Nesens gadījums no Vervo ikdienas

Kravu transporta pakalpojumu sniedzēju tirgus ir piesātināts, līdz ar to nav viegli izvēlēties labu sadarbības partneri. Lai atvieglotu Jūsu izvēli, mēs iesakām izvērtēt SIA Vervo sniegto loģistikas un transporta pakalpojumu trīs pamatvērtības:
1) Mūsu kravu pārvadājumi ir izdevīgi
2) Garantējam pārvadāto kravu drošību
3) Ar mums ir ērti sadarboties

Kā apliecinājums augstākminētajam ir pavisam nesens gadījums no mūsu ikdienas. Organizējām klientam lielgabarīta kravas pārvadājumu ar platformu no Lietuvas, Šauļiem caur Ukrainu uz Gruziju. Bija izplānots visizdevīgākais maršruts, tādejādi samazinot klienta izmaksas. Kravas iekraušanas vietā radās neskaidrības par kravas pavaddokumentiem, kā arī to kā veikt kravas iekraušanu. Tā kā situācija vairs nebija risināma attālināti, SIA Vervo loģistikas departamenta vadītāja Vita Suharevska nekavējoties devās uz 120km attālo Lietuvas pilsētu, kur situāciju veikli atrisināja. Krava veiksmīgi un droši tikai piegādāta klientam!

Visas ar transporta pakalpojumiem saistītās darbības veic atbildīgi, pieredzējuši un sertificēti profesionāļi ar lielu pieredzi. Vienmēr izvēlamies piemērotāko transporta veidu, maršrutu un piegādes laiku Jūsu kravai.

Vienmēr sniedzam bezmaksas konsultāciju par jebkura veida transporta pakalpojumiem. Par jebkuru jautājumu saistībā ar kravu transporta pakalpojumiem Jūs konsultēs personīgais transporta menedžeris, kurš arī sniegs informāciju kravu pārvadājuma laikā par transporta un kravas atrašanās vietu un kravas stāvokli.

SIA Vervo ir pilna servisa loģistikas uzņēmums, kas piedāvā dažādus starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, un visus ar tiem saistītos pakalpojumus.

Kopš 2008. gada transporta uzņēmums SIA Vervo ir nodrošinājis augstas kvalitātes pakalpojumus vairāk kā 4000 uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem, piedāvājot visu veidu kravu pārvadājuma pakalpojumus uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm.

Mūsu komanda ir loģistikas nozares profesionāļi, kuri ir uzkrājusi vairāk kā 50 gadu kopējo pieredzi. Komanda, kas ir spējīga uzņemties pat viss sarežģītākos risinājumus un no tā gūstot gandarījumu ir katra uzņēmuma veiksmes faktors. Katra darbinieka individuālie panākumi un inovatīvās idejas ir degviela mūsu attīstībai, veicinot mūsu klientu biznesu attīstību un pārliecību, ka esam drošākais un ērtākais sadarbības partneris loģistikas jautājumos. Šo mērķu un uzdevumu veiksmīga īstenošana ir pilnībā atkarīga no mūsu darbinieku pieredzes, aktivitātes un lojalitātes. Bagāta profesionālā pieredze, finansiālā stabilitāte, pārbaudīti kravas pārvadājumu maršruti, kā arī izdevīgi sadarbības līgumi ar vadošajiem Latvijas un ārvalstu kravu pārvadātājiem nodrošina stabilu pamatu mūsu darbam ar klientiem.