Kravu pārvadājumi - Lihtenšteina

Lihtenšteina

Lihtenšteina ir pundurvalsts Centrāleiropā, kura robežojas ar Austriju austrumos un Šveici rietumos un šīs divas valstis pilnībā ieskauj tās teritoriju.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Lihtenšteinu un Latviju

SIA Vervo kravu pārvadājumiem starp Lihtenšteinu un Latviju pamatā izmanto autotransportu. Ik nedēļu virzienā Latvija - Lihtenšteina dodas vairākas kravas auto.

Eksporta kravu transporta pakalpojumi uz Lihtenšteinu no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Lihtenšteinu ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto transportu.

Importa kravu transporta pakalpojumi no Lihtenšteinas uz Latviju

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat. Maecenas nibh dolor, malesuada et bibendum a, sagittis accumsan ipsum. Pellentesque ultrices ultrices sapien, nec tincidunt nunc posuere ut. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam scelerisque tristique dolor vitae tincidunt. Aenean quis massa uada mi elementum elementum. Nec sapien convallis vulputate rhoncus vel dui.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Lihtenšteinu

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Latvijas un Lihtenšteinas savstarpējā tirdzniecība nav pārāk aktīva. Populārākās eksporta preces no Latvijas uz Lihtenšteinu ir koka paliktņi jeb paletes un citi koka izstrādājumi, bet populārākās importa preces no Lihtenšteinas uz Latviju ir iekšdedzes motori, kaučuka izstrādājumi un elektro apgaismes ierīces. Līdz ar to kravu transporta pakalpojumi maršrutā Latvija-Lihtenšteina ir iespējami pateicoties regulāriem kravu pārvadājumiem no un uz Šveici un Austriju.

Muitas dokumentu noformēšana

Lihtenšteinā tiek piemērota kopējā tranzīta muitas procedūra, kravu muitošanas process ir atvieglots, bet ir obligāts. SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Lihtenšteinas. Veicam visas muitas procedūras Latvijā, Lihtenšteinā, kā arī uz Lihtenšteinas-Šveices un Lihtenšteinas-Austrijas robežas.
Muitas dokumentu noformēšana uz Lihtenšteinu
Lihtenšteina ir pievienojusies Eiropas Brīvās tirdzniecības asociācijai jeb EBTA, kas tika izveidota kā alternatīva tām Eiropas valstīm, kas nevēlējās pievienoties Eiropas Kopienai (tagad Eiropas Savienībai). Šobrīd EBTA kopā ar Lihtenšteinu ir palikušas tikai Islande, Norvēģija un Šveice.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Lihtenšteinas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv