Kravu pārvadājumi - Moldova

Moldova

Katru nedēļu no Latvijas uz Moldovu un otrādi dodas 3-5 kravas automašīnas dažāda veida kravām. Standarta kravu transportēšana ar autotransportu no Moldovas uz Latviju un otrādi veicam 3–4 dienu laikā pilnām kravām un vienas nedēļas laikā saliktām kravām.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida loģistikas pakalpojumus starp
Moldovu un Latviju

Latvija ar Moldovu ir ieinteresēta tirdzniecības iespēju paplašināšanā, investīciju piesaistīšanā dažādās tautsaimniecības jomās. Savstarpējo ekonomisko sadarbību būtu lietderīgi veicināt tranzīta, transporta un loģistikas, ķīmiskās rūpniecības un farmācijas, IT&T, kokrūpniecības un pārtikas rūpniecības, būvniecības, tūrisma jomās.

Eksporta preču transports uz Moldovu no Latvijas

Visbiežāk no Latvijas uz Moldovu tiek pārvadāts dzirkstošais vīns, saldētas zivis, siļķes, sardīnes, šprotes, zivju konservi, degvīns, medikamenti, vate, marle, pārsēji un tamlīdzīgi materiāli, televīzijas uztvērējaparatūra, kā arī telefonu aparāti.

Importa preču transports no Moldovas uz Latviju

Bet visbiežāk no Moldovas uz Latviju tiek pārvadāta šokolāde un citi pārtikas izstrādājumi ar kakao piedevu, saldie cepumi, vafeles, lobīti valrieksti, cukura konditorejas izstrādājumi, baltā šokolāde, alkoholiskie šķidrumi, svaigu vīnogu vīns, izolēti vadi, kabeļi un citi izolēti elektrības vadītāji, slēgtie vilciena vai tramvaja preču vagoni, plastmasas plātnes, loksnes, plēves no fenolsveķiem, tualetes ūdeņi.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Moldova

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Katru nedēļu no Latvijas uz Moldovu un otrādi dodas 3-5 kravas automašīnas dažāda veida kravām. Standarta kravu transportēšana ar autotransportu no Moldovas uz Latviju un otrādi veicam 3–4 dienu laikā pilnām kravām un vienas nedēļas laikā saliktām kravām.

Transportēšanas laiks uz un no Moldovas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Salikto kravu pārvadājumi

Organizējam arī salikto kravu piegādi uz un no Moldovas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Moldovā.

Čisinau, Tiraspole, Balti, Bendera, Ribnica, Cahul, Ungena, Soroka, Orhei, Dubasori – šajās lielākajās Moldovas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli, bet, protams, kravu piegādes tiek organizētas uz un no jebkuras Moldovas pilsētas.
Salikto kravu pārvadājumi uz Moldovu
Avio kravu pārvadājumi uz Moldovu

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumus uz un no Moldovas lielākajām lidostām – Čisinau Starptautiskā lidosta, Marculesti Starptautiskā lidosta un Balti Starptautiskā lidosta. Ar šo transporta veidu tiek pārvadātas mazākas kravas ar lielu pievienoto vērtību, kā arī steidzamas kravas.

Muitas brokera pakalpojumi

SIA Vervo kravām uz un no Moldovas sniedz muitas brokeru pakalpojumus. Sniedzam konsultācijas par muitas jautājumiem. Piedāvājam klientu pārstāvēšanu muitas iestādēs, piesakot importa, eksporta un tranzīta procedūras. Veicam saņemto vai nosūtīto kravu deklarēšanu un nodokļu aprēķināšanu.
Muitas brokera pakalpojumi Moldovu

Informācija

Moldova ir valsts Austrumeiropā, kura atrodas starp Rumāniju un Ukrainu. Latvija attiecības ar Moldovu veido, pamatojoties uz divpusējās sadarbības principiem un Latvijas kā ES un NATO dalībvalsts statusu. Tās ir raksturojamas kā aktīvas, draudzīgas un konstruktīvas. Īpašu aktualitāti attiecības ieguva pēdējos gados, kad Moldova tika izvirzīta par vienu no prioritārajām valstīm, kurām Latvija sniedz palīdzību attīstības ietvaros.

Latvijas ārējās tirdzniecības apjoms ar Moldovu šā gada 9 mēnešos bija 10,4 milj. EUR, kas gan ir par 2% mazāk kā tajā pašā periodā iepriekšējajā gadā. Tas ierindo Moldovu 61.vietā Latvijas ārējās tirdzniecības partneru starpā.
Piedāvājam regulārus maršrutus, izdevīgas cenas un labus piegādes laikus kravām no un uz Moldovu
Transportēšanas laiks uz un no Moldovas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Moldovas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv