Kravu pārvadājumi - Maķedonija

Maķedonija

Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Maķedonijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo veic 8-10 darba dienu laikā. Transporta ceļā pavadītais laiks uz un no Maķedonijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku, kā arī cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transporta pakalpojumus starp
Maķedoniju un Latviju

Maķedonija ir valsts Eiropas dienvidos, Balkānu reģionā. Ziemeļos Maķedonija robežojas ar Serbiju un Kosovu, rietumos ar Albāniju, dienvidos ar Grieķiju un austrumos ar Bulgāriju. Latvijai ir ļoti labas attiecības ar Maķedoniju, kas ir Eiropas Savienības kandidātvalsts. Ir potenciāls attīstīt sadarbību transporta un loģistikas jomā pēc Maķedonijas iestāšanās ES.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Maķedoniju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Maķedoniju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto un avio transportu.

Importa kravu pārvadājumi no Maķedonijas uz Latviju

Maķedonijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes .

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Maķedonija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Kravu transporta pakalpojumiem no Maķedonijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo pamatā izmanto autotransportu. Ik nedēļas maršrutā Latvija-Maķedonija dodas 2-5 dažāda veida kravas auto transports dažāda veida kravām.

No Latvijas uz Maķedoniju tiek eksportētas šādas preces –sardīnes, konservi, telefonu aparāti, makreles, fileja, dažādi pārtikas izstrādājumi, audumi, galda vai istabas spēles, rāvējslēdzēji, plastmasas kancelejas vai skolas piederumi, bet no Maķedonijas uz Latviju importē šādas preces – ferosilīcijs, baltie un sarkanie galviņkāposti, dzelzs vai tērauda caurules, kleitas, svaigas galda vīnogas, paprika, vīriešu bikses, plūmes, arbūzi.

Salikto kravu pārvadājumi

Saliktu kravu piegādei uz un no Maķedonijas tiek izmantoti SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli šajās Maķedonijas pilsētās – Skopje, Bitola, Kumanova, Prilepa, Tetova, Velesa, Stipa, Ohrida, Gostivara, Strumitsa. Kravu terminālos tiek veikta kravu konsolidācija jeb kravu savākšana, uzglabāšana un piegāde Maķedonijā.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Maķedoniju
Avio kravu pārvadājumi Maķedoniju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz gaisa kravu transporta pakalpojumus uz un no lielākajām Maķedonijas starptautiskajām lidostām - Ohridas, Skopjes lidostām.

Muitas brokeru pakalpojumi

SIA Vervo sniedz visa veida muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Maķedoniju. Veicam visas muitas procedūras Latvijā un Maķedonijā.
Muitas brokera pakalpojumi Maķedonija
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz Maķedoniju
Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Maķedonijas uz Latviju un otrādi SIA Vervo veic 8-10 darba dienu laikā. Transporta ceļā pavadītais laiks uz un no Maķedonijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku, kā arī cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Maķedonijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv