Kravu pārvadājumi - Bosnija - Hercegovina

Bosnija - Hercegovina

Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Bosnijas un Hercegovinas uz Latviju un otrādi veicam 5-7 darba dienu laikā. Transportēšanas laiks uz un no Bosnijas un Hercegovinas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transporta pakalpojumus maršrutā
Latvija - Bosnija un Hercegovina

Bosnija un Hercegovina ir valsts Balkānu pussalas centrālajā daļā. Sastāv no autonomajām administratīvajām vienībām - Bosnijas un Hercegovinas Federācijas, Serbu Republikas un Brčko apriņķa. Bosnija un Hercegovina robežojas ar Horvātiju ziemeļos un dienvidrietumos, ar Serbiju austrumos un Melnkalni dienvidaustrumos, kā arī tai ir 20km jūras robeža ar Adrijas jūru.

Eksporta kravu transports uz Bosniju un Hercegovinu no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Bosniju un Hercegovinu ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto un avio transportu.

Importa kravu transports no Bosnijas un Hercegovinas uz Latviju

Bosnijas un Hercegovinas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes .

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Bosnija un Hercegovina

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo kravu transportam starp Bosniju un Hercegovinu un Latviju pamatā izmanto autotransportu. Katru nedēļu maršrutā Bosnija un Hercegovina-Latvija dodas 2-4 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām.

Salikto kravu pārvadājumi

Veicam arī salikto kravu piegādi uz un no Bosnijas un Hercegovinas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Bosnijā un Hercegovinā. Sarajeva, Banja Luka, Zenica, Tuzla, Mostara, Bihaca, Bugojna, Broka, Bielina, Priedora - šajās lielākajās pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, bet, protams, kravu piegādes tiek organizētas uz un no jebkuras Bosnijas un Hercegovinas pilsētas.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Bosniju un Hercegovinu
Avio kravu pārvadājumi Bosnija un Hercegovina

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no Bosnijas un Hercegovinas lielākajām lidostām – Sarajevas, Mostaras, Tuzlas, Bonja Lukas starptautiskajām lidostām. Kravu avio transports ir ātrākais piegādes veids un ir piemērots steidzamām kravām.

Muitas brokeru pakalpojumi

SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Bosnijas un Hercegovinas. Veicam visas muitas procedūras Latvijā un Bosnijā un Hercegovinā.
Muitas brokera pakalpojumi Bosnija un Hercegovina

Informācija

Latvijas ekonomiskā sadarbība ar Bosniju un Hercegovinu vērtējama kā maz attīstīta, tomēr Bosnijai un Hercegovinai turpinot savu integrāciju Eiropas savienībā, ir sagaidāma lielāka ekonomisko sakaru intensitāte, kas veicinās sadarbību transporta un loģistikas jomā.

No Bosnijas un Hercegovinas uz Latviju visvairāk importē stikla šķiedru, stikla vati, pretaizsalšanas līdzekļus un atkausēšanas šķidrumus, autokrāvējus ar celšanas un takelāžas ierīcēm, lūpu un acu dekoratīvās kosmētikas līdzekļus, alkoholisko preparātu maisījumus, automātiskās datu apstrādes iekārtas un to blokus, elektroniskos blokus, savukārt uz Bosniju un Hercegovinu no Latvijas visvairāk eksportējam dižskabārža zāģmateriālus, galda vai istabas spēles, kokmateriālus plātņu vai profilētu izstrādājumu veidā.
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus no un uz
Bosniju un Hercegovinu
Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Bosnijas un Hercegovinas uz Latviju un otrādi veicam 5-7 darba dienu laikā. Transportēšanas laiks uz un no Bosnijas un Hercegovinas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Bosnijas un Hercegovinas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv