Nozares jaunumi

Baltijas jūras Krievijas ostas strauji audzē kravu apgrozījuma apjomus

Šī gada pirmajos četros mēnešos Ustjlugā ir pārkrauti 122,9 miljoni tonnu kravuKrievijas ostas šī gada pirmajos četros mēnešos ir strauji audzējušas kravu apgrozījumu apjomus, un Ustjlugā jau tiek pārkrauts gandrīz desmit reizes vairāk kravu nekā lielākajās Baltijas valstu ostās, liecina ostu statistika.

Šī gada pirmajos četros mēnešos Ustjlugā ir pārkrauti 122,9 miljoni tonnu kravu un tas ir par 23,5% vairāk nekā analoģiskā periodā pērn. Sanktpēterburgā pārkrauti 23,02 miljoni tonnu kravu, kas ir par 9,9% vairāk nekā pērn.

Kravu apjoms gan samazinājies Primorksā, šeit pārkrauts 19,1 miljons tonnu, kas ir par 17,8% mazāk nekā pērn. Visockā pieaugums par 3% līdz 10,6 miljoniem tonnu, savukārt Kaļiņingradā kravas samazinājušas par 9,5% līdz 4,5 miljoniem tonnu.

Kā ziņots, no Baltijas valstu ostām gada pirmajos četros mēnešos visvairāk kravu pārkrauts Klaipēdas ostā un Būtiņģes terminālī - 13,98 miljoni tonnu. Tas gan ir par 8,5% mazāk nekā pērn, liecina ostu statistika.

Otrajā vietā ierindojusies Rīga ar 13,99 miljoniem tonnu, un tas ir par 21% vairāk nekā pērn. Savukārt trešajā vietā ir Ventspils osta, kur pārkrauti 11,45 miljoni tonnu kravu, un tas ir par 3,9% mazāk nekā pērn analoģiskā laika periodā.

Avots: www.lsm.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Kontakti

Pievienojies

Seko SIA Vervo sociālajos tīklos, uzzini jaunākās ziņas un laimē balvas.