Kravu pārvadājumi - Kirgizstāna

Kirgizstāna

Katru nedēļu no Latvijas uz Kirgizstānu un otrādi dodas 4-5 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām. Standarta kravu transportēšana ar autotransportu no Kirgizstānas uz Latviju un otrādi veicam apmēram 2 nedēļu laikā pilnām kravām un vidēji 2,5 nedēļu laikā saliktām kravām.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida kravu transportēšanas pakalpojumus starp Kirgizstānu un Latviju.

Kravu piegāžu ilgums uz un no Kirgizstānas var mainīties atkarībā no kravas specifikas, piemēram, bīstamām kravām un kravām ar temperatūras režīmu piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Eksporta preču transportēšana uz Kirgizstānu no Latvijas

Visbiežāk no Latvijas uz Kirgizstānu tiek pārvadāti dažādi pārtikas izstrādājumi, sardīnes konservi, iesala alus, Atlantijas makreles un austrumu makreles konservi, sardinellas, brētliņas vai šprotes konservi, tara ar 2 l vai mazāku tilpumu, medikamenti, orientētās kokskaidu plātnes, OSB neapstrādātas, datu ievadbloki un izvadbloki, automobiļi ar kompresijas iekšdedzes virzuļmotoru.

Importa preču transportēšana no Kirgizstānas uz Latviju

No Kirgizstānas uz Latviju tiek pārvadātas dažādas preces – kartes, ieskaitot atlantus, sienas kartes un globusus, alumīnija atgriezumus, dzelzs atkritumus un lūžņus, naftas eļļas un no bitumenminerāliem iegūtas eļļas.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Kirgizstāna

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Regulāri notiek Latvijas - Kirgizstānas Kopējās komisijas sanāksmes par starptautisko autopārvadājumu jautājumiem. Sanāksmju laikā delegācijas apmainās ar informāciju par tirdzniecības un autopārvadājumu attīstību starp abām valstīm, apspriež starptautisko autopārvadājumu organizācijas un nodrošināšanas jautājumus. Latvijas autopārvadātāji gadā saņem Kirgizstānas atļaujas sekojošā apjomā:

  • 400 atļaujas derīgas kravu divpusējiem un tranzīta pārvadājumiem
  • 300 universālās atļaujas derīgas kravu divpusējiem, tranzīta un pārvadājumiem uz un no trešajām valstīm.

Salikto kravu pārvadājumi

Biškeka, Oša, Džalal-Abad, Karakola, Tokmak, Kara-Balta, Uzgena, Balikaci, Norina, Talasa - šajās lielākajās Kirgizstānas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli. SIA Vervo veic salikto kravu piegādi uz un no jebkuras Kirgizstānas pilsētas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Kirgizstānā.
Salikto kravu pārvadājumi uz Kirgizstānu
Avio kravu pārvadājumi uz Kirgizstānu

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu pārvadājumus uz un no Kirgizstānas lielākajām lidostām – Manas Starptautiskā lidosta, Karakolas Starptautiskā lidosta un Ošas Starptautiskā lidosta. Ar šo transporta veidu tiek pārvadātas steidzamas kravas, kā arī mazākas kravas ar lielu pievienoto vērtību.

Muitas brokera pakalpojumi

Kirgizstāna ir pievienojusies Krievijas – Kazahstānas – Baltkrievijas muitas ūnijai. Tomēr pagaidām Kirgizstānas Republika vēl nav pievienojusies ANO konvencijām „Attiecībā uz transportlīdzekļu apkalpju darbu starptautiskajos autopārvadājumos AETR” un „Par bīstamo kravu starptautiskajiem pārvadājumiem ar autotransportu ADR”.

Konsultācijas par muitas jautājumiem, klientu pārstāvēšana muitas iestādēs, saņemto vai nosūtīto kravu deklarēšana, brokera pakalpojumi un nodokļu aprēķināšana – šādus muitas brokeru pakalpojumus sniedz SIA Vervo kravām uz un no Kirgizstānas.
Muitas brokera pakalpojumi Kirgizstāna
Dzelzceļa kravu pārvadājumi uz Kirgizstānu

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz visa veida dzelzceļa transporta pakalpojumus maršrutā Kirgizstāna - Latvija:

  • Konteineru pārvadājumi ar dzelzceļa transportu
  • Kravu pārvadājumi segtos vagonos
  • Kravu pārvadājumi pusvagonos
  • Kravu pārvadājumi ar platformām

Dzelzceļš ir viens no visdrošākajiem transporta veidiem, kas ļauj veikt nestandarta un lielgabarīta kravu transportēšanu. Dzelzceļa pārvadājumiem, salīdzinot ar citiem transporta veidiem no Kirgizstānas uz Latviju un otrādi, ir optimālākas cenas lielo attālumu dēļ.

Informācija

Kirgizstāna, kuras oficiālais nosaukums ir Kirgīzu Republika, atrodas Vidusāzijā. Tā robežojas ar Kazahstānu ziemeļos, Uzbekistānu rietumos, Tadžikistānu dienvidrietumos un Ķīnu dienvidaustrumos. Latvija ir ieinteresēta divpusējo attiecību attīstīšanā ar Kirgizstānu, jo Latvija kā Eiropas Savienības dalībvalsts atbalsta ciešākas ES attiecības ar Centrālāzijas reģiona valstīm.

Kravu pārvadājumi uz Kirgizstānu

Ekonomiskā sadarbība starp Latviju un Kirgizstānu pagaidām ir salīdzinoši neliela, tomēr ar tendenci paplašināties.

Pastāv potenciāls šo attiecību tālākai attīstīšanai un padziļināšanai īpaši tranzīta, transporta un loģistikas, pārtikas rūpniecības, vieglās rūpniecības, ķīmiskās rūpniecības, mašīnbūves un metālapstrādes, informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju jomā.

Kravu pārvadājumi no Kirgizstānas

Latvija ir ieinteresēta tirdzniecības iespēju paplašināšanā, investīciju piesaistīšanā dažādās tautsaimniecības jomās un ekonomisko attiecību attīstībā ar Kirgizstānu.

Šajā gadā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kopējie tirdzniecības apjomi starp Latviju un Kirgizstānas pieauguši 2,84 reizes un sasnieguši 14,4 miljonus eiro, kas norāda uz kravu starptautisko autopārvadājumu attīstības perspektīvām starp abām valstīm.

Piedāvājam regulārus maršrutus, izdevīgas cenas un labus piegādes laikus kravām no un uz Kirgizstānu
Kravu piegāžu ilgums uz un no Kirgizstānas var mainīties atkarībā no kravas specifikas, piemēram, bīstamām kravām un kravām ar temperatūras režīmu piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Kirgizstānas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv