājumi no Norvēģijas uz Latviju un otrādi, tiek veikti 2-3 darba dienu laikā.
Laiks, kādā tiek veikti kravu pārvadājumi uz Norvēģiju un no tās, var mainīties atkarībā no kravas specifikas, piemēram, kravām ar temperatūras režīmu vai bīstamām kravām piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Norvēģijā, veicot pārvadājumus ar transportlīdzekļiem ar pilnu masu lielāku par 3,5 tonnām, ziemas periodā no 1.novembra līdz pirmajai pirmdienai pēc Lieldienām uz riepām jālieto speciālas ķēdes, lai nodrošinātu saķeri ar ceļu. Savukārt, Norvēģijas ziemeļu apvidus zemēs - Nordland, Troms un Finnmark riepu ķēžu lietošanas periods ir noteikts no 16.oktobra līdz 30. aprīlim. SIA Vervo, veicot kravas piegādi vai savākšanu, garantē kravas auto atbilstību šīm normām norādītajos laikos un teritorijās Norvēģijā.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu, lai izdevīgi un ērti tiktu veikti starptautiskie kravu pārvadājumi no Norvēģijas un uz Norvēģiju.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv