Kravu pārvadājumi - Melnkalne

Melnkalne

Ar autotransportu transportēšanas laiks no Melnkalnes uz Latviju un otrādi tiek veikts 8-10 darba dienu laikā. Pārvadājuma ilgums no un uz Melnkalni var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo kravu pārvadājumu menedžeri.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu pārvadājumus starp Latviju un Melnkalni

Melnkalne (ang. Montenegro) ir valsts Balkānu reģionā, Eiropā. Tās krastus apskalo Adrijas jūra, bet sauszemes robeža ir ar Serbiju, Horvātiju, kā arī Bosniju un Hercegovinu. Latvijas un Melnkalnes divpusējās attiecības ir labas. Latvija atbalsta Melnkalni ceļā uz integrāciju Eiropas Savienībā, ir sadarbība transporta un loģistikas jomā. 2012. gada 6.decembrī parakstīts Latvijas Republikas valdības un Melnkalnes valdības nolīgums par starptautiskajiem pārvadājumiem ar autotransportu.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Melnkalni no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Melnkalni ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Importa kravu pārvadājumi no Melnkalnes uz Latviju

Melnkalnes pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Melnkalne

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumiem starp Melnkalni un Latviju pamatā izmanto sauszemes transportu. Katru nedēļu no Latvijas uz Melnkalni un otrādi dodas 2-4 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām.

Populārākās eksporta preces no Latvijas uz Melnkalni ir elektroniskās integrālās shēmas, diski, kasetes, viedkartes un citi datu nesēji, bet populārākās importa preces no Melnkalnes uz Latviju ir autotransports un citi mehāniskie transportlīdzekļi, telefonu aparāti.

Salikto kravu pārvadājumi

SIA Vervo organizē salikto kravu piegādi uz un no Melnkalnes, izmantojot terminālus, kuros tiek veikta kravu konsolidācija. Podgorica, Nikšica, Plevlja, Budva, Bara, Bijelo Polje, Cetine, Berane, Ulcina – šajās un citās lielākajās Melnkalnes pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Melnkalnē.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Melnkalni
Avio kravu pārvadājumi Melnkalne

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumus uz un no Melnkalnes – Podgoricas un Tivatas lidostām. Ar šo transporta veidu tiek pārvadātas mazākas kravas ar lielu pievienoto vērtību, kā arī steidzamas kravas.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz visa veida transporta pakalpojumus pa jūru uz un no Melnkalnes. Piedāvājam jūras pārvadājumus ar konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Melnkalni.
Jūras kravu pārvadājumi uz Melnkalni
Muitas brokera pakalpojumi Melnkalne

Muitas brokeru pakalpojumi

SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Melnkalnes. Veicam visas muitas procedūras Latvijā un Melnkalnē. Uzzināt vairāk par muitas dokumentu noformēšanu kravām no un uz Melnkalni.
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Melnkalni
Ar autotransportu transportēšanas laiks no Melnkalnes uz Latviju un otrādi tiek veikts 8-10 darba dienu laikā. Pārvadājuma ilgums no un uz Melnkalni var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo kravu pārvadājumu menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Melnkalnes.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv