Nozares jaunumi

Dubaija plāno izveidot pasaulē lielāko lidostu

Projekts paredz astoņu gadu laikā paplašināt Al Maktūma starptautisko lidostu.Dubaija paziņojusi, ka atsāk darbu pie projekta, kas paredz izveidot pasaulē lielāko lidostu. Plānots, ka jaunā lidosta varēs apkalpot 120 miljonus pasažieru gadā.

Projekts paredz astoņu gadu laikā paplašināt Al Maktūma starptautisko lidostu, pārceļot lidsabiedrības «Emirates Airlines» strauji augošo bāzi no Dubaijas Starptautiskās lidostas, pirmdien paziņoja Dubaijas lidostu operatora «Dubai Airports» vadītājs Pols Grifitss.

Al Maktūma lidostas paplašināšana izmaksās kopumā 32 miljardus ASV dolāru.

Al Maktūma starptautiskā lidosta tika atklāta 2009.gadā.

Lidostas sākotnējais projekts paredzēja izbūvēt sešus skrejceļus, nodrošinot, ka lidosta gadā spēj apkalpot 160 miljonus pasažieru, tomēr lidostas attīstības plānus sarežģīja globālā finanšu krīze.

Kravu pārvadājumus lidosta sāka apkalpot 2010.gadā, bet pirmie pasažieru pārvadājumi tika sākti 2013.gada oktobrī.

Koriģētie plāni paredz, ka lidostā tiks izbūvēti pieci skrejceļi.

Projekts gan paredz, ka lidostu būs iespējams paplašināt, lai nepieciešamības gadījumā tā spēj apkalpot pat 200 miljonus pasažieru gadā.

Dubaijas Starptautiskā lidosta pagājušajā gadā apkalpoja 66,4 miljonus pasažieru.

Sagaidāms, ka pasažieru skaits lidostā 2020.gadā sasniegs simts miljonu.

Avots: financenet.tvnet.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kura pamatdarbības veidi ir starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi un citi loģistikas risinājumi: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana, personīgo mantu pārvadājumi.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv