Kravu pārvadājumi - Malta

Malta

Malta ir maza salu valsts Eiropas dienvidos, kura atrodas Vidusjūras centrālajā daļā uz arhipelāga, kuru veido piecas salas. Tai vistuvāk atrodas Itālijai piederošā Sicīlija - 93km uz ziemeļiem no arhipelāga, bet 300km uz dienvidiem atrodas Āfrikas valsts Lībija, un aptuveni 288km uz rietumiem atrodas Tunisija.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Maltu un Latviju

Uz un no Maltas ir iespējamas kravu piegādes ar dažādiem transporta veidiem – jūras transportu, avio transportu un autotransportu. Lai izvēlētos atbilstošāko transporta veidu klienta kravai, ir jāņem vērā kravas īpašības, kravas piegādes ātrums un transporta izmaksas. Sazinieties ar transporta menedžeri, lai noskaidrotu Jūsu kravai atbilstošāko transporta veidu.

Eksporta kravu transports uz Maltu no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Maltu ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Importa kravu transports no Maltas uz Latviju

Maltā atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Maltu

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Viens no populārākajiem kravu piegādes veidiem no Latvijas uz Maltu un otrādi ir ar autotransportu. Kravas automašīnas caur Itāliju nonāk Sicīlijā, no kurienes ar prāmi tālāk tiek nogādātas Maltā. Šis pats maršruts tiek mērots kravu nogādāšanai no Maltas uz Latviju. Kravu piegādes ilgums ar autotransportu maršrutā Latvija-Malta var svārstīties no 7 līdz 15 dienām.

Jūras kravu pārvadājumi

Vislētākais, tomēr lēnākais kravu piegādes veids no Latvijas uz Maltu un otrādi ir ar jūras transportu. SIA Vervo piedāvā visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no Maltas ostām – Valletas un Birkirkaras ostām. Piedāvājam gan pārvadājumus ar pilniem un saliktiem jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Maltu.
Jūras kravu pārvadājumi uz Maltu
Avio kravu pārvadājumi uz Maltu

Avio kravu pārvadājumi

Visātrākais kravu piegādes veids no Latvijas uz Maltu un otrādi ir ar aviotransportu. Šis transporta veids ir piemērots nelielām, bet steidzamām kravām. SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transportu uz un no Maltas, izmantojot airBaltic reisus no Rīgas uz Maltu vienu reizi nedēļā – sestdienās, un atgriešanās reisu no Maltas uz Rīgu svētdienā.
Kravu piegādes ilgums ar autotransportu maršrutā Latvija-Malta var svārstīties no 7 līdz 15 dienām. Par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Maltas ekonomika pilnībā ir atkarīga no ārējās tirdzniecības - kuģu remonta un kravu pārkraušanas Maltas tranzītostās, taču banku darbība un finanšu sektora attīstība, kā arī zemie nodokļi palēnām izvirza nelielo valsti pasaules finansu darboņu līderos. Uz doto brīdi Maltas investīcijas Latvijas uzņēmumu pamatkapitālos sastādīja 143 miljonus LVL, kā arī Uzņēmumu reģistrā bija reģistrēti vairāk kā 80 uzņēmumi ar Maltas kapitālu, ieņemot 12. vietu pēc ārvalstu tiešajām investīcijām Latvijā.

Visbiežāk transportētās eksporta preces no Latvijas uz Maltu ir dažāda veida eļļas – degvieleļļas, motoreļļas, ziežeļļas, gāzeļļas, kā arī kviešu milti, slotas un sukas, plastmasas galda piederumi, kancelejas preces, konservi no liellopu gaļas, bet visbiežāk transportētās importa preces no Maltas uz Latviju ir apģērba gabali, plastmasas atgriezumi, cimdi, suņu un kaķu barība, farmācijas izstrādājumi, somas, koferi, šķidruma sūkņi, vārsti un ventiļi.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Maltas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv