Kravu pārvadājumi - Uzbekistāna

Uzbekistāna

Par jebkuriem kravu transporta pakalpojumiem no vai uz Uzbekistānu vērsieties pie SIA Vervo, jo katru nedēļu uz un no Uzbekistānas dodas ap 5-7 dažāda veida kravas mašīnas galvenokārt pilnām kravām, bet arī saliktām kravām.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida transporta pakalpojumus starp Uzbekistānu un Latviju.

Uzbekistāna ir viens no Latvijas svarīgākajiem sadarbības partneriem Centrālāzijas reģionā. Līdztekus divpusējo attiecību attīstībai Latvija, kā ES dalībvalsts, atbalsta ciešākas ES attiecības ar Centrālāzijas reģiona valstīm, it īpaši ES Stratēģijas Centrālāzijā realizāciju. Uzbekistāna vairāk kā 20 gadus izmanto Latvijas transporta infrastruktūru – ostas, dzelzceļu, autoceļus - un redz potenciālu tālākās sadarbības attīstībai. Uzbekistāna meklē optimālus transporta un loģistikas risinājumus lauksaimniecības produkcijas eksporta paplašināšanai uz Eiropas Savienību.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Uzbekistānu no Latvijas

Populārākās importa preces no Uzbekistānas uz Latviju – melones, žāvētas vīnogas, svaigi vai atdzesēti spināti, ziežeļļas un citādas eļļas, kokvilnas audumi, dzija, sulfāti, peroksisulfāti, persulfāti, lampas un apgaismes piederumi.

Importa kravu pārvadājumi no Uzbekistānas uz Latviju

Populārākās eksporta preces no Latvijas uz Uzbekistānu – sviests, kartupeļu ciete, medikamenti, cilvēka un dzīvnieku asinis, imūnserumi, vakcīnas, toksīni, rūpnīcu vai laboratoriju elektriskās krāsnis un kurtuves, kokskaidu plātnes, saliekamās siltumnīcas, eļļas rauši un citi cietie atlikumi, detaļas, kas paredzētas galvenokārt dzinējiem, kā arī smilšu strūklas vai tvaikstrūklas mašīnas.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Uzbekistāna

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Par jebkuriem kravu transporta pakalpojumiem no vai uz Uzbekistānu vērsieties pie SIA Vervo, jo katru nedēļu uz un no Uzbekistānas dodas ap 5-7 dažāda veida kravas mašīnas galvenokārt pilnām kravām, bet arī saliktām kravām.

Standarta kravu transportēšana ar autotransportu no Uzbekistānas uz Latviju un otrādi veicam 1,5 – 2 nedēļu laikā pilnām kravām un 2 nedēļu laikā saliktām kravām. Transportēšanas laiks uz un no Uzbekistānu var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Salikto kravu pārvadājumi

SIA Vervo veic arī salikto kravu piegādi uz un no Uzbekistānas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Uzbekistānā. Taškenta, Namangana, Andijan, Samarkanda, Fergāna, Karshi, Nukusa, Džizaka, Buhāra, Horezma - šajās lielākajās Uzbekistānas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli, bet, protams, kravu piegādes tiek organizētas uz un no jebkuras Uzbekistānas pilsētas.
Salikto kravu pārvadājumi uz Uzbekistānu
Dzelzceļa kravu pārvadājumi uz Uzbekistānu

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Latvijas amatpersonas aicina Uzbekistānas pusi plašāk attīstīt Āzijas – Eiropas tranzīta pārvadājumus ar konteinervilcienu „Baltika Tranzit”, t.sk. tranzīta pārvadājumus uz un no Afganistānas, kā arī Uzbekistānu izmantot Latvijas ostas augļu u.c. kravu pārvadājumiem uz Ziemeļeiropu, kā arī investēt un veidot savas ražotnes un pārstrādes uzņēmumus brīvostās un Speciālajās ekonomiskajās zonās jeb SEZ.

Muitas brokera pakalpojumi

SIA Vervo kravām uz un no Uzbekistānas sniedz muitas brokeru pakalpojumus. Sniedzam konsultācijas par muitas jautājumiem. Piedāvājam klientu pārstāvēšanu muitas iestādēs, piesakot importa, eksporta un tranzīta procedūras. Veicam saņemto vai nosūtīto kravu deklarēšanu un nodokļu aprēķināšanu.
Muitas brokera pakalpojumi Uzbekistāna

Informācija

Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvalde informē, ka, saskaņā ar Uzbekistānas muitas dienesta sniegto informāciju, ievedot preces Uzbekistānā, kravas pavaddokumentos papildus preces aprakstam, daudzumam, svaram un vērtībai jānorāda arī preču kods - ne mazāk kā sešas zīmes.

Pieprasītā informācija ir jāmin šādos pārvadājumu dokumentos:

  • dzelzceļa transportam – pārvadājuma un citos komercdokumentos, kas pieejami, transportējot kravu
  • autotransportam – preču pavadzīmē, TIR karnetē un citos dokumentus, kas pieejami pārvadātājam par precēm
  • aviotransportam – vispārējā deklarācijā, aviopārvadājumu pavadzīmē un citos dokumentus, kas pieejami, transportējot kravu
Uzbekistāna jeb Uzbekistānas Republika ir valsts Vidusāzijā, kura robežojas ar Kazahstānu rietumos un ziemeļos, Kirgizstānu un Tadžikistānu austrumos, Afganistānu un Turkmenistānu dienvidos. Uzbekistāna ir viena no dažām pasaules valstīm, kurām ir tikai sauszemes robeža un kuras arī ieskauj valstis bez jūras robežām.

Kravu pārvadājumi uz Uzbekistānu

Latvija ir ieinteresēta tirdzniecības iespēju paplašināšanā, investīciju piesaistīšanā dažādās tautsaimniecības jomās un ekonomisko attiecību attīstībā ar Uzbekistānu. Latvijas tirdzniecības apgrozījums ar Uzbekistānu uz doto brīdi nav liels, tomēr abu valstu ekonomiskais potenciāls rada iespējas divpusējās ekonomiskās sadarbības paplašināšanai, īpaši, transporta - dzelzceļa konteineru pārvadājumi, aviopārvadājumi, apmācība aviācijas jomā - izglītības un zinātnes, lauksaimniecības standartizācijas, tūrisma u.c. jomās.

Latvijas un Uzbekistānas ekonomikas ir ar atšķirīgu struktūru, tādēļ savstarpēji nekonkurē, bet papildina viena otru, kā arī sadarbība starp Latviju un Uzbekistānu transporta un loģistikas jomā attīstās veiksmīgi - šo iemeslu dēļ divpusējās sadarbības potenciāls ir ļoti liels.

Kravu pārvadājumi no Uzbekistānas

Ar konteinervilcienu „Baltika Tranzit” uz Uzbekistānu, ieskaitot tranzītu uz Afganistānu, šajā gadā tika pārvadātas 5836 TEU, kas ir par 1647 TEU vairāk nekā iepriekšējā gadā. Tomēr ir nepieciešams risināt jautājumu par pilnīgāka konteinervilciena potenciāla izmantošanu gan attiecībā uz reversajiem pārvadājumiem, gan arī - kravu piesaisti no trešajām valstīm, tādējādi sekmējot gan Latvijas, gan Uzbekistānas tranzīta potenciālu.

SIA Vervo sniedz visa veida dzelzceļa transporta pakalpojumus maršrutā Uzbekistāna - Latvija: konteineru pārvadājumi ar dzelzceļa transportu, kā arī kravu transportēšana segtos vagonos, pusvagonos un ar platformām.

Piedāvājam regulārus maršrutus, izdevīgas cenas un labus piegādes laikus kravām no un uz Uzbekistānu
Standarta kravu transportēšana ar autotransportu no Uzbekistānas uz Latviju un otrādi veicam 1,5 – 2 nedēļu laikā pilnām kravām un 2 nedēļu laikā saliktām kravām. Transportēšanas laiks uz un no Uzbekistānu var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Uzbekistānas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv