Kravu pārvadājumi - Dānija

Dānija

Dānija ir mazākā no Skandināvijas valstīm, tomēr ir nozīmīgs Latvijas ekonomiskās sadarbības partneris ar ciešām tirdzniecības attiecībām. SIA Vervo kravu transporta pakalpojumu sniegšanai starp Dāniju un Latviju visbiežāk izmanto autotransportu. Katru nedēļu uz un no Dānijas dodas 7-8 dažāda veida kravas mašīnas, gan kravas auto ar dažāda tipa puspiekabēm, gan kravas mikroautobusi pilnām un saliktām kravām.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Dāniju un Latviju

Kravu pārvadāšanai maršrutā Latvija – Dānija atkarībā no kravas specifikas, kravas izkraušans vietas un klienta vajadzībām, izmantojam šādus kravu piegāžu variantus:

  • Latvija – Lietuva – Prāmis – Dānija
  • Latvija – Prāmis – Zviedrija – Dānija
  • Latvija – Lietuva – Polija – Vācija – Dānija

Lai paātrinātu kravas piegāžu ātrumu un drošību, SIA Vervo izmanto dāņu sadarbības partneru vilcējus, kuri kravas puspiekabes nogādā līdz prāmim, atkabina no kravas vilcējiem, un līdz galapunktam tās ceļo bez vilcēja. Savukārt Latvijas pusē jau tiek izmantoti mūsu kravas vilcēji. Šāds kravas transporta veids darbojas arī virzienā no Latvijas uz Dāniju.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Dāniju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Dāniju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar autotransportu.

Importa kravu pārvadājumi no Dānijas uz Latviju

Dānijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Dānijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi uz Dāniju

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Standarta kravu piegādes ar atutotransportu no Dānijas uz Latviju un otrādi veicam 2-3 darba dienu laikā.

Populārākās eksporta preces no Latvijas uz Dāniju ir šķelda, granulas, koksnes izstrādājumi, metāla izstrādājumi un konstrukcijas, sveces un poligrāfijas izstrādājumi.

Populārākās importa preces no Dānijas uz Latviju ir cukurs, elektroaparatūra, medikamenti, saldēta gaļa, plastmasas un elektroniskie atkritumi, transportlīdzekļu kravas piekabes un detaļas.

Salikto kravu piegāde

Organizējam arī salikto kravu piegādi uz un no Dānijas, izmantojot gan kravas auto, gan kravu terminālus, kuros tiek organizēta kravu savākšana un piegāde visā Dānijā. Kopenhāgena, Odense, Alborga, Arhusa - šajās lielākajās Dānijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli, bet, protams, kravu piegādes tiek organizētas uz un no jebkuras Dānijas pilsētas.
Salikto kravu pārvadājumi uz Dāniju
Avio kravu pārvadājumi uz Dāniju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā aviokravu pārvadājumus uz un no Dānijas. Piedāvājam gan importa kravu avio pārvadājumus no Dānijas, gan eksporta kravu avio pārvadājumus uz Dāniju.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo sniedz visa veida transporta pakalpojumus pa jūru uz un no Dānijas. Piedāvājam jūras pārvadājumus ar konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Dāniju.
Jūras kravu pārvadājumi uz Dāniju
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus uz un no Dānijas
Standarta kravu piegādes no Dānijas uz Latviju un otrādi veicam 2-3 darba dienu laikā.
Kravu piegāžu ilgums uz un no Dānijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas, piemēram, kravām ar temperatūras režīmu, bīstamām kravām piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.
Kopš 2008. gada automobiļiem ar dīzeļa dzinēju, kuru masa pārsniedz 3,5 tonnas, lai iebrauktu zemas emisijas zonās Kopenhāgenā, Arhusā, Odensē un Alborgā ir jāatbilst vismaz Eiro 4 kategorijai, vai jābūt aprīkotām ar apstiprinātu dīzeļa daļiņu filtru. SIA Vervo, veicot kravas piegādi vai savākšanu, garantē kravas auto atbilstību šīm normām norādītajās zonās Dānijā.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Zviedrijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv