Polija

Sadarbībai ar Poliju autotransporta jomā ir īpaša nozīme, jo praktiski lielākā daļa pārvadājumu, ko Latvijas autopārvadātāji veic uz/no Rietumeiropas valstīm iet tranzītā caur Polijas teritoriju. Tādejādi Polija Latvijas autopārvadātājiem ir viena no svarīgākajām valstīm gan divpusējo, gan tranzīta pārvadājumu jomā.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9:00-17:00

SIA Vervo piedāvā transporta pakalpojumus starp Latviju un Poliju.

SIA Vervo kravu pārvadājumu sniegšanai starp Poliju un Latviju pamatā izmanto kravas automašīnas. Katru nedēļu no un uz Poliju dodas 12-15 dažāda veida kravas transporta vienības visa veida kravām.

Eksporta preču pārvadājumi uz Poliju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Poliju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar autotransportu.

Importa preču pārvadājumi no Polijas uz Latviju

Šobrīd regulārie pārvadājumu maršruti savieno Latviju ar Belastoku, Varšavu, Suvalkiem, Augustovu, Ostrovu – Mazoviecki, Lodzu, Čestohovu, Katovici, Vroclavu, Krakovu.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!

Kravu pārvadājumi uz poliju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Pateicoties plaši attīstītam kravas terminālu tīklam visas Polijas teritorijā, varam organizēt pilnu un saliktu kravu piegādi un kravu saņemšanu jebkurā vietā Polijā. Standarta kravu piegādes no Polijas uz Latviju un otrādi veicam 3-4 darba dienu laikā.

Populārākās importa preces no Polijas uz Latviju ir sadzīves tehnika, telefoni, metāllūžņi, medikamenti, zivis un gaļa, apģērbi un apavi, savukārt uz Poliju no Latvijas eksportējam dzelzs, vara un tērauda izstrādājumus, motoreļļu, zāģmateriālus un kokskaidu plātnes (OSB).

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no lielākajām Polijas ostām.  Piedāvājam pārvadājumus ar jūras konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Poliju.
Kravu pārvadājumi no polijas
Kravu pārvadājumi uz poliju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no Polijas lielākajām lidostām. Piedāvājam gan importa preču avio pārvadājumus no Polijas, gan eksporta preču avio pārvadājumus uz Poliju. Uzzināt vairāk par avio kravu pārvadājumiem uz un no Polijas Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus no un uz Poliju.
Kravu piegāžu ilgums uz un no Polijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas un izvēlētā kravas transporta veida. Par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Polijas.