Kravu pārvadājumi - Vācija

Vācija

SIA Vervo kravu pārvadājumiem starp Vāciju un Latviju pārsvarā izmanto autotransportu. Ik nedēļu maršrutā Latvija-Vācija dodas līdz 20 dažāda veida kravas auto visa veida kravām.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu pārvadājumus starp Vāciju un Latviju

Kravu pārvadājumi no Vācijas ir svarīga latvijas ekonomikas sastāvdaļa. Berlīne, Hannovere, Hamburga, Leipciga, Minhene, Dīsburga, Ķelne, Nirnberga, Frankfurte pie Mainas, Drēzdene, Štutgarte, Bohuma, Dortmunde, Vupertāle, Esene, Bīlefelde, Diseldorfa, Bonna, Brēmene un Manheima – šajās Vācijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru loģistikas termināli, bet piegāde iespējama no jebkuras vietas.

Kravu transportēšanai ar auto maršrutā Latvija – Vācija atkarībā no kravas piegādes vietas, kravas specifikas un klienta vajadzībām, izmantojam šādus kravu piegāžu variantus:

  • Latvija – Prāmis – Vācija
  • Latvija – Lietuva – Polija – Vācija (Ziemeļi)
  • Latvija – Lietuva – Polija – Čehija – Austrija – Vācija (Dienvidi)

Kravu pārvadājumi uz Vāciju no Latvijas - Eksports

SIA Vervo starp Latviju un Vāciju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras un avio transportu.

Kravu pārvadājumi no Vācijas uz Latviju - Imports

Vācijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Vācijā.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Vācija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Autotransports no Vācijas uz Latviju un otrādi ceļu veic katru nedēļu 3-6 darba dienu laikā.

Svarīgākās importa preces no Vācijas uz Latviju ir automobiļi un citi mehāniskie transporta līdzekļi, piekabes un puspiekabes, kombaini, rezerves daļas, iekārtas, mehānismi, telefona aparāti, medikamenti, savukārt svarīgākās eksporta preces uz Vāciju no Latvijas ir kvieši un rudzi, saplāksnis un finiera plātnes, koka paliktņi jeb paletes, koka mēbeles, kūdra, zāģmateriāli, stikla šķiedra.

Salikto kravu piegāde

Pateicoties kravas un loģistikas terminālu tīklam visas Vācijas teritorijā, varam organizēt pilnu un saliktu kravu piegādi un kravu saņemšanu jebkurā vietā Vācijas teritorijā.

Vācija ir valsts Eiropā, ko ziemeļos apskalo Ziemeļjūra un Baltijas jūra. Tā robežojas ar Dāniju ziemeļos, savukārt austrumos ar Poliju un Čehiju, dienvidos ar Austriju un Šveici, bet rietumos ar Franciju, Beļģiju, Nīderlandi un Luksemburgu. Vācija ir lielākā Eiropas Savienības dalībvalsts, kā arī lielākā ekonomika ES. Latviju un Vāciju tradicionāli vieno aktīva ekonomiskā sadarbība. Vācija ir viens no lielākajiem Latvijas ārējās tirdzniecības partneriem.
Kravu pārvadājumi uz Vāciju
Avio kravu pārvadājumi uz Vāciju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā gaisa kravu pārvadājumus uz un no Berlīnes, Frankfurtes, Minhenes, Diseldorfas, Leipcigas un citām Vācijas lidostām.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā visa veida transporta pakalpojumus pa jūru uz un no Brēmenes, Hamburgas, Brēmerhāvenas, Lībekas, Ķīles, Duisburgas, Emdenas, Frankfurtes un citām lielākajām jūras un upju ostām. Piedāvājam pārvadājumus ar jūras konteineriem, kā arī kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Vāciju.
Jūras kravu pārvadājumi uz Vāciju
Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu transporta pakalpojumus uz un no Vācijas
Autotransports no Vācijas uz Latviju un otrādi ceļu veic katru nedēļu 3-6 darba dienu laikā. Kravu piegādes laiki uz un no Vācijas var mainīties atkarībā no kravas specifikas - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Kravu pārvadājumiem uz un no Vācijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv