Ziemeļu koridors Vervo
Ziemeļu koridors
Šodien notika Rīgas Ziemeļu transporta koridora projekta Vadības komitejas sēde, kuras laikā tika izskatīti aktuālie projekta attīstības jautājumi, vēstī Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saskaņā ar pētījumiem, kurus veikuši britu kompānijas „Faber Maunsell” speciālisti, pēc Rīgas Ziemeļu transporta koridora izbūves vieglo automašīnu vadītāji varēs par 7% mazāk laika tērēt pārvietojoties pa pilsētu, savukārt kravas transporta vadītājiem, lai nokļūtu savos galamērķos Rīgā, vajadzēs patērēt par 16% mazāk laika.

„Ziemeļu koridors ir tā nepieciešamā Rīgas transporta infrastruktūras daļa, kura reāli atvieglos autovadītājiem pārvietošanos pa pilsētu, turklāt tas notiks ilgtermiņā”, norāda Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks, Rīgas Ziemeļu transporta koridora projekta Vadības komitejas vadītājs Andris Ārgalis (TP).

„Uzskatu, ka šim projektam obligāti jābūt prioritāro objektu sarakstā un tas ir jārealizē pēc publiskās un privātās partnerības modeļa. Ziemeļu koridora projekta realizācijā jāpiedalās gan Rīgai, gan arī valstij, jo tas ir nozīmīgs valsts galvaspilsētas infrastruktūrai, kā arī tranzīta biznesa attīstībai, tāpēc tam ir liela valstiska nozīme”, uzsver A.Ārgalis.

Avots: http://www.nra.lv/

Raksts pārpublicēts SIA Vervo mājas lapā. SIA Vervo ir transporta uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus un citus loģistikas risinājumus: autotransporta (sauszemes) kravu pārvadājumi (pilnas kravas, saliktas kravas), aviotransporta (gaisa) kravu pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, kuģu (jūras) kravu pārvadājumi, muitas brokeru pakalpojumi, lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi, noliktavu pakalpojumi, bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi, kravu apdrošināšana.