SIA Vervo apmācības 2015SIA Vervo kolektīvs divās pēdējās marta sestdienās devās uz apmācībām, lai celtu savu profesionālo kvalifikāciju. Abas apmācību dienas aizritēja aktīvi mācoties un apgūstot jaunas zināšanas inženierzinību un vadības jomā loģistikas nozarē. Darbs grupās, dažādu situāciju apskatīšana un citi semināra elementi nākotnē mums palīdzēs labāk izprast un attīstīt loģistikas procesus mūsu klientiem un partneriem.

 Apmācības vadīja Armands Ābelītis no SIA Perfectsales. Tās rīkotas ar „LIAA” un „Eiropas sociālā fonda” atbalstu.

SIA Vervo ir pilna servisa loģistikas uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus, dažādus transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus.

SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.