Kravu pārvadājumi - Igaunija

Igaunija

Igaunija ir Latvijas kaimiņvalsts un svarīga eksporta un importa partnervalsts. Igaunija ir viens no efektīvākajiem piegādes ķēžu centriem Baltijas un Skandināvijas reģioniem, pateicoties tās stratēģiskai atrašanās vietai, modernajai infrastruktūrai un multimodālo pārvadājumu iespējām.

Kravu pārvadājumi uz Igauniju no Latvijas un otrādi visbiežāk tiek veikti ar autotransportu. Tas SIA Vervo klientiem sniedz iespēju saņemt vislētākās cenas un ātrākās kravu piegādes. Mazāku kravu piegādēm izmantojam kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu konsolidācija un piegāde pa visu Igaunijas teritoriju.

Igaunijas valdība sevi pozicionē kā vienu no pasaules līderēm digitālās loģistikas attīstībā un īstenošanā. Sākot ar datu analītiku un valdības vadīto datu ievades sistēmu “single window” līdz mobilajām aplikācijām un piegādes robotiem, Igaunija uzlabo un attīsta piegādes ķēžu efektivitāti un klientu servisu.

Nepieciešami kravu pārvadājumi uz Igauniju?
Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā transporta pakalpojumus starp
Igauniju un Latviju.

Katru nedēļu uz Igauniju no Latvijas un otrādi dodas apmēram 38 dažāda veida kravas mašīnas. Tās ir gan tenta kravas automašīnas, gan mikrobusi pilnām un saliktām kravām, kā arī cita veida kravas transporti. Par jebkāda veida kravu pārvadājumiem vērsieties pie SIA Vervo, un pieredzējušie loģistikas menedžeri palīdzēs izvēlēties visatbilstošāko risinājumu tieši jūsu situācijai.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Igauniju no Latvijas

Igaunija ir viena no nozīmīgākajām Latvijas eksporta partnervalstīm. Latvija uz Igauniju visvairāk eksportē elektriskās iekārtas un mehānismus, kā arī koksni un tās izstrādājumus.

SIA Vervo plaši attīstīti ir regulāri kravu pārvadājumi uz Igauniju gan ar auto, gan dzelzceļa un avio transportu. Standarta kravu pārvadājumi uz Igauniju tiek veikti 1-2 darba dienu laikā.

Importa kravu pārvadājumi no Igaunijas

Igaunija ir viens no nozīmīgākajiem Latvijas importa partneriem. Viena no preču grupām, kura tiek ievesta visvairāk, ir transportlīdzekļi un to daļas, kuru piegādi varam veikt mēs - SIA Vervo.

Igaunijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Igaunijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Igauniju ar autotransportu

Kravu pārvadājumi uz Igauniju ar autotransportu

Katru nedēļu uz un no Igaunijas dodas ap 38 dažāda veida kravas mašīnas, gan tenta kravas auto, gan kravas mikroautobusi pilnām un saliktām kravām. Pateicoties tam, ka Igaunija ir Latvijas kaimiņvalsts un attālums nav liels, standarta piegādes var tikt veiktas 1-2 dienu laikā par izdevīgām cenām. Tos iespējams noorganizēt visdažādākā veida kravām – gan lielgabarīta, gan bīstamām (ADR), gan jebkura cita veida kravām. Ja nepieciešams, mēs jums palīdzēsim nokārtot visas nepieciešamās atļaujas un licences, un krava tiks nogādāta līdz jūsu durvīm tādā pašā stāvoklī, kādā tā atradās iekraušanas brīdī.

Autotransports uz un no Igaunijas

 • Kravas mikroautobusi steidzamām piegādēm un sīkpakām
 • Standarta kravas auto ar piekabēm un puspiekabēm
 • Kravas platformas negabarīta, smagsvara un lielgabarīta kravu pārvadājumiem
 • Autocisternas lejamkravu pārvadājumiem
 • Pašizgāzēji beramkravu pārvadājumiem

Salikto kravu pārvadājumi uz Igauniju

Salikto kravu pārvadājumi ir izdevīgs un ērts risinājums, lai nogādātu kravu jebkurā galamērķī. Jūsu krava tiek kombinēta ar citu klientu kravām, tādējādi nodrošinot lētāko cenu. Salikto kravu transportēšanai uz un no Igaunijas tiek izmantoti loģistikas termināli, kuros tiek organizēta kravu konsolidācija jeb kravu savākšana un piegāde līdz jebkurai vietai Igaunijā. Jūsu krava tiks apstrādāta konsolidācijas noliktavā, un pēc nepieciešamības arī svērta, iepakota un marķēta.

Tallinā, Pērnavā, Narvā, Tartu un citās lielākajās Igaunijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu noliktavu un distribūcijas centri, bet, protams, kravu piegādes tiek organizētas uz un no jebkuras Igaunijas pilsētas. SIA Vervo loģistikas menedžeri palīdzēs atrast piemērotāko pārvadājumu risinājumu jūsu kravai.
Salikto kravu pārvadājumi uz Igauniju
Dzelzceļa kravu pārvadājumi uz Igauniju

Dzelzceļa kravu pārvadājumi uz Igauniju

Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir piemērots risinājums, ja kravas piegādes termiņš nav svarīgs un vajadzīgas zemas izmaksas. Tas ir ne tikai lētāks kravu pārvadājumu veids, bet arī videi draudzīgāks, nekā, piemēram, lidmašīna vai autotransports. Igaunijas dzelzceļš nodrošina piekļuvi 7 Igaunijas ostām. SIA Vervo, sadarbojoties ar Igaunijas dzelzceļu (Eesti Raudtee), sniedz visa veida dzelzceļa kravu transporta pakalpojumus:

 • Konteineru pārvadājumi ar dzelzceļa transportu
 • Kravu pārvadājumi segtos vagonos
 • Kravu pārvadājumi pusvagonos
 • Kravu pārvadājumi ar platformām

Jūras kravu pārvadājumi uz Igauniju

Jūras kravu pārvadājumi uz Igauniju ir piemēroti klientiem, kuriem nepieciešams pārvadāt lielus kravas apjomus, un piegādes laiks nav kritiski svarīgs. Jūras kravu pārvadājumi ir ekonomiskākais risinājums salīdzinājumā ar citiem transportēšanas veidiem, taču kravas piegādes laiks ar jūras transportu ir ilgāks. Blakus 3 lielām Igaunijas ostām – Mūgā (Muuga), Silamē (Sillamäe) un Paldiski (Paldiski) – atrodas brīvās tirdzniecības zonas, kuru teritorijā precēm netiek piemērotas muitas procedūras, ja valsts, no kuras preces ievedat, neatrodas ES.

Tallina ir Igaunijas galvaspilsēta un tās osta ir viena no vadošajām Baltijas valstīs. Kaimiņvalsts osta (AS Tallina Sadam) ir neaizsalstoša un viegli pieejama visa gada garumā.

SIA Vervo sniedz visa veida pakalpojumus Tallinas ostā (AS Tallina Sadam). 

 • Konteineru saņemšana Tallinas ostā
 • Aģentēšanas pakalpojumi Tallinas ostā
 • Kravu piegāde no Tallinas ostas līdz Latvijai
 • Muitas procedūru kārtošana Tallinas ostā
Jūras kravu pārvadājumi uz Igauniju
Avio kravu pārvadājumi uz Igauniju

Avio kravu pārvadājumi uz Igauniju

Ja nepieciešama ekspress kravu piegāde, tad labākais risinājums avio kravu pārvadājumi uz Igauniju. Mūsu zinošie loģistikas menedžeri palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumus, ņemot vērā jūsu individuālo situāciju – kravas svaru, apjomu, galamērķi un budžetu.

Starptautiskā Tallinas lidosta (Lennart Meri Tallin Airport) ir mājas dažādiem kravu pārvadājumu un noliktavu pakalpojumu sniedzēju uzņēmumiem. Kravas nogādāšana uz Igauniju ar lidmašīnu būs ne tikai viens no ātrākajiem, bet, iespējams, arī drošākajiem piegādes veidiem, jo krava netiek vairākkārt pārkrauta, kā arī lidostās tiek ievērota pastiprināta drošības kontrole. Salīdzinoši ar citiem transporta veidiem, avio kravu pārvadājumi būs dārgāki, taču tiks veiktas pastiprinātas drošības pārbaudes un krava piegādāta īsā laika posmā.

SIA Vervo tiek piedāvāti regulāri kravu pārvadājumi uz Igauniju un atpakaļ.
Standarta kravu pārvadājumi uz Igauniju un no tās tiek veikti 1-2 darba dienu laikā.
Kravu pārvadājumiem uz Igauniju piegādes laiki var mainīties atkarībā no jūsu kravas specifikas. Piemēram, kravām ar temperatūras režīmu vai bīstamām kravām piegādes laiks var atšķirties. Lai uzzinātu precīzu piegādes laiku un cenu, sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu, lai tiktu veikti izdevīgi kravu pārvadājumi uz Igauniju un no tās. Varēsim nokārtot arī visas nepieciešamās atļaujas un dokumentāciju, ja tas būs nepieciešams, piemēram, lielgabarīta vai bīstamas (ADR) kravas pārvadājumam.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

 • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

 • Telefons: +371 67674570

 • E-pasts: info@vervo.lv