Kravu pārvadājumi – Īrija

Īrija

Dublina, Belfāsta, Korka, Limerika, Galveja, Vaterforda, Drogheda, Dundalka, Svorda, Navana – šajās Īrijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, no kuriem tiek organizētas saliktu kravu piegādes un savākšana gan no privātpersonām, gan uzņēmumiem Īrijā.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida kravu transportu no
Īrijas uz Latviju un otrādi

Kravas piegādes laiks uz un no Īrijas ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, pilnas kravas tiek nogādātas 3-5 dienu laikā, bet saliktu kravu piegāde aizņem 7-8 dienas. Taču varam veikt steidzamas piegādes 1-2 dienu laikā. Par precīziem kravu piegādes laikiem sazinieties ar menedžeri.

Eksporta kravu transporta pakalpojumi uz Īriju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Īriju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Importa kravu transporta pakalpojumi no Īrijas uz Latviju

Irījas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Īrijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Īrija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Sauszemes kravu pārvadājumiem maršrutā Latvija-Īrija SIA Vervo pamatā izmanto autotransportu. Mazāku un steidzamu kravu un paku piegādei izmantojam kravas mikroautobusus, savukārt lielāku kravu piegādei izmantojam kravas mašīnas ar tenta vai refrižeratora tipa piekabēm un puspiekabēm, kā arī kravas platformām.

Personīgo mantu pārvadāšana

Īrijā šobrīd uzturas aptuveni 20 līdz 25 tūkstoši Latvijas valstspiederīgie, tādēļ ļoti aktuāli ir paku, mazu un steidzamu kravu piegāde privātpersonām no Latvijas uz Īriju un atpakaļ. Tāpat daudzi no Īrijas latviešiem ir izveidojuši uzņēmumus Īrijā, bieži vien tirgojot Latvijas eksporta produktus. Šie faktori ir ļāvuši attīstīt regulāru kravu piegādes tīklu starp Latvijas un Īrijas lielākajām pilsētām.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Īriju
Avio kravu pārvadājumi uz Īriju

Avio kravu pārvadājumi

Latviju un Īriju savieno tiešie avioreisi, kas ir nozīmīgs faktors gaisa kravu pārvadāšanai. Uz Šanonas, Korkas, Dublinas, Golvejas starptautiskajām lidostām ir iespējams veikt gaisa kravu transporta pakalpojumus.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā visa veida jūras kravu transportu uz un no lielākajām Īrijas ostām, ieskaitot Korkas, Dublinas, Galvejas un Limerikas starptautiskās ostas un vairākas mazākas ostas. Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Īrijas.
Jūras kravu pārvadājumi uz Īriju

Informācija

Īrija ir valsts Eiropas ziemeļrietumos. Īrijas valsts aizņem piecas sestdaļas no Īrijas salas.

Salas ziemeļaustrumos atrodas Ziemeļīrija - Lielbritānijas daļa. Rietumos tā robežojas ar Atlantijas okeānu, bet austrumos — ar Īrijas jūru un Sentdžordža šaurumu. Latvijas un Īrijas attiecības ir labas, izveidojies savstarpēji ieinteresēts ekonomiskais dialogs. Latvijas un Īrijas dalība Eiropas Savienībā ļauj izmantot priekšrocības, ko sniedz brīva preču, kapitāla, pakalpojumu un personu kustība. ES vienotais iekšējais tirgus sekmē Latvijas un Īrijas transporta un loģistikas jomas attīstību.

Populārākās importa preces no Īrijas uz Latviju ir medikamenti, fenoli, nedenaturēts etilspirts, izstrādājumi saviesīgām spēlēm, plastmasas plātnes, loksnes, plēves, folijas un lentes, dzelzs vai tērauda izstrādājumi dzelzceļiem un tramvaju ceļiem, alumīnija plātnes un loksnes, savukārt populārākās eksporta preces no Latvijas uz Īriju ir egles zāģmateriāli, kvieši un rudzi, dzīvnieku barība, saplāksnis, finierētas plātnes, svīteri, puloveri, jakas, vestes, priedes zāģmateriāli, skujkoku stīpu klūgas, kārtis, pāļi, mieti.

Piedāvājam regulārus maršrutus, izdevīgas cenas un labus piegādes laikus kravām
no un uz Īriju
Kravas piegādes laiks uz un no Īrijas ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, pilnas kravas tiek nogādātas 3-5 dienu laikā, bet saliktu kravu piegāde aizņem 7-8 dienas. Taču varam veikt steidzamas piegādes 1-2 dienu laikā. Par precīziem kravu piegādes laikiem sazinieties ar menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Itālijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv