Kravu pārvadājumi - Serbija

Serbija

Ar autotransportu kravas piegādes laiks no Latvijas uz Serbiju un otrādi ir 6-9 darba dienas. Pārvadājuma ilgums uz un no Serbijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravas transporta pakalpojumus starp
Serbiju un Latviju

Serbija ir valsts Balkānu reģionā, Eiropā. Ziemeļos tā robežojas ar Ungāriju, austrumos tā robežojas ar Rumāniju un Bulgāriju, dienvidos ar Maķedonijas Republiku, Kosovu un Albāniju, bet rietumos ar Melnkalni, Horvātiju, kā arī Bosniju un Hercegovinu.

Eksporta kravu transportēšana uz Latviju no Serbijas

SIA Vervo starp Latviju un Serbiju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto un avio transportu.

Importa kravu transportēšana no Latvijas uz Serbiju

Serbijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Serbijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Serbija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Kravu pārvadājumiem maršrutā Latviju-Serbija visbiežāk tiek izmantots autotransports. SIA Vervo katru nedēļu maršrutā no Serbijas uz Latviju un otrādi nodarbina 3-5 dažāda autotransporta vienības – gan kravas automašīnas, gan kravas mikroautobusus.

Salikto kravu piegāde

Salikto kravu piegādei uz un no Serbijas tiek izmantoti loģistikas termināli, kuros tiek organizēta kravu piegādes un savākšana no jebkuras vietas Serbijā jeb kravu konsolidācija. Lielākās Serbijas pilsētās, kurās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, ir Belgrada, Novisada, Niša, Kragujevaca, Subotica, Zreņanina, Pančevo, Čačaka, Novi Pozara, Kraljevo.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Serbiju
Avio kravu pārvadājumi uz Serbiju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumus uz un no Serbijas lielākajām lidostām - Belgradas, Nišas Konstantīna lidosta.

Muitas brokeru pakalpojumi

SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Serbijas. Veicam visas muitas procedūras Latvijā un Serbijā.
Muitas brokera pakalpojumi Serbija

Informācija

Latvijas un Serbijas divpusējās attiecības ir labas un kļūs arvien intensīvākas līdz ar Serbijas integrācijas ES padziļināšanos. Latvija ir ieinteresēta aktivizēt sadarbību transporta un loģistikas jomā. Tāpat Latvija atbalsta Eiropas Savienības perspektīvu Serbijai un ir gatava dalīties savā ES integrācijas un iekšējo reformu pieredzē.

Populārākais eksports no Latvijas uz Serbiju ir saplāksnis, finierētas plātnes, kūdra, telefonu aparāti, lidmašīnu un helikopteru detaļas, elektroniskie bloki, mehāniskie transporta līdzekļi preču pārvadāšanai, koferi, somas, tualetes maciņi, portfeļi.

Bet populārākais imports no Serbijas uz Latviju ir papīrs, kartons, metāla konstrukcijas, saldēti augļi un rieksti, dzīvnieku barība, karsti velmētās loksnes, proteīna koncentrāti un strukturētas olbaltumvielas, iekārtas mīcīšanai, jaukšanai, drupināšanai, malšanai.

Nolīgums nosaka Latvijas un Serbijas autopārvadātāju tiesības, atrunā pārvadājumu veidus, kā arī definē darbības noteikumus, kādi jāievēro abu valstu autopārvadātājiem, veicot pasažieru un kravu autopārvadājumus starp Latviju un Serbiju. Tāpat tiek noteikti pasažieru un kravu pārvadājumu veikšanas vispārējie principi, atļauju režīma piemērošana pārvadājumiem, nodokļu un nodevu sistēmas piemērošana un atbrīvošana no tiem.

Šobrīd jau tiek veikti starptautiskie kravu autopārvadājumi starp Latviju un Serbiju uz atļauju pamata, par kuru apmaiņu ir vienojušās abu valstu kompetentās institūcijas. Tranzīta pārvadājumi ir liberalizēti, proti, tie tiek veikti bez atļaujām. Divpusējiem pārvadājumiem un pārvadājumiem uz un no trešajām valstīm nepieciešamas atļaujas.

Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Serbiju
Ar autotransportu kravas piegādes laiks no Latvijas uz Serbiju un otrādi ir 6-9 darba dienas. Pārvadājuma ilgums uz un no Serbijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Serbijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv