Kravu pārvadājumi - Armēnija

Armēnija

Piedāvājam labas cenas un regulārus kravu pārvadājumus no un uz šim lielākajām Armēnijas pilsētām - Erevāna, Gjumri, Vanadzora, Vagaršapata, Hrazdana, Abovjana, Kapana, Armavira, Gavara, Artašata.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā kravu transportu starp Armēniju un Latviju

Pateicoties Armēnijas ģeogrāfiskajam novietojumam, SIA Vervo kravu piegādei maršrutā Latvija-Armēnija izmanto tos pašus transporta un loģistikas ceļus kā uz tās kaimiņvalstīm – Gruziju un Azerbaidžānu. Lai gan attiecības starp Armēniju un Azerbaidžānu ir saspīlētas dēļ Kalnu Karabahas konflikta.

Lai saņemtu vairāk informāciju par kravu transporta pakalpojumiem, transporta laikus un pārvadājumu cenas uz un no Armēnijas, apskatiet tālāk minētos informācijas avotus vai arī sazinieties ar transporta menedžeri.

Kravu pārvadājumi uz Gruziju
Kravu pārvadājumi uz Azerbaidžānu

Eksporta kravu transports uz Armēniju no Latvijas

Eksportā uz Armēniju no Latvijas visbiežāk tiek vesti medikamenti, sardinellas, brētliņas vai šprotes konservi, dažādi pārtikas izstrādājumi, iekārtas grunts un minerālvielu šķirošanai, sijāšanai, telefonu aparāti, automātiskās datu apstrādes iekārtas, ortopēdiskie piederumi, piens un krējums, iebiezināts vai ar saldinātāju piedevu, elastīgās zeķes, vate, marle, pārsēji un tamlīdzīgi materiāli.

Importa kravu transports no Armēnijas uz Latviju

Importā no Armēnijas uz Latviju visbiežāk tiek vesti alkoholiski šķidrumi, kas iegūti destilējot vīnogu vīnu, alumīnija folija, svaigas rozes, minerālūdeņi un gāzēti ūdeņi ar saldinātāja piedevu, stikla trauki preču transportēšanai vai iepakošanai, elektroniskie termostati, svaigu vīnogu vīns, stiprie alkoholiskie dzērieni, kartes, iekaitot atlantus, sienas kartes un globusus, skābie ķirši.

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Armēnija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Armēnija ir valsts Eirāzijā, starp Melno jūru un Kaspijas jūru, Aizkaukāza dienvidu daļā. Tā robežojas ar Turciju rietumos, Gruziju ziemeļos, Azerbaidžānu austrumos, Irānu un Azerbaidžānai piederošo Nahčivanu dienvidos.

Latvijas attiecības ar Armēniju raksturojamas kā draudzīgas un konstruktīvas. Tai pat laikā pastāv iespējas sadarbības turpmākai padziļināšanai un attīstīšanai arī transporta un loģistikas jomā.
Piedāvājam labas cenas un regulāras kravu piegādes no un uz Armēniju
Standarta kravu piegādes ar autotransportu no Armēnijas uz Latviju un otrādi veicam 8-12 darba dienu laikā. Kravu piegāžu ilgums uz un no Armēnijas var mainīties atkarībā no izvēlētā maršruta un kravas specifikas, piemēram, kravām ar temperatūras režīmu, bīstamām kravām piegādes laiks var atšķirties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
Kravu pārvadājumiem uz un no Armēnijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv