SIA Vervo vadībai

REKOMENDĀCIJA

SIA Glassstyle, kopš 2009.gada klientiem piedāvā stikla (pilnstikla veramas un bīdāmas durvis, bīdāmas sienas, stikla kāpnes un margas, dušas sienas, stikla starpsienas) un metāla konstrukcijas (standarta un nestandarta metāla konstrukcijas, no maza soliņa līdz konstrukcijām, liftu šahtu izbūve, trepju margu izgatavošana no nerūsējošā tērauda, no krāsota melna metāla un alumīnija, nojumes jumtiņu, soliņu, riteņu statīvu u.c. konstrukciju izgatavošanu, tērauda konstrukciju restaurāciju) gan dzīvokļos un birojos, gan loģistikas uzņēmumos Latvijā un Skandināvijas valstīs.

SIA Glassstyle sadarbības partneris ir Norvēģijas valsts, līdz ar ko liela daļa būvmateriālu ar SIA Vervo starpniecību, kopš 2013.gada ar sauszemes transportu tiek eksportēts tieši uz šo Skandināvijas valsti, apmēram 1 - 3 reizes mēnesī.

Nepilnu 2 gadu laikā SIA Vervo vestās kravas bez bojājumiem un kavējumiem vienmēr nogādātas galamērķī, tādēļ ar garantiju varam ieteikt SIA Vervo jaunajiem klientiem, kā uzticamu transporta uzņēmumu kravu un loģistikas pārvadājumu jomā.

Ar cieņu,
SIA Glassstyle valdes loceklis
Mārtiņš Eltermanis