Kravu pārvadājumi - Francija

Francija

Kravas piegādes laiks uz un no Francijas ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, pilnas kravas tiek nogādātas 4-5 dienu laikā, bet saliktu kravu piegāde aizņem 6-7 dienas.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida kravu transportēšanu starp Franciju un Latviju

Francija ir valsts Rietumeiropā, kas robežojas ar Beļģiju, Luksemburgu, Vāciju, Šveici, Itāliju, Monako, Spāniju un Andoru. Dienvidos to apskalo Vidusjūra, rietumos —Atlantijas okeāna Biskajas līcis, bet ziemeļos — Ziemeļjūra, savukārt no Apvienotās Karalistes to šķir Lamanša šaurums.

Latvijas un Francijas līgums par starptautiskajiem kravu pārvadājumiem ar autotransportu tika noslēgts Parīzē 1992. gada 26. novembrī, bet Latvijai kļūstot par Eiropas Savienības dalībvalsti 2004.gada 1. maijā, Latvijas un Francijas ekonomiskās un tirdzniecības attiecības regulē ES iekšējā likumdošana un kopējā tirgus principi.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Franciju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Franciju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Importa kravu pārvadājumi no Francijas uz Latviju

Francijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Francijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Francija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Sauszemes kravu transporta pakalpojumiem no Francijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo pamatā izmanto autotransportu. Katru nedēļu maršrutā Latvija-Francija dodas 5-6 kravas auto un kravas mikroautobusi visa veida kravām.

Visbiežāk transportētās eksporta preces no Latvijas uz Franciju ir rapsis, saplāksnis un finieris, zāģmateriāli, zivis, kūdra un kokogles, koka mēbeles, savukārt visbiežāk transportētās importa preces no Francijas uz Latviju ir alkohols, medikamenti, traktori, elektroaparatūra, kosmētika, automobiļi, sadzīves tehnika, jahtas un burulaivas.

Salikto kravu konsolidācija

Saliktu kravu konsolidāciju veicam loģistikas terminālos šajās Francijas lielākajās pilsētās – Parīze, Marseļa, Liona, Lille, Nica, Tulūza, Bordo, Nante, Tulona, Lansa, Strasbūra un citas. Kravu savākšanu parasti veicam no trešdienas līdz piektdienai, bet kravu piegādi – nākamajā nedēļā no trešdienas līdz ceturtdienai.

Francijas teritorija bieži tiek izmantota kravu tranzītam uz Spāniju un Portugāli, kā arī kravu piegādei uz Apvienoto karalisti, izmantojot prāmju līniju Kalē-Dovera vai zem Lamanša šauruma esošo Eirotuneli.
Salikto kravu konsolidācija Francija
Avio kravu pārvadājumi uz Franciju

Avio kravu pārvadājumi

Francijā atrodas aptuveni 478 lidostas un SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transportu uz un no Francijas lielākajām lidostām, ieskaitot Šarla de Golla starptautisko lidostu Parīzē.

Jūras kravu pārvadājumi

Francijā atrodas apmēram 10 starptautiski nozīmīgas ostas. SIA Vervo piedāvā visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no lielākajām Francijas ostām, ieskaitot Marseļas, Havras, Brestas un Dunkirkas ostas. Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Franciju.
Jūras kravu pārvadājumi uz Franciju
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Franciju
Kravas piegādes laiks uz un no Francijas ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, pilnas kravas tiek nogādātas 4-5 dienu laikā, bet saliktu kravu piegāde aizņem 6-7 dienas.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Francijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv