Kravu pārvadājumi - Gruzija

Gruzija

Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Gruzijas uz Latviju un otrādi veicam 8-12 darba dienu laikā. Kravu piegāžu ilgums uz un no Gruzijas var mainīties atkarībā no izvēlētā maršruta un kravas specifikas, piemēram, kravām ar temperatūras režīmu, bīstamām kravām piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Gruziju un Latviju

Kravu pārvadāšanai maršrutā Latvija – Gruzija atkarībā no kravas specifikas un klienta vajadzībām, izmantojam šādus kravu piegāžu variantus:

  • Latvija – Baltkrievija – Ukraina – Prāmis – Gruzija
  • Latvija – Polija – Rumānija – Bulgārija – Turcija – Gruzija
  • Latvija – Krievija – Gruzija

Gruzija ir valsts Aizkaukāzā, Melnās jūras austrumu krastā, kura robežojas ar Krieviju valsts ziemeļos un Turciju, Armēniju un Azerbaidžānu dienvidos. Latvija attiecības ar Gruziju veido, pamatojoties uz divpusējās sadarbības principiem un Latvijas kā Eiropas Savienības un NATO dalībvalsts statusu.

Latvijai un Gruzijai ir veiksmīga sadarbība transporta un loģistikas jomā, jo tirdzniecības apjomi starp Latviju un Gruziju pamazām palielinās, tāpēc puses vienojušās, ka palielināma arī atļauju kvota kravu autopārvadājumiem uz un no Gruzijas.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Gruziju no Latvijas

Populārākās eksporta preces no Latvijas uz Gruziju ir medikamenti, sardinellas, brētliņas vai šprotes, konservi, dzelzceļa dīzeļelektriskās lokomotīves, detaļas mehānismiem, kausi, greiferi un satvērēji, gatavi izstrādājumi vai konservi no liellopu gaļas, metāla mēbeles birojiem, radiālas plūsmas sūkņi, niķeļa cauruļu un caurulīšu savienotājelementi, kombinētas dzesinātājsaldētavas, Atlantijas makreles un austrumu makreles, konservi.

Importa kravu pārvadājumi no Gruzijas uz Latviju

Populārākās importa preces no Gruzijas uz Latviju ir lazdu un dižlazdu rieksti, svaigu vīnogu vīns, dabiskie minerālūdeņi, alkoholiskie šķidrumi, kas iegūti destilējot vīnogu vīnu, svaigi vai atdzesēti spināti, lauru lapas, augļu un dārzeņu sulas, degvīns, plāksnes, stienīši, uzgaļi un citi instrumentu piederumi.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Gruziju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumu sniegšanai starp Gruziju un Latviju visbiežāk izmanto autotransportu. Regulāros pārvadājumos uz un no Gruzijas dodas 5-6 dažāda veida kravas mašīnas: gan kravas auto ar dažāda tipa puspiekabēm, gan kravas mikroautobusi pilnām un saliktām kravām.

Salikto kravu piegāde

Organizējam arī salikto kravu piegādi uz un no Gruzijas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Gruzijā. Tbilisi, Batumi, Kautaisi, Rustava, Zugdidi, Gori, Poti, Samtredia, Kašuri, Senaki - šajās lielākajās Gruzijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli, bet, protams, kravu piegādes tiek organizētas uz un no jebkuras Gruzijas pilsētas.
Salikto kravu pārvadājumi uz Gruziju
Avio kravu pārvadājumi uz Gruziju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā avio kravu pārvadājumus uz un no Gruzijas. Piedāvājam gan importa kravu avio pārvadājumus no Gruzijas, gan eksporta kravu avio pārvadājumus uz Gruziju. Gaisa kravu pārvadājumi ir visātrākais kravas piegādes veids kravām ar augstu pievienoto vērtību uz Batumi, Kutaisi, Poti, Tbilisi, Suhumi lidostām.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz visa veida transporta pakalpojumus pa jūru uz un no Gruzijas. Piedāvājam jūras pārvadājumus ar konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Gruziju. Jūras transports ir arī ekonomiskākais kravu piegādes veids uz un no Batumi, Poti, Suhumi ostām.
Jūras kravu pārvadājumi uz Gruziju
Muitas brokeru pakalpojumi Gruzija

Muitas brokeru pakalpojumi

SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Gruzijas. Veicam visas muitas procedūras Latvijā un Gruzijā.
Piedāvājam labas cenas un regulāras kravu piegādes no un uz Gruziju
Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Gruzijas uz Latviju un otrādi veicam 8-12 darba dienu laikā. Kravu piegāžu ilgums uz un no Gruzijas var mainīties atkarībā no izvēlētā maršruta un kravas specifikas, piemēram, kravām ar temperatūras režīmu, bīstamām kravām piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
Kravu pārvadājumiem uz un no Gruzijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv