„Selding” ir uzņēmums no Ogres, kas kopš 2004.gada nodarbojas ar higiēnas un saimniecības preču tirdzniecību - Selding mājas lapa. Gadu gaitā iegūta liela pieredze šajā jomā un paplašinājies klientu loks. Ik dienas tiek apmierinātas gan lielāku, gan mazāku pasūtītāju vēlmes  visā Latvijas teritorijā.

“Selding” ne tikai ir viens no tirgus līderiem savā jomā, bet arī atbalsta dažādas aktivitātes – “Selding” komanda piedalās Ogres novada atklātajā čempionātā gan telpās, gan āra futbolā. Kā arī VIII Starptautiskie latviešu jauno mūziķu meistarkursi tika organizēti ar „Selding” palīdzību.

“Selding” rīcībā ir plašs autoparks, kas nodrošina savlaicīgas piegādes uz jebkuru vietu Latvijā, bet starptautiskajiem pārvadājumiem tiek izmantoti “Vervo” pakalpojumi. “Vervo” nodrošina pastāvīgas piegādes no Itālijas, Spānijas, Vācijas, Polijas, Grieķijas. “Selding” arvien paplašina piedāvāto preču klāstu, tādēļ meklē arvien jaunus sadarbības partnerus visā pasaulē, kā rezultātā “Vervo” ir veikuši piegādes risinājumu izstrādes no Lielbritānijas, Balkānu valstīm, Ķīnas un citām valstīm.

„Selding” valdes priekšsēdētājs Sandris Vladimirovičs: “ „Vervo” pakalpojumus izmantojam pateicoties labajam apkalpošanas servisam, konkurētspējīgajām cenām un spējai ātri reaģēt uz nestandarta situācijām”.

“Ar „Vervo” nav bijušas situācijas, kuras liktu pārtraukt šo sadarbību, lai gan pārvadājumos gadās dažādi un citu firmu transporta piedāvājumu netrūkst”, atzīst tirdzniecības daļas vadītājs Jānis Leimanis, “nešauboties iesaku „Vervo” pakalpojumus arī citiem uzņēmējiem!”

Arī no savas puses varam bilst tikai tos labākos vārdus par “Selding” – vienmēr laikā apmaksāti rēķini, lojalitāte, savlaicīga un precīza informācija par kravām.


„Vervo” komanda