Kravu pārvadājumi - Bulgārija

Bulgārija

Bulgārija ir valsts Austrumeiropā, kas atrodas Balkānos. Tā robežojas ar piecām citām valstīm - ziemeļos ar Rumāniju, rietumos ar Serbiju un Maķedoniju, dienvidos ar Grieķiju un Turciju, bet austrumos to apskalo Melnā jūra.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Bulgāriju un Latviju

SIA Vervo kravu pārvadājumiem starp Bulgāriju un Latviju pamatā izmanto autotransportu. Ik nedēļu maršrutā Latvija-Bulgārija dodas 3-5 dažāda veida kravas auto visa veida kravām.

Eksporta kravu transportu uz Bulgāriju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Bulgāriju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Importa kravu transportu no Bulgārijas uz Latviju

Bulgārijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Bulgārijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Bulgāriju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo kravu pārvadājumiem starp Bulgāriju un Latviju pamatā izmanto autotransportu. Ik nedēļu maršrutā Latvija-Bulgārija dodas 3-5 dažāda veida kravas auto visa veida kravām.

Svarīgākās importa preces no Bulgārijas uz Latviju ir medikamenti un kosmētika, telefona aparāti, uzpildes iekārtas, automašīnu detaļas, dzelzs un tērauda loksnes, bet svarīgākās eksporta preces uz Bulgāriju no Latvijas ir antenu filtri un separatori, datu apstrādes iekārtas un datu nesēji, medikamenti, stikla šķiedra, saldētas zivis.

Salikto kravu piegāde

Pateicoties kravas terminālu tīklam visas Bulgārijas teritorijā, varam organizēt pilnu un saliktu kravu piegādi un kravu saņemšanu jebkurā vietā Bulgārijā. Sofija, Plovdiva, Varna, Burgasa, Ruse, Stara Zagora, Plevena – šajās Bulgārijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli, bet piegāde iespējama no jebkuras pilsētas.
Salikto kravu pārvadājumi no Bulgārijas
Avio kravu pārvadājumi uz Bulgāriju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu pārvadājumus uz un no Burgasas, Gorna Orjahovicas, Plovdivas, Sofijas, Stara Zagoras, Varnas lidostām.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā visa veida transporta pakalpojumus pa jūru uz un no Varnas un Burgasas ostām, kā arī citām lielākajām Bulgārijai piederošām Melnās jūras ostām. Piedāvājam pārvadājumus ar jūras konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Bulgārijas.
Jūras kravu pārvadājumi uz Bulgāriju
Autotransports no Bulgārijas uz Latviju un otrādi ceļu veic katru nedēļu 4-6 darba dienu laikā. Kravu piegādes laiki uz un no Bulgārijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Bulgārijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv