Kravu pārvadājumi Eiropā ar autotransportu

Kravu pārvadājumi Eiropā ar autotransportu

Kravu pārvadājumi Eiropā ir viens no populārākajiem importa un eksporta maršrutiem, veidojot līdz pat 200 kravu pārvadājumus dienā. SIA Vervo loģistikas menedžeri nodrošinās, ka Jūsu kravu pārvadājumi Eiropā norit ātri, ērti un droši, neskatoties no kurienes vai uz kurieni kravu nepieciešams transportēt – uz Vāciju, Zviedriju vai uz Spāniju.

Mēs nodrošinām kravu pārvadājumus ar visiem transporta veidiem, un kravu pārvadājumi Eiropā ar autotransportu ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem, jo nodrošinām optimālu kravas piegādes laiku par izdevīgām cenām.

Lielu popularitāti ir guvuši koka paneļu māju pārvadājumi, jo Latvijas ražotāji veiksmīgi konkurē Eiropas kopējā tirgū gan ar cenu, gan ar kvalitāti. Pirms nedēļas tika veikts koka paneļu mājas pārvadājums uz Dāniju, kas sastāvēja no vairākiem posmiem, jo koka paneļu mājas vairs nav tikai vienstāvu vai divstāvu dzīvojamās ēkas, bet ražotāji tās ir attīstījuši tik tālu, ka droši var būvēt daudzstāvu dzīvojamās un biroja ēkas.

Kravas izkraušanās vieta bija Dānijas galvaspilsētā, Kopenhāgenā, kas izceļas ar īpaši zaļu domāšanu, attiecīgi infrastruktūra ir pielāgota visiem satiksmes dalībniekiem, taču tas sagādā plānošanas grūtības lielgabarīta kravu pārvadājumiem. Kopenhāgenas centrā ir izvietotas vairākas zaļās zonas ar dzīvojamām ēkām, tādējādi būtiski samazinot CO2 izmešus, kas rodas no transportlīdzekļiem. Ņemot vērā to, ka kravas izkraušanas vieta bija Kopenhāgenas zaļajā zonā, kravas transportlīdzeklim bija nepieciešama zaļās zonas atļauja, lai iebrauktu dzīvojamās zonas teritorijā.

Koka paneļu māju konstrukcijas bieži pārsniedz standarta izmērus, kā rezultātā kravas pārvadājums tika atbilstoši noformēts kā lielgabarīta kravu pārvadājums. Pārvadājumam tika izmantotas atbilstošas platformas un kopā bija nepieciešamas divas atļaujas: lielgabarīta pārvadājuma atļauja un zaļās zonas atļauja.

Par lielgabarīta pārvadājumu atļaujām vairāk var uzzināt mūsu rakstā: “Kas jāievēro, veicot lielgabarīta vai smagsvara kravas pārvadājumu?

Zaļās zonas atļauja paredz, ka teritorijā atļauts iebraukt ar noteiktu transportlīdzekli. Interesanti ir tas, ka transportlīdzeklis tiek novērtēts pirms atļaujas izsniegšanas un to vērtē pēc autotransporta izlaiduma gada un izmešu daudzuma. Pašreiz ir noteikts, ka zaļajā zonā drīkst iebraukt tikai transportlīdzekļi, kas atbilst Euro 6 standartiem (pēc jaunākās informācijas, tie ir transportlīdzekļi, kuru izlaiduma gads ir sākot no 2015. gada). Iebraucot zaļajā zonā bez atļaujas, tiek piemērots sods līdz 1 700 EUR.

Kravu pārvadājumi Eiropā, tāpat kā citviet pasaulē, pieprasa stingru drošības pasākumu ievērošanu gan iekraujot, gan izkraujot kravu. SIA Vervo ir par drošiem kravu pārvadājumiem, tāpēc vienmēr pārliecināmies, ka iekraušanas un izkraušanas vietā tiek ievēroti visi drošības standarti, lai pasargātu gan sevi, gan apkārtējos no nelaimes gadījumiem.

Pateicoties SIA Vervo plašajam sadarbības partneru lokam, kravu pārvadājumi Eiropā var tikt veikti visa veida kravām. Mēs piedāvājam saliktas un pilnas kravas pārvadājumus, bīstamo kravu pārvadājumus, negabarīta kravu pārvadājumus, automašīnu transportēšanu - izmantojot sauszemes, dzelzceļa vai avio transportu. SIA Vervo loģistikas speciālisti palīdzēs Jums arī ar formalitātēm, tajā skaitā nepieciešamajām atļaujām un licencēm. Tāpat arī nodrošinām noliktavu pakalpojumus visās Eiropas valstīs.

Ja arī Jums ir aktuāli kravu pārvadājumi Eiropā, sazinieties ar mūsu loģistikas menedžeri, kas nodrošinās Jums bezmaksas konsultāciju, sniedzot atbildes uz visiem jautājumiem par kravu pārvadājumiem. Rakstiet mums e-pastu uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., zvaniet pa tālr.nr. +371 676774570 vai aizpildiet pieteikuma formu mājaslapā.