Atsauksme par virtuālo mācību ekskursiju SIA Vervo

Atsauksme par virtuālo mācību ekskursiju SIA Vervo

Trešdien aizvadījām jau 7. virtuālo mācību ekskursiju SIA Vervo. Esam pagodināti satikt tik zinātkārus jauniešus, kuri ar patiesi lielu interesi ieklausās mūsu padomos un zināšanās transporta un loģistikas nozarē, tāpat arī uzzina, ko nozīmē kravas transportlīdzekļa šofera ikdiena un aizraujošā loģistikas speciālista profesija, kas prasa gan punktualitāti, gan domāšanu ārpus rāmjiem. Kravu pārvadājumu nozare ir ekonomikas asinsrite un, pateicoties tam, ka Latvijā ir ļoti daudz eksportspējīgu uzņēmumu, mēs gaidām jaunos loģistikas speciālistus, kuri ir gatavi darboties šajā nozarē ar sirdi un dvēseli.

Šoreiz mūsu tiešsaistes ekskursijā piedalījās Rīgas Valsts tehnikuma 2.kursa studenti, kuri mācās par loģistiku. Mēs priecājamies, ka mēs, kā nozares līderi, tiekam atzinīgi novērtēti, kas redzams arī pievienotajā atsauksmē.

Mūsu vienā no pēdējiem rakstiem varat lasīt – kā kļūt par labu loģistikas speciālistu

Ja Jums ir kādi piedāvājumi vai jautājumi, aicinām rakstīt e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanīt pa tālr.nr. +371 67674570