Kravu pārvadājumi - Rumānija

Rumānija

Rumānija ir valsts Eiropas dienvidaustrumos. Tā atrodas Balkānu pussalas ziemeļos, Donavas upes lejtecē. Daļu Rumānijas apjož Karpatu kalni, dienvidaustrumos tai ir pieeja pie Melnās jūras. Ziemeļos tā robežojas ar Ukrainu, austrumos ar Moldovu, dienvidos ar Bulgāriju, bet rietumos ar Serbiju un Ungāriju.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Rumāniju un Latviju

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumiem starp Rumāniju un Latviju pamatā izmanto kravas automašīnas. Ik nedēļu uz un no Rumānijas dodas 3-5 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Rumāniju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Rumāniju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto un avio transportu.

Importa kravu pārvadājumi no Rumānijas uz Latviju

Rumānijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Rumānijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Rumāniju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

SIA Vervo kravu transporta pakalpojumiem starp Rumāniju un Latviju pamatā izmanto kravas automašīnas. Ik nedēļu uz un no Rumānijas dodas 3-5 dažāda veida kravas automašīnas visa veida kravām.

Visbiežāk no Rumānijas uz Latviju importē cigaretes un tabaku, telefona aparātus un sadzīves tehniku, medikamentus, apģērbu, šokolādi, video un audio aparatūru, savukārt uz Rumāniju no Latvijas eksportē gultas piederumus, stikla šķiedru, koka mēbeles, centrifūgas ūdens filtrēšanai, kokskaidu plāksnes.

Salikto kravu piegāde

Pateicoties kravas terminālu tīklam visas Rumānijas teritorijā, varam organizēt pilnu un saliktu kravu piegādi un kravu saņemšanu jebkurā vietā Rumānijā. Bukareste, Konstanca, Jasi, Kluža-Napoka, Timišoara, Brašova, Krajova – šajās Rumānijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli.
Kravu pārvadājumi no Rumānijas
Kravu pārvadājumi uz Rumāniju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no Rumānijas lielākajām lidostām - Henri Coanda un Baneasa, kā arī uz Rumānijas reģionālajām lidostām.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no Konstances, kā arī citām lielākajām Rumānijai piederošām Melnās jūras un Donavas ostām . Piedāvājam pārvadājumus ar jūras konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Rumāniju.

Rumānijas sakarā jāatzīmē nozīmīgs iekšējais ūdenstransporta ceļš no Roterdamas ostas (Nīderlande) līdz Melnajai jūrai, kuru veido Donava un Reina, kuras ir savienotas ar kanāliem.
Jūras kravu pārvadājumi uz Rumāniju
Regulāras kravu piegādes no Rumānijas uz Latviju un otrādi veicam katru nedēļu 4-6 darba dienu laikā. Transportēšanas laiks uz un no Rumānijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Rumānijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv