Kravu pārvadājumi - Portugāle

Portugāle

Portugāle ir Eiropas valsts, kura atrodas Pireneju pussalā. Tā ir vistālākā zeme uz rietumiem kontinentālajā Eiropā un tās vienīgā kaimiņvalsts ir Spānija, bet Portugāles rietumu un dienvidu piekrasti apskalo Atlantijas okeāns. Portugāles sastāvā ietilpst arī Atlantijas okeānā esošās Azoru salas un Madeiras sala. Latvijas un Portugāles ekonomiskās, transporta un loģistikas, kā arī tirdzniecības attiecības regulē Eiropas Savienības iekšējā likumdošana un kopējā tirgus principi.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida kravu transporta pakalpojumus starp Latviju un Portugāli

Sauszemes kravu transportam maršrutā Latvija-Portugāle SIA Vervo visbiežāk izmanto autotransportu. Ik nedēļas no Latvijas uz Portugāli un atpakaļ dodas 5-6 kravas automašīnas un cita veida transporta vienības visa veida kravām.

Eksporta kravu transports uz Portugāli no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Portugāli ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Importa kravu transports no Portugāles uz Latviju

Portugāles pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Portugālē.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Portugāle

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Transportēšanas ilgums kravām no Latvijas uz Portugāli un otrādi ar autotransportu, neskatoties uz lielo attālumu, aizņem salīdzinoši neilgu laiku. Eksports un imports saliktām kravām uz un no Portugāles ilgst 7-9 dienas, savukārt eksports un imports pilnām kravām no un uz Portugāli ilgst 5-7 dienas.

Kravu piegādes loģistikā uz Portugāli Spānijai ir ļoti liela nozīme, jo tā ir vienīgā valsts, kurai ir sauszemes robeža ar Portugāli. Lai iegūtu vairāk informācijas aplūkojiet informāciju par SIA Vervo sniegtajiem pārvadājumu veidiem no un uz Spāniju.

Salikto kravu piegāde

Salikto kravu transportēšanai no un uz Portugāli izmantojam kravu terminālu tīklu lielākajās Portugāles pilsētās - Lisabona, Portu, Braga, Setubala, Funšala, Koimbra, kā arī Portugālei tuvāk esošajās Spānijas pilsētās. Kravu savākšanu terminālos parasti veicam no trešdienas līdz piektdienai, bet kravu piegādi klientiem – nākamajā nedēļā no trešdienas līdz piektdienai.

Eksporta preces no Latvijas uz Portugāli ir metāllūžņi, saplāksnis un finieris, kūdra, motoreļļa, degvīns, sintētisks audums, hidrodzinēji, datu ievadbloki un izvadbloki, bet importa preces no Portugāles uz Latviju ir papīrs un kartons, centrālapkures katli, gultasveļa, rūpnīcu un laboratoriju iekārtas, burkāni un citi dārzeņi, keramikas plātnes, tekstilmateriāli, medikamenti, plastmasas caurules, dzelzs troses.
Salikto kravu piegāde Portugāle
Avio kravu pārvadājumi uz Portugāli

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu pārvadājumus uz un no Portugāles lielākajām lidostām. Veicam avio transporta pārvadājumus arī uz portugāļiem piederošajām Azoru salām un Madeiras salu. Uzzināt vairāk par avio transporta pakalpojumiem uz un no Portugāles.

Jūras kravu pārvadājumi

Lisabona ir Portugāles galvaspilsēta un lielākā ostas pilsēta ne tikai Portugālē, bet arī lielākā no visas Eiropas Atlantijas okeāna ostām. SIA Vervo piedāvā visa veida jūras transporta pakalpojumus uz un no lielākajām Portugāles ostām. Veicam kuģu kravu pakalpojumus arī uz portugāļiem piederošajām Azoru salām un Madeiras salu Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Portugāli.
Jūras kravu pārvadājumi uz Portugāli
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Portugāli
Transportēšanas ilgums kravām no Latvijas uz Portugāli un otrādi ar autotransportu, neskatoties uz lielo attālumu, aizņem salīdzinoši neilgu laiku. Eksports un imports saliktām kravām uz un no Portugāles ilgst 7-9 dienas, savukārt eksports un imports pilnām kravām no un uz Portugāli ilgst 5-7 dienas.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Portugāles.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv