SIA Vervo apmācības par kravu apdrošināšanu

SIA Vervo turpina mācīties un pilnveidoties. Šoreiz konsultācijas un īsu apmācību par kravu apdrošināšanu kolēģiem sniedza loģistikas speciālists Elvijs Ozoliņš.

Esam izvēlējušies sadarboties ar apdrošināšanas kompāniju If P&C Insurance AS, kuri piedāvā profesionālus apdrošināšanas risinājumus kravu apdrošināšanā, kā arī sniedz konsultācijas un ieteikumus risku samazināšanai.

Kravas apdrošināšana ir aktuāla jebkuram, kas nodarbojas ar kravu transportēšanu. Ar kravas apdrošināšanas palīdzību kravas īpašnieks aizsargā savu kravu no bojājumiem iekraušanas, izkraušanas un transportēšanas laikā.

Veicam gan vienreizēju, gan regulāru kravu pārvadājumu apdrošināšanu. Pateicoties profesionālam partneru lokam – varam piedāvāt izdevīgākos pakalpojuma veidus ar vadošajām apdrošināšanas kompānijām.

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Avots: http://vervo.lv/lv/kravu-parvadajumi/transporta-pakalpojumi/kravu-apdrosinasana