Dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu

Kravu pārvadājumi no Ķīnas līdz jebkurai vietai Eiropā – Ķīna ir tuvāk, nekā Tu domā.

Starptautiskie kravu pārvadājumi no Ķīnas gadu laikā ir attīstījušies tiktāl, ka mēnešiem ilgu piegāžu vietā ir pieejamas vien pāris nedēļu ilgas kravu piegādes. To nodrošina SIA Vervo dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu, kas ir ātrs un ērts risinājums uzņēmumiem, kam svarīga laicīga piegāde par izdevīgu cenu.
Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu, sazinieties ar mums, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu piegādei.

Ko nozīmē “no Ķīnas līdz jebkurai vietai Eiropā”?

Dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu ir piemēroti jebkuram uzņēmumam, kas veic regulārus importa kravu pārvadājumus no Ķīnas. Bet, pirms tiek uzsākti dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu, vispirms ir jānoskaidro Jūsu preču piegādes galamērķis. To ir svarīgi zināt, lai spētu organizēt dzelzceļa kravu pārvadājumus no termināla, kas atrodas tuvāk Ķīnas rūpnīcai, līdz terminālim, kas ir pēc iespējas tuvāk Jūsu kravas piegādes adresei.

Muitas procedūras, importējot kravu no Ķīnas

Ņemot vērā, ka Ķīna ir ārpus Eiropas Savienības, dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu nav iespējami bez muitas procedūrām. Muitas procedūras nereti ir sarežģīts un laikietilpīgs posms, kas prasa priekšzināšanas un pieredzi. Jau kravas pārvadājuma laikā ir svarīgi sazināties ar muitas brokeriem, lai preču atmuitošana būtu ātra un viegla. Pirms tam, lūdzam iepazīties ar 8 punktiem, kas jāņem vērā, uzsākot starptautisko tirdzniecību ārpus Eiropas Savienības.

Papildu kravu pārvadājumiem uz un no jebkuras pasaules valsts, piedāvājam arī muitas brokeru pakalpojumus, kas nozīmē, ka visas nepieciešamās formalitātes, lai krava nonāktu brīvā apgrozībā, nokārtosim mēs. Tikmēr Jūs varat veltīt laiku sava biznesa attīstībai un savstarpējo attiecību stiprināšanai ar partneriem Ķīnā.

Kravu pārvadājumi no Ķīnas līdz Eiropas terminālim, un no termināļa līdz Jūsu durvīm (door to door)

Dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu ir iespējami no jebkura Ķīnas reģiona līdz pārkraušanas vietai Polijā (Małaszewicze jeb Mala; Katowice), Vācijā (Munich, Duisburg, Hamburg), Francijā (Brest), Beļģijā (Liege).

Tad, kad krava no Ķīnas ir sasniegusi Eiropu, tā ir atmuitota un, ja nepieciešams, uzglabāta noliktavā, ir pienācis brīdis to nogādāt līdz Jūsu uzņēmumam. Ne vienmēr kravas vilciens ved pa tiešo no Ķīnas, piemēram, uz Latviju – tāpēc starptautiskie kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu bieži notiek, kombinējot vairākus transporta veidus – to sauc par multimodālajiem pārvadājumiem.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi + Avio kravu pārvadājumi

Piedāvājam avio kravu pārvadājumus no Francijas, Beļģijas, Vācijas un Polijas lidostām uz jebkuru pasaules valsti. Šāds risinājums ir piemērots kravām, kas ir maza izmēra un ko nepieciešams piegādāt steidzami (medikamenti, elektroiekārtas, detaļas)

Dzelzceļa kravu pārvadājumi + Sauszemes kravu pārvadājumi ar autotransportu

Izdevīgākais veids, kā transportēt Ķīnas kravu, ir sauszemes kravu pārvadājumi ar autotransportu. Pāris dienu laikā kravu pārvadājumi tiks veikti no Francijas, Beļģijas, Vācijas vai Polijas uz Jūsu uzņēmumu jebkurā Eiropas valstī.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi + Jūras kravu pārvadājumi

Ja krava jānogādā no Ķīnas līdz Lielbritānijai vai, piemēram, Skandināvijas valstīm, pārvadājumu iespējams turpināt arī ar jūras kravu pārvadājumiem, piemēram, no lielākās ostas pilsētas Vācijā – Hamburgas.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi + Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu var notikt arī ar kravas pārkraušanu kādā no kravu termināliem. Jūsu kravas pārvadājums turpināsies ar citu kravas vilcienu, kas piegādās kravu līdz nepieciešamajai adresei, piemēram, no Vācijas uz Austriju.

Noliktavu pakalpojumi kravām no Ķīnas

SIA Vervo dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu ir pieejami arī kravām, kam nepieciešami noliktavu pakalpojumi. Tas ir noderīgi uzņēmumiem, kuri nav gatavi uzreiz pieņemt kravu savā noliktavā. Nodrošinām visa veida noliktavas atbilstoši Jūsu prasībām jebkurā Eiropas valstī – Francijā, Vācijā, Polijā vai jebkur citur. Noliktavu klasifikāciju var aplūkot šeit.

Ņemot vērā kravas veidu, piedāvājam medikamentu noliktavas ar temperatūras kontroli, ADR noliktavas bīstamu preču uzglabāšanai, muitas noliktavas, akcīzes preču noliktavas alkoholam, tabakai un limonādēm, kā arī pagaidu pārkraušanas noliktavu jeb termināli.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu ir paredzēti arī tādām kravām, ko paredzēts piegādāt uz dažādām vietām Eiropā. Šāda veida kravām piedāvājam noliktavas ar kravu konsolidāciju (komplektēšanu) un distribūciju (kravas sadalīšanu dažādām piegādes adresēm).

Esat ieinteresēts?
Gadījumos, kad nepieciešami ātri un izdevīgi dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu, sazinieties ar mums, lai pārrunātu iespējamos risinājumus Jūsu kravu piegādei.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas līdz Eiropas uzņēmējam –
kāpēc izvēlēties Vervo?

Ērti

Viena no SIA Vervo priekšrocībām ir pilna spektra transporta un loģistikas pakalpojumi. Kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu nav iespējami bez muitas procedūras, un dažkārt arī bez īstermiņa noliktavu pakalpojumiem. Mēs nodrošināsim, ka krava no Ķīnas nonāks līdz uzņēmumiem Eiropā atbilstoši visiem noteiktajiem standartiem un ar pievienoto vērtību – teicamu klientu servisu.

Ātri

Dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu aizņem vidēji 17-22 dienas. Pieskaitot piegādes laiku no termināļa Vācijā, Polijā, Francijā vai Beļģijā, Jūsu krava nonāks pie jums ātrāk, nekā izvēloties autotransporta vai jūras kravu pārvadājumus no Ķīnas. Sadarbojoties ar SIA Vervo, Jūs varat būt droši, ka krava tiks nogādāta galamērķī atbilstoši līgumā noteiktajiem termiņiem.

Izdevīgi

SIA Vervo piedāvātie dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas uz Eiropu ir izdevīgi, jo, pirmkārt, mums ir viss nepieciešamais, lai noorganizētu kravas pārvadājumu Jūsu vietā – Jums nav jāpārmaksā par kļūdām muitas deklarācijās vai par nepiemērotu noliktavu Jūsu kravai. Otrkārt, sadarbojoties ar mums, Jūs ietaupāt savu laiku, ko varat veltīt sava uzņēmuma attīstībai Eiropā.

Droši

SIA Vervo jau no 2008. gada nodrošina kvalitatīvu servisu saviem klientiem – uzņēmumiem un privātpersonām. Klienta krava ir mūsu lielākā atbildība, tāpēc strādājam tikai ar uzticamiem un profesionāliem sadarbības partneriem visā Eiropā, nodrošinot augstvērtīgus pakalpojumus neatkarīgi no tā, kur Jūsu krava atrodas.

Videi draudzīgi

Mūsdienās dzelzceļa kravu pārvadājumi ir viens no videi draudzīgākajiem transporta veidiem, tāpēc varat justies sociāli atbildīgs, izmantojot transportu, kas veicina mazāku CO2 piesārņojumu.

Sazinies ar mums, lai saņemtu profesionālu bezmaksas konsultāciju, kuras laikā vienosimies par izdevīgāko risinājumu Jūsu kravu pārvadājumiem no Ķīnas uz Eiropu. Profesionāls atbalsts, konkurētspējīgas cenas un pilna spektra loģistikas pakalpojumi – tas viss pie mums!

Kontaktinformācija

Lūdzu norādiet uzņēmumu
Lūdzu norādiet savu vārdu
Norādiet savu telefona nr.
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi

Uzkraušanas vieta

Invalid Input

Izkraušanas vieta

Invalid Input

Norādiet informāciju par kravas izmēriem vai papildus specifisku informāciju, kas paātrinās cenu piedāvājuma sagatavošanu.

Please let us know your message.
Apstipriniet ka jūs piekrītat SIA Vervo privātuma politikai