Nozares jaunumi

Kravu kontroles rentgena iekārtas muitai izmaksās 2,5 miljonus latu

MuitaDivu jaunu kravu kontroles rentgena iekārtu iegāde muitas kontroles punktos "Pāternieki" un "Silene" Valsts ieņēmumu dienestam izmaksās 2 479 339 latus bez pievienotās vērtības nodokļa.

Valsts ieņēmumu dienesta izsludinātajā konkursā par kravu kontroles rentgena iekārtu piegādi muitas kontroles punktos uzvarējis uzņēmums "Nuctech Warsaw Company Limited Sp.z.o.o.", liecina paziņojums par konkursa rezultātiem.

Muitas vajadzībām tiks piegādātas divas jaunas, nelietotas "Gantry" sērijas kravu kontroles rentgena iekārtas, kā arī tiks nodrošināta šo iekārtu darbībai nepieciešamās datortehnikas un programmatūras piegāde, uzstādīšana un uzturēšana.

Ieņēmumu dienesta izsludinātajā konkursā tika saņemti divi piedāvājumi. Izraudzīts saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums, kas izvērtēts saskaņā ar iepirkuma procedūras dokumentos iekļautajiem kritērijiem.

Avots: www.delfi.lv

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.

Vervo komandā strādā pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri prasmīgi un operatīvi palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu un atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kravu pārvadājumiem un citiem loģistikas pakalpojumiem.

Darba laiki

Birojā - Tīraines iela 1, 3. stāvā


P. 9.00 - 17.30
O. 9.00 - 17.30
T. 9.00 - 17.30
C. 9.00 - 17.30
P. 9.00 - 17.00
Se. - Sv.  - -

Kontakti

  • Adrese: Tīraines iela 1, Rīga, LV-1058

  • Telefons: +371 67674570

  • E-pasts: info@vervo.lv