Kravu pārvadājumi - Beļģija

Beļģija

Beļģija ir valsts Eiropas Rietumos un tā robežojas ar Nīderlandi, Vāciju, Luksemburgu un Franciju, bet Ziemeļrietumos to apskalo Ziemeļjūra. Kopā ar Nīderlandi un Luksemburgu Beļģija veido Beniluksa ekonomisko savienību. Beļģija atrodas pasaulē industrializētākā reģiona vidū - tai ir izcila ostu, kanālu, dzelzceļa un automaģistrāļu infrastruktūra. Preču un pakalpojumu eksports no Latvijas uz Beļģiju turpina augt un kravu transporta pakalpojumi ieņem nozīmīgu lomu šajā rādītājā.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu pārvadājumus starp Beļģiju un Latviju

Sauszemes kravu pārvadāšanai no Beļģijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo pamatā izmanto autotransportu. Katru nedēļu maršrutā Latvija - Beļģija regulāri pārvietojas 8-10 dažāda veida kravas auto vienības visa veida kravām.

Eksporta kravu transports uz Beļģiju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Beļģiju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Importa kravu transports no Beļģijas uz Latviju

Beļģijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Beļģijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Beļģiju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Ar autotransportu kravas no Latvijas uz Beļģiju un otrādi mēs nogādājam 3-4 dienu laikā. Saliktām jeb mazākām kravā piegādes laiks var atšķirties, jo ir jāveic kravu konsolidācija jeb pilnas kravas komplektēšana Beļģijas un Latvijas loģistikas terminālos.

Brisele, Antverpene, Šarlruā, Ljēža, Brige – šajās Beļģijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas centri, no kuriem tiek veikt kravu piegāde un saņemšana.

Personīgo mantu pārvadāšana

Brisele ir ne tikai Beļģijas lielākā pilsēta un galvaspilsēta, bet arī mītnes vieta daudzām svarīgām Eiropas Savienības un NATO institūcijām. Arī Latvijas diplomātiskais korpuss ir šeit pārstāvēts un, pateicoties ierēdņu rotācijai, SIA Vervo sniedz pakalpojumus personīgo mantu pārvadāšanai ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas un citu valstu ierēdņiem.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Beļģiju
Avio kravu pārvadājumi uz Beļģiju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu pārvadājumus uz un no Briseles galvenās lidostas Zaventem, Šarleruā, Antverpenes, Lježas, Ostendes starptautiskajām lidostām.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no Antverpenes ostas, kā arī citām lielākajām Beļģijas ostām. Jāatzīmē, ka Antverpene ar savām piepilsētas teritorijām veido nozīmīgu Beļģijas ekonomikas centru. Tās tautsaimniecības pamatā ir ostas un transports, bet Antverpenes dzelzceļa stacijā pārkrautās kravas veido trešo daļu no Beļģijas kravu pārvadājumiem. Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Beļģiju.
Jūras kravu pārvadājumi uz Beļģiju
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus starp Latviju un Beļģiju
Ar autotransportu kravas no Latvijas uz Beļģiju un otrādi mēs nogādājam 3-4 dienu laikā. Saliktām jeb mazākām kravā piegādes laiks var atšķirties, jo ir jāveic kravu konsolidācija jeb pilnas kravas komplektēšana Beļģijas un Latvijas loģistikas terminālos.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
Kravu pārvadājumiem starp Latviju un Beļģiju.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv