Kravu pārvadājumi - Lietuva

Lietuva

Lietuva ir nozīmīgākā Latvijas tirdzniecības partnervalsts gan eksporta, gan importa pārvadājumos. Kravu pārvadājumi uz Lietuvu un no tās pamatā tiek veikti ar autotransportu, kas, apvienojumā ar kravas terminālu izmantošanu, sniedz mūsu klientiem izdevīgākās un ātrākās kravu piegādes iespējas.

Lietuvā ir 4 lielākie multimodālie publiskie loģistikas centri, kuros tiek apvienots gan jūras, gan dzelzceļa, gan sauszemes transports. Tie atrodas Lietuvas lielākajās pilsētās – Viļņā, Klaipēdā, Kauņā un Panevēžā. Tālāk no tiem kravas tiek nogādātas citās Lietuvas pilsētās, tāpēc krava var tikt piegādāta jebkurā adresē Lietuvā.

Standarta kravu pārvadājumi no Lietuvas uz Latviju un otrādi tiek veikti 1-2 darba dienu laikā.

Nepieciešami kravu pārvadājumi uz Lietuvu?
Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

Mūsu piedāvājumā ir visa veida kravu pārvadājumi uz Lietuvu no Latvijas un atpakaļ

Ja jums nepieciešami kravu pārvadājumi uz Lietuvu vai no Lietuvas, vērsieties pie mums - SIA Vervo! Katru nedēļu uz un no Lietuvas dodas vismaz 40 dažāda veida transporta vienības, tajā skaitā kravas auto ar tenta puspiekabēm, refrižeratoriem un platformas piekabēm, kā arī kravas mikrobusi ar pilnām un saliktām kravām. Mēs vienmēr atradīsim vietu arī Jūsu kravai!

Eksporta kravu pārvadājumi uz Lietuvu no Latvijas

Lietuva ir pati nozīmīgākā Latvijas partnervalsts eksportā. Kravu pārvadājumi uz Lietuvu ir viens no pieprasītākajiem piegāžu galamērķiem mūsu klientu vidū. Ņemot vērā to, ka Lietuva ir Latvijas kaimiņvalsts, kravu piegādes uz Lietuvu var notikt vien pāris stundu laikā kopš kravas iekraušanas brīža. SIA Vervo nodrošina regulārus kravu pārvadājumus uz Lietuvu ar visiem transporta veidiem, biežāk ar autotransportu (LTL, FTL, refrižeratori, tenta puspiekabe, platformas piekabes u.c.). Mašīnas, mehānismi un elektriskās iekārtas ir visbiežāk transportētās preču grupas eksportā no Latvijas uz Lietuvu.

Importa kravu pārvadājumi no Lietuvas uz Latviju

Lietuvas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Lietuvā. Lietuva ir lielākā Latvijas importa partnervalsts, un 2021. gadā viena no visvairāk importētajām preču grupām bija dažādi naftas produkti, kā arī mašīnas, mehānismi un elektriskās iekārtas.

Tranzīts

Lietuva ir arī svarīga tranzīta valsts, caur kuru tiek nodrošināta preču plūsma gan uz Baltijas un Skandināvijas valstīm, gan galamērķiem Āzijā un Eiropā. Lietuvas infrastruktūra nodrošina ātras un augstas kvalitātes loģistikas pakalpojumu iespējas. Jūras, gaisa, sauszemes autotransports un dzelzceļa transports ļauj ērti sasniegt lielākos Ziemeļeiropas, Rietumeiropas un Āzijas tirgus.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim piemērotāko risinājumu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Lietuvu

Kravu pārvadājumi uz Lietuvu ar autotransportu

Kravu pārvadājumi uz Lietuvu no Latvijas un otrādi visbiežāk tiek veikti ar autotransportu. Katru nedēļu uz un no Lietuvas dodas vismaz 40 dažāda veida transporta vienības, tajā skaitā kravas auto un kravas mikrobusi ar visa veida kravām - pilnām, saliktām kravām, lielgabarīta, bīstamām (ADR) kravām vai temperatūras režīma kravām.

Kravu pārvadājumi uz Lietuvu - SIA Vervo tiek piedāvāti arī nestandarta loģistikas risinājumi:

 • Negabarīta, smagsvara un lielgabarīta kravu pārvadājumi uz Lietuvu
 • Šķidro kravu pārvadājumi uz Lietuvu ar autocisternām

Salikto kravu pārvadājumi uz Lietuvu

Ja jūsu kravas apjoms nav pietiekami liels, lai aizpildītu pilnu kravas mašīnu, jums ir iespēja izmantot salikto kravu pārvadājumus, kur jūsu krava tiks apvienota ar citu klientu kravām. Tā tiks nodrošinātas lētākā cena un izdevīgākais risinājums. Lai tiktu veikti salikto kravu pārvadājumi uz Lietuvu un otrādi, tiek izmantoti loģistikas termināli, kuros tiek organizēta kravu konsolidācija jeb kravu savākšana un piegāde līdz jebkurai vietai Lietuvā.

Viļņa, Kauņa, Klaipēda - šādās lielākajās Lietuvas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru distribūcijas centri, bet, protams, kravu piegādes iespējamas no jebkuras Lietuvas pilsētas. Arī ja Lietuva nav jūsu nepieciešamā piegādes valsts, jūsu krava var tikt nogādāta kādā no Lietuvas noliktavām, un pēc tam, izmantojot konsolidācijas pakalpojumus, tālāk iepakota, marķēta un nogādāta nākamajā valstī.
Salikto kravu pārvadājumi uz Lietuvu
Dzelzceļa kravu pārvadājumi uz Lietuvu

Dzelzceļa kravu pārvadājumi uz Lietuvu

Dzelzceļa kravu pārvadājumi uz Lietuvu ir izdevīgs veids, kā kravu nogādāt nepieciešamajā galamērķī. Dzelzceļa pārvadājumi var tikt veikti arī kā daļa no multimodālajiem pārvadājumiem, kad kravas piegādei tiek izmantoti vairāki transporta veidi, lai kravu nogādātu līdz jūsu durvīm par izdevīgāko cenu.

SIA Vervo, sadarbojoties ar Lietuvas dzelzceļu (Lietuvos geležinkeliai), sniedz visa veida dzelzceļa transporta pakalpojumus:

 • Konteineru kravu pārvadājumi uz Lietuvu ar dzelzceļa transportu
 • Kravu pārvadājumi uz Lietuvu segtos vagonos
 • Kravu pārvadājumi uz Lietuvu pusvagonos
 • Kravu pārvadājumi uz Lietuvu ar platformām

Jūras kravu pārvadājumi uz Lietuvu

Klaipēdas osta ir viena no Baltijas valstu lielajām ostām. 2021. gadā Klaipēdas ostas kravu apgrozījums sasniedza 45,6 miljonus tonnu. No ledus brīvā Klaipēdas osta ir lielākā osta Baltijā un tā ir spējīga veikt līdz pat 70 miljoniem tonnu kravas gadā.

SIA Vervo sniedz visa veida pakalpojumus Klaipēdas ostā:

 • Konteineru saņemšana Klaipēdas ostā
 • Aģentēšanas pakalpojumi Klaipēdas ostā
 • Kravu pārvadājumi no Klaipēdas ostas līdz Latvijai
 • Muitas procedūru kārtošana Klaipēdas ostā
Jūras kravu pārvadājumi uz Lietuvu
Avio kravu pārvadājumi uz Lietuvu

Avio kravu pārvadājumi uz Lietuvu

Avio kravu pārvadājumi uz Lietuvu būs labākais risinājums, ja kravu nepieciešams nogādāt galamērķī iespējami ātrākā laikā vai veikt ekspress piegādi. Atkarībā no tā, kāds ir jūsu kravas veids, svars un apjoms un ņemot vērā jūsu budžetu, mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti palīdzēs jums atrast labāko risinājumu.

Kravas nogādāšana Lietuvā ar lidmašīnu būs ne tikai viens no ātrākajiem, bet, iespējams, arī drošākajiem piegādes veidiem, jo krava netiek vairākkārt pārkrauta, kā arī lidostās tiek ievērota pastiprināta drošības kontrole. Salīdzinoši ar citiem transporta veidiem, avio kravu pārvadājumi būs dārgāki, taču tiks veiktas pastiprinātas drošības pārbaudes un krava piegādāta īsā laika posmā.

Lietuvas 3 starptautiskās lidostas – Viļņā, Kauņā un Šauļos - nodrošina piekļuvi visiem nozīmīgākajiem Eiropas galamērķiem 2-3 stundu laikā.

Ekspress kravu piegādes uz Lietuvu

SIA Vervo piedāvā ekspress kravu piegādi pa Baltijas valstīm, lai nogādātu jūsu kravu jebkurā Lietuvas pilsētā 12 h laikā. Mūsu zinošo speciālistu pieredze un pārbaudītie maršruti ļauj veikt steidzamas kravu piegādes gan ar tentu, gan kravas busiem līdz 3,5t vai 7,5t. Ekspress kravu pārvadājumi uz Lietuvu var tikt veikti vai ar avio vai sauszemes transportu. Arī dokumentu kārtošana ekspress kravām norit ātrāk. Šajos gadījumos CMR pavadzīmes tiek atgrieztas tās nosūtītājam daudz īsākā laikā, jo dokumentu apritē nav iesaistītas vairākas puses.

Nereti ekspress kravu pārvadājumus ir nepieciešams nodrošināt kravām, kuru sastāvā ir ātri bojājošas preces, piemēram, medikamenti vai pārtikas produkti. Lai veiksmīgi veiktu to transportēšanu uz Lietuvu, sazinieties ar mūsu loģistikas menedžeri un saņemiet piemērotāko risinājumu savai situācijai.

Ekspress kravu piegādes uz Lietuvu
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Lietuvu
Standarta kravu pārvadājumi uz Lietuvu un otrādi ar SIA Vervo tiek veikti 1-2 darba dienu laikā.
Kravu piegāžu laiki var mainīties atkarībā no kravas specifikas, piemēram, kravām ar temperatūras režīmu, bīstamām kravām piegādes laiks var atšķirties.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu izdevīgo cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Lietuvu un no tās tiktu veikti ērti, ātri un izdevīgi.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

 • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

 • Telefons: +371 67674570

 • E-pasts: info@vervo.lv