Kravu pārvadājumi - Polija

Polija

Sadarbībai ar Poliju autotransporta jomā ir īpaša nozīme, jo praktiski lielākā daļa pārvadājumu, ko Latvijas autopārvadātāji veic uz/no Rietumeiropas valstīm, iet caur Polijas teritoriju. Tādejādi Polija Latvijas autopārvadātājiem ir viena no svarīgākajām valstīm gan divpusējo attiecību, gan tranzīta pārvadājumu jomā.

Polija atrodas Centrāleiropā – pa vidu galvenajiem ceļiem uz Ziemeļiem, Dienvidiem, Austrumiem un Rietumiem. Tai ir sauszemes robeža ar Baltkrieviju, Čehiju, Vāciju, Lietuvu, Krieviju, Slovākiju un Ukrainu, savukārt no Dānijas un Zviedrijas to atdala Baltijas jūra.

Sauszemes, gaisa un jūras infrastruktūras attīstība apvienojumā ar dinamisko noliktavas pakalpojumu un loģistikas attīstību ļauj veikt izdevīgus kravu pārvadājumus uz Poliju, no tās, kā arī tranzīta ietvaros. Mūsu sadarbības partneri un filiāle Polijā “Vervo Polska” nodrošinās izdevīgākos piedāvājumus, lai kravu pārvadājumi uz Poliju tiktu veikti ātri, droši un par optimālu cenu.

Nepieciešami kravu pārvadājumi uz Poliju?
Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo tiek piedāvāti transporta pakalpojumi uz Poliju un no tās

SIA Vervo kravu pārvadājumi uz Poliju pamatā tiek veikti, izmantojot kravas automašīnas - sauszemes transportu. Katru nedēļu no un uz Poliju dodas vismaz 30 dažāda veida kravas transporta vienības visa veida kravām.

Polija ir viena no nozīmīgākajām Latvijas eksporta un importa partnervalstīm. Populārākās importa preces no Polijas uz Latviju ir elektriskās un mehāniskās iekārtas, dažādi farmaceitiskie un ķīmiskie produkti, metāli un to izstrādājumi, kā arī pārtikas preces. Turpretī izplatītākās eksporta preces uz Poliju no Latvijas ir dzelzs un tērauds, dažādi mehānismi un elektriskās iekārtas, kā arī koksne un tās izstrādājumi.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Poliju no Latvijas

SIA Vervo ir plaši attīstīti regulāri kravu pārvadājumi no Polijas uz Latviju un otrādi. Tie tiek veikti ar autotransportu visdažādākā veida kravām. Atkarībā no jūsu budžeta un vēlamā piegādes termiņa, jūsu preces tiks eksportētas uz Poliju līgumā noteiktajā laikā.

Importa preču pārvadājumi no Polijas uz Latviju

Polija ir svarīga gan pārtikas, gan rūpniecības, gan citu produktu, piemēram, kosmētikas un apģērba preču piegādātāja Latvijas tirgum. Mūsu loģistikas menedžeri palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko risinājumu, kā visdažādākā veida preces transportēt no Polijas uz Latviju.
Šobrīd regulārie pārvadājumu maršruti savieno Latviju ar Belastoku, Varšavu, Suvalkiem, Augustovu, Ostrovu – Mazoviecki, Lodzu, Čestohovu, Katovici, Vroclavu, Krakovu.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Salikto kravu pārvadājumi uz Poliju

Situācijās, kad ar jūsu kravu nepietiek, lai aizpildītu visu kravas automašīnu, mēs piedāvājam iespēju izvēlēties salikto kravu pārvadājumu. Jūsu krava tiks apvienota ar citu klientu kravām, tādējādi jūs veiksiet izdevīgāku pārvadājumu. Ja nepieciešams, jūsu krava kādā no noliktavām var tālāk tikt šķirota, iepakota un marķēta, lai to pēc tam nogādātu citā galamērķī.

Saliktās kravas tiek komplektētas noliktavās vai termināļos. Tur tās tiek apvienotas ar citām līdzīgām kravām, nodrošinot pilnu transporta vienību apjomu atkarībā no galamērķa un preču veida. Piegādes laiks ir atkarīgs no Polijas pilsētas, kurā kravu nepieciešams nogādāt, kā arī kravas veida.
Salikto kravu pārvadājumi uz Poliju
Noliktavu pakalpojumi

Noliktavu pakalpojumi

SIA Vervo piedāvā arī noliktavu pakalpojumus, kas sniedz iespēju jūsu kravu uzglabāt visdažādākā veida noliktavās, atkarībā no preces veida (medikamentu, akcīzes, lielgabarīta u.c.). Mēs piedāvājam arī preču uzskaiti un regulāru inventarizāciju kravai, kura jums jāuzglabā.

Atbilstoši Eiropas Savienības standartiem noliktavas tiek iedalītas 4 klasēs, un klases tiek apzīmētas ar burtiem – A, B, C, D. Noliktavu klasifikācija palīdz izvēlēties klientam visatbilstošāko preču uzglabāšanas vietu. A klases noliktavu izmanto ražošanai, glabāšanai, pārstrādei un citiem procesiem. B klases noliktavai ir mazāk funkciju nekā A klases noliktavai, taču tai ir zemākas īres izmaksas. C un D klases noliktavu funkcionalitāte un aprīkojums ir ievērojami mazāks par A un B klases noliktavām. D klases noliktava būs vislētākā opcija, taču tā ir piemērota tikai lai uzglabātu preces, kurām nav nepieciešami speciāli uzglabāšanas apstākļi.

Kravu pārvadājumi uz Poliju ar autotransportu

Polijai ir 5. lielākais ceļu tīkls Eiropas Savienībā. Tranzīta satiksme starp Rietumeiropu un Dienvideiropu, Eiropas austrumu daļu (ieskaitot Igauniju, Lietuvu, Latviju, Ukrainu) un Ķīnu ved cauri Polijai. Tiek veikti regulāri kravu pārvadājumi uz Poliju un no tās, tāpēc jūsu krava varēs tikt transportēta uz Poliju un no tās par izdevīgu cenu un optimālā laikā.

Pateicoties plaši attīstītam kravas terminālu tīklam visas Polijas teritorijā, varam organizēt gan pilnu, gan saliktu kravu piegādi un kravu saņemšanu jebkurā vietā Polijā. Standarta kravu pārvadājumi no Polijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo tiek veikti 2-4 darba dienu laikā.
Kravu pārvadājumi uz Poliju ar autotransportu
Jūras kravu pārvadājumi uz Poliju

Jūras kravu pārvadājumi uz Poliju

SIA Vervo sniedz visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no lielākajām Polijas ostām.

Polijai ir 4 galvenās ostas – Šcecina (Szczecin), Svinoujsce (Swinoujscie), Gdiņa (Gdynia), DCT Gdaņsk (DCT Gdansk). Gdaņskas ostas kravu terminālim un Gdiņas ostai ir lielākā apgrozījuma daļa, salīdzinot ar pārējām ostām. Aktīvi tiek plānotas jaunas investīcijas, lai jūras kravu pārvadājumi no Polijas, uz Poliju, kā arī uz citām valstīm varētu notikt vēl aktīvāk un izdevīgāk.

Piedāvājam pārvadājumus ar jūras konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu, lai tiktu izpildīti visdažādākā veida kravu pārvadājumi no Polijas un uz to.

Avio kravu pārvadājumi uz Poliju

Visās lielākajās Polijas lidostās tiek piedāvāti arī starptautiskie reisi. Daudzām no tām, piemēram, Varšavas Šopēna lidostai, Katovices un Gdaņskas lidostai ir svarīga loma arī kā pārkraušanas centriem.

SIA Vervo tiek piedāvāti kravu pārvadājumi uz Poliju ar gaisa transportu - uz un no Polijas lielākajām lidostām Varšavā, Krakovā, Gdaņskā un citās. Piedāvājam gan importa preču avio pārvadājumus no Polijas, gan eksporta preču avio pārvadājumus uz Poliju. SIA Vervo tiek piedāvāti regulāri kravu pārvadājumi no Polijas un uz Poliju, kā arī labas cenas.
Avio kravu pārvadājumi uz Poliju
Ekspress kravu pārvadājumi uz Poliju

Ekspress kravu pārvadājumi uz Poliju

Gadījumos, kad nepieciešami kravu pārvadājumi no Polijas tādām precēm, kas var ātri sabojāties, piemēram, pārtikas produkti, medikamenti vai citas preces, ir iespējams izmantot ekspress kravu pārvadājumu pakalpojumus.

Mūsu zinošo speciālistu pieredze, pārbaudītie maršruti un sadarbība ar mūsu kolēģiem Polijas filiālē ļauj veikt steidzamas kravu piegādes gan ar tentu, gan kravas busiem līdz 3,5t vai 7,5t.
Kravu piegāžu ilgums uz Poliju un no tās var mainīties atkarībā no kravas specifikas, piemēram, bīstama krava, lielgabarīta vai temperatūras režīma krava, kā arī no izvēlētā kravas transporta veida pilnai vai saliktai kravai. Par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri. Ja kravas specifikai nepieciešams, palīdzēsim arī ar licenču un atļauju iegūšanu un citu dokumentu kārtošanu.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši, profesionāli un zinoši speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu, lai kravu pārvadājumi no Polijas tiktu veikti ērti, ātri un izdevīgi.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv