Kravu pārvadājumi - Horvātija

Horvātija

Regulāras kravu piegādes no Horvātijas uz Latviju un otrādi veicam katru nedēļu 4-7 darba dienu laikā. Transportēšanas laiks uz un no Horvātijas ir atšķirīgs pilnām un saliktām kravām. Par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transporta pakalpojumus starp
Horvātiju un Latviju

Horvātija ir valsts Eiropā, Balkānu reģionā. Tā robežojas ar Slovēniju un Ungāriju ziemeļos, Serbiju ziemeļaustrumos, Bosniju un Hercegovinu austrumos, Melnkalni dienvidaustrumos un Adrijas jūru dienvidos. 2013. gada 1. jūlijā Horvātija pievienojās Eiropas Savienībai. Par vienu no prioritātēm Latvijas un Horvātijas attiecībās uzskatāma transporta un loģistikas jomas attīstība.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Horvātiju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Horvātiju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Importa kravu pārvadājumi no Horvātijas uz Latviju

Horvātijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Horvātijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Horvātija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumiem starp Horvātiju un Latviju pamatā izmanto kravas autotransportu. Ik nedēļu uz un no Horvātijas dodas 3-5 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām.

Salikto kravu piegāde

Pateicoties loģistikas sadarbības partneriem Horvātijā, varam organizēt pilnu un saliktu kravu piegādi un kravu saņemšanu jebkurā vietā Horvātijā. Zagreba, Splita, Rijeka, Osijeka, Zadara, Pula, Slavonski Broda, Karlovaca, Varaždina, Šibenika – šajās Horvātijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Horvātiju
Avio kravu pārvadājumi uz Horvātiju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no Horvātijas lielākajām lidostām - Zagrebas, Splitas, Dubrovnikas, Pulas, Zadaras, kā arī uz Horvātijas reģionālajām lidostām.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no Splitas, Rijekas, Kraljevicas, Omisaljas, kā arī citām lielākajām Horvātijai piederošām Adrijas jūras un Donavas ostām . Piedāvājam pārvadājumus ar jūras konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Horvātiju.
Jūras kravu pārvadājumi uz Horvātiju
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus no un uz Horvātiju
Regulāras kravu piegādes no Horvātijas uz Latviju un otrādi veicam katru nedēļu 4-7 darba dienu laikā. Transportēšanas laiks uz un no Horvātijas ir atšķirīgs pilnām un saliktām kravām. Par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Visbiežāk no Horvātijas uz Latviju importē piekabju detaļas, stikla šķiedras, stikla vati, elektrības transformatorus, gatavas zupas un buljonus, plastmasas rokturus un uzgaļus, formētus vai presētus izstrādājumus no papīra masas, dārza saulessargus, alkoholiskus šķidrumus, vīnogu vīnu, savukārt uz Horvātiju no Latvijas eksportē kūdru, pienu un krējumu, mēbeļu daļas no koka, mehānismus pārtikas rūpniecībai, diagnostikas vai laboratorijas reaģentus, saplāksni, finierētas plātnes, daļas un piederumus mehāniskajiem transportlīdzekļiem.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Horvātijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv