Kravu pārvadājumi - Krievija

Krievija

Ar autotransportu kravas piegādes laiks no un uz „tuvo” Krieviju (Maskavu, Sanktpēterburgu utt) ir vidēji 2-3 dienas pilnām kravām un 2-5 dienas saliktām kravām. Pārvadājuma ilgums uz un no tālākām Krievijas daļām var mainīties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Saņemiet atbildi uz cenas pieprasījumu 1 stundas laikā

Zinošākie loģistikas speciālisti Jums palīdzēs atrast labāko risinājumu.
*atbildi stundas laikā garantējam darba dienās darba laikā 9.00-17.00

SIA Vervo piedāvā visa veida kravu transportēšanas pakalpojumus starp Krieviju un Latviju.

Neskatoties uz pārvadājumu apjomu pieaugumu, Latvijas autopārvadātāju veikto pārvadājumu apjoma īpatsvars sastāda 71% no kopējā autopārvadājumu apjoma starp abām valstīm un ievērojami pārsniedz pārvadājumu apjomu, ko starp abām valstīm veic Krievijas pārvadātāji (21%). Ievērojamu daļu Latvijas atļauju Krievijas autopārvadātāji izmanto, lai veiktu kravu tranzīta pārvadājumus.

Eksporta kravu pārvadājumi uz Krieviju no Latvijas

SIA Vervo starp Latviju un Krieviju ir plaši attīstījuši regulārus kravu pārvadājumus ar auto, jūras, dzelzceļa un avio transportu.

Importa kravu pārvadājumi no Krievijas uz Latviju 

Krievijas pilsētās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli, kuros tiek organizētas kravu piegādes un kravu savākšana no jebkuras vietas Krievijā.

Informācija

Krievija, oficiāli Krievijas Federācija, ir valsts Austrumeiropā un Ziemeļāzijā. Tās platība ir 17 075 400 km2, un tā ir teritoriāli lielākā valsts pasaulē. Pēc iedzīvotāju skaita Krievija ir devītā lielākā valsts pasaulē. Krievija robežojas ar Norvēģiju, Somiju, Igauniju, Latviju, Lietuvu, Poliju, Baltkrieviju, Ukrainu, Gruziju, Azerbaidžānu, Kazahstānu, Mongoliju, Ziemeļkoreju un Ķīnu. Tā relatīvi tuvu atrodas arī Amerikas Savienotajām Valstīm, Zviedrijai un Japānai. No šīm valstīm Krieviju atšķir salīdzinoši šauras ūdens teritorijas, attiecīgi no ASV atšķir Beringa šaurums, no Zviedrijas - Baltijas jūra un no Japānas - Laperūza šaurums.

Uzmanību - importa un eksporta ierobežojumi sankciju dēļ

Ņemot vērā pašreizējo ģeopolistisko situāciju, nepieciešams ievērot dažādus ierobežojumus attiecībā uz precēm, kuras drīkst pārvadāt uz Krieviju un no tās. 

Atsaucoties uz Oficiālajā Eiropas Savienības tīmekļa vietnē publicēto informāciju (https://eu-solidarity-ukraine.ec.europa.eu/eu-sanctions-against-russia-following-invasion-ukraine_lv#baltkrievija), jāņem vērā šādi ierobežojumi:
•    ir aizliegts Eiropas Savienībā importēt visu veidu gatavus un daļēji apstrādātus tērauda izstrādājumus;
•    ir aizliegts no ES eksportēt luksuspreces, tādējādi tieši ietekmējot Krievijas eliti;
•    ir noteikts arī aizliegums importēt tādas preces kā cements, gumijas izstrādājumi, koksne, liķieri un citi stiprie alkoholiskie dzērieni, dārgas jūras veltes;
•    ir noteikti mērķtiecīgi eksporta aizliegumi 10 miljardu eiro vērtībā jomās, kurās Krievija piedzīvos ievērojamus zaudējumus, kam par iemeslu ir Krievijas lielā atkarība no ES piegādēm. Šīs jomas cita starpā ir kvantiskā datošana, progresīvi pusvadītāji, sensitīvas mehāniskās un transporta iekārtas, kā arī ķimikālijas. Aizliegumi attiecas arī uz specializētiem katalizatoriem, ko izmanto naftas pārstrādē. Tas vēl vairāk graus Krievijas tehnoloģisko bāzi un rūpnieciskās spējas;
•    jau esošajam eksporta aizliegumam ir pievienotas arī reaktīvo dzinēju degvielas un degvielas piedevas, ko var izmantot Krievijas armija;
•    ir aizliegts pirkt, importēt vai tieši vai netieši nodot zeltu, ja tā izcelsme ir Krievijā;
•    turklāt ir aizliegts eksportēt arī vienkāršas tehnoloģijas, ko izmanto militārpersonas, piemēram, rotaļu / nemilitāram lietojumam paredzētus dronus, kompleksas elektroenerģijas ražošanas iekārtas, klēpjdatorus, kameras un lēcas, radionavigācijas aparatūru un aparātus balss, attēlu vai datu pārraidei vai uztveršanai.

Lai iegūtu precīzāku informāciju par kravu pārvadājumiem uz Krieviju un no tās, sazinieties ar mūsu loģistikas menedžeriem. 

Sazinieties ar mums – mēs piedāvāsim konkurētspējīgu cenu tieši Jūsu situācijai!


Kravu pārvadājumi Krievija

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Katru nedēļu maršrutā Latvija - Krievija un otrādi dodas 20 dažāda veida kravas automašīnas pilnām un saliktām kravām. Uzzināt vairāk par kravas autotransporta veidiem.

Ar autotransportu kravas piegādes laiks no un uz „tuvo” Krieviju (Maskavu, Sanktpēterburgu utt) ir vidēji 2-3 dienas pilnām kravām un 2-5 dienas saliktām kravām. Pārvadājuma ilgums uz un no tālākām Krievijas daļām var mainīties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Salikto kravu pārvadājumi

Salikto kravu transportēšanai uz un no Krievijas tiek izmantoti loģistikas termināli, kuros tiek organizēta kravu konsolidācija jeb kravu savākšana un piegāde līdz jebkurai vietai Krievijā. Lielākās Krievijas pilsētās, kurās atrodas SIA Vervo sadarbības partneru kravu termināli ir Maskava, Sanktpēterburga, Novosibirska, Jekaterinburga, Ņižņijnovgoroda, Samara, Kazaņa, Omska, Čeļabinska un Rostova pie Donas.
Personīgo mantu pārvadājumi uz Krieviju
Avio kravu pārvadājumi uz Krieviju

Avio kravu pārvadājumi

SIA Vervo veic starptautiskos gaisa kravu pārvadājumus uz un no Krievijas, izmantojot lielākus gaisa transporta kompleksus Krievijā - Domodedovas Starptautisko lidostu, Šeremetjevas Starptautisko lidostu, Pulkovas Starptautisko lidostu, Vnukovas Starptautisko lidostu un Jekaterinburgas Koltsovo (Koļcovo) lidostu. Uzzināt vairāk par avio kravu transportēšanu starp Latviju un Krieviju.

Jūras kravu pārvadājumi

SIA Vervo piedāvā visa veida jūras kravu pārvadājumus uz un no tādām ostām kā Sanktpēterburgas osta, Kaļiņingradas osta, Arhangeļskas osta, Novorosijskas osta, Vladivostokas osta, kā arī citām lielākajām Krievijas ostām. Piedāvājam gan pārvadājumus ar jūras konteineriem, gan kuģu fraktēšanu visa veida kravām no un uz Krieviju.
Jūras kravu pārvadājumi uz Krieviju
Dzelzceļa kravu pārvadājumi uz Krieviju

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumu struktūrā lielākā daļa ir tranzīta pārvadājumi, galvenokārt no Krievijas un Baltkrievijas uz Latvijas ostām (Austrumu–Rietumu tranzīta koridors). SIA Vervo sniedz visa veida dzelzceļa transporta pakalpojumus maršrutā Krievija - Latvija:

  • Konteineru pārvadājumi ar dzelzceļa transportu
  • Kravu pārvadājumi pusvagonos
  • Kravu pārvadājumi ar platformām
  • Kravu pārvadājumi segtos vagonos

Muitas brokera pakalpojumi

SIA Vervo veic visas muitas procedūras un sniedz muitas brokeru pakalpojumus kravām uz un no Krievijas. Uz komerciālo importu attiecas gan muitas maksa, gan PVN, neatkarīgi no preču vērtības un svara. Muitas maksa ir atkarīga no patēriņa preču veida. Importa nodevas un nodokļi jāmaksā gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Nodokļu maksa ir atkarīga no importētāja.

Krievija neatzīst starptautiskos standartus, visām importa precēm jābūt GOST – sertificētām, pirms tās nonāk Krievijas tirgū. Krievijas obligātā sertifikācija ir dažāda un komplicēta, un 70 % no tiem nav saskaņā ar starptautiskajiem standartiem.
Muitas brokera pakalpojumi Krievija
Personīgo mantu pārvadājumi Krievija

Personīgo mantu pārvadāšana

SIA Vervo veic pilnu pakalpojumu klāstu visa kravas piegādes procesa organizācijā. Personīgās mantas uz un no Krievijas ir iespējams vest tikai, ja par pirktajām lietām ir saglabājies čeks. Ja jāved lietotas privātas mantas, tad tās ir jādeklarē un jāmuito. Noslēgt līgumu ar muitas terminālu Krievijā aizņem 2-4 nedēļas. Ja nosūtītājam nav līgums ar konkrētu terminālu, tad kravas nav iespējams samuitot.
Piedāvājam regulārus maršrutus, izdevīgas cenas un labus piegādes laikus kravām no un uz Krieviju
Kravas transportēšanas ilgums uz un no Krievijas ir atkarīgs no izvēlētā kravas piegādes veida. Piemēram, ar autotransportu kravas piegādes laiks no un uz „tuvo” Krieviju (Maskavu, Sanktpēterburgu utt) ir vidēji 2-3 dienas pilnām kravām un 2-5 dienas saliktām kravām. Pārvadājuma ilgums uz un no tālākām Krievijas daļām var mainīties - par precīzu piegādes laiku un cenu sazinieties ar SIA Vervo transporta menedžeri.

Sazinieties ar mums jau tūlīt un saņemiet savu cenas piedāvājumu!

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu
kravu pārvadājumiem uz un no Krievijas.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv